Hanácký slalom

26.09.2015   Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc108.80 4 108.20 0 108.20 74
2. BEŇUŠ Matěj 1987 SVK113.20 0 111.90 2 113.205.00/4,60
3.1/U23KRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.115.70 2 117.70 4 117.709.50/8,866
4.1/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha117.10 2 116.80 2 118.8010.60/9,858
5.2/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc116.90 2 4.00 999 118.9010.70/9,954
6.2/U23CVIKL Ondřej 1992 USK Pha120.40 4 119.50 0 119.5011.30/10,450
7.1/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha123.70 2 119.80 0 119.8011.60/10,746
8.2/VMRAŠNER Martin 1980 2 Šumperk123.30 56 121.80 0 121.8013.60/12,642
9.3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk122.50 0 121.60 4 122.5014.30/13,238
10.3/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK123.20 4 122.70 0 122.7014.50/13,434
11.2/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec121.60 2 121.70 2 123.6015.40/14,230
12.1/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc124.60 0 125.10 4 124.6016.40/15,226
13.3/U23MARTINKA Tomáš 1993 3 KK Brno126.10 0 125.10 2 126.1017.90/16,522
14.3/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc125.00 6 124.40 2 126.4018.20/16,821
15.2/ZSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk124.70 2 124.70 2 126.7018.50/17,120
16.4/U23KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí4.00 999 127.50 0 127.5019.30/17,819
17.4/DSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel127.80 2 125.60 2 127.6019.40/17,918
18. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh127.20 4 127.00 2 129.0020.80/19,217
19.5/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel130.60 2 128.30 2 130.3022.10/20,416
20.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí132.80 4 130.80 0 130.8022.60/20,915
21.3/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk134.40 0 129.60 2 131.6023.40/21,614
22.4/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.133.90 6 132.60 0 132.6024.40/22,613
23.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná135.00 2 132.70 2 134.7026.50/24,512
24.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo136.30 0 133.30 2 135.3027.10/25,011
25.5/U23BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž141.10 10 135.40 0 135.4027.20/25,110
26.4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc136.30 0 135.50 0 135.5027.30/25,29
27.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc137.20 4 136.20 2 138.2030.00/27,78
28.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk141.50 4 140.20 0 140.2032.00/29,67
29.6/DSŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž138.40 2 137.80 6 140.4032.20/29,86
30.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc138.60 10 142.70 0 142.7034.50/31,95
31.4/ZMHRADEC Matěj 2003 Olomouc142.00 2 149.00 2 144.0035.80/33,14
32.5/ZSHALA Jiří 2002 Olomouc139.80 6 143.00 2 145.0036.80/34,03
33.6/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí144.10 12 143.40 2 145.4037.20/34,42
34.7/DSDANĚK Dominik 1998 3 Šumperk149.00 0 146.20 0 146.2038.00/35,11
35.5/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami155.80 4 146.30 4 150.3042.10/38,90
36.7/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava151.10 8 147.80 4 151.8043.60/40,30
37.5/ZMSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.153.70 0 150.40 2 152.4044.20/40,90
38.8/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.154.40 0 154.00 2 154.4046.20/42,70
39.9/ZSLÁTAL Filip 2001 Olomouc164.50 4 169.90 6 168.5060.30/55,70
40.6/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava182.90 8 170.20 4 174.2066.00/61,00
  RUBINT Martin 1990 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení