vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Hanácký slalom

27.09.2015   Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMJIRAS Filip 2005 USK Pha143.10 4 138.70 2 140.70 0
2.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc142.50 2 138.20 4 142.201.50/1,10
3.2/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc148.80 2 141.10 6 147.106.40/4,50
4.2/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc148.60 2 146.80 2 148.808.10/5,80
5.3/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc169.40 0 160.30 2 162.3021.60/15,40
6.3/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc172.80 0 170.10 6 172.8032.10/22,80
  KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BEŇUŠ Matěj 1987 SVK4.00 999 110.00 0 110.00 0
2.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc113.80 0 109.60 2 111.601.60/1,574
3.1/U23KRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.124.50 4 113.30 0 113.303.30/3,066
4.1/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha4.00 999 114.10 0 114.104.10/3,758
5.1/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha119.60 2 113.20 2 115.205.20/4,754
6.2/VMRAŠNER Martin 1980 2 Šumperk126.70 0 115.50 0 115.505.50/5,050
7.2/U23KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí4.00 999 117.00 0 117.007.00/6,446
8.3/U23CVIKL Ondřej 1992 USK Pha127.50 0 115.40 2 117.407.40/6,742
9.4/U23MARTINKA Tomáš 1993 3 KK Brno130.00 0 118.80 0 118.808.80/8,038
10.1/ZSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk129.50 2 119.20 0 119.209.20/8,434
11.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc4.00 999 118.10 2 120.1010.10/9,230
12.3/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK126.70 2 120.20 2 122.2012.20/11,126
13.2/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk128.60 0 118.50 4 122.5012.50/11,422
14. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh132.50 2 123.80 0 123.8013.80/12,521
15.3/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc123.60 2 4.00 999 125.6015.60/14,220
16. RUBINT Martin 1990 Kroměříž135.00 0 121.70 4 125.7015.70/14,319
17.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí136.20 0 126.10 0 126.1016.10/14,618
18.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná138.10 0 124.90 2 126.9016.90/15,417
19.4/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel134.40 2 125.70 2 127.7017.70/16,116
20.5/DSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel130.80 0 123.80 4 127.8017.80/16,215
21.3/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.147.20 2 126.00 2 128.0018.00/16,414
22.2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk141.20 0 126.40 2 128.4018.40/16,713
23.4/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec127.70 4 4.00 999 131.7021.70/19,712
24.3/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc130.00 2 128.00 4 132.0022.00/20,011
24.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo143.10 2 132.00 0 132.0022.00/20,010
26.5/U23BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž145.50 2 128.50 4 132.5022.50/20,59
27.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc143.00 4 130.70 2 132.7022.70/20,68
28.4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc141.00 2 133.40 0 133.4023.40/21,37
29.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk143.90 6 133.10 2 135.1025.10/22,86
30.5/ZSHALA Jiří 2002 Olomouc146.90 4 132.20 4 136.2026.20/23,85
31.6/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí146.20 0 134.30 2 136.3026.30/23,94
32.6/DSŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž142.40 0 131.60 6 137.6027.60/25,13
33.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc143.60 0 136.50 4 140.5030.50/27,72
34.4/ZMSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.163.20 2 143.90 2 145.9035.90/32,61
35.5/ZMHRADEC Matěj 2003 Olomouc152.70 2 140.20 6 146.2036.20/32,90
36.7/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava156.20 2 148.30 0 148.3038.30/34,80
37.8/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.161.40 0 149.20 0 149.2039.20/35,60
38.6/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava168.10 6 158.80 2 160.8050.80/46,20
39.9/ZSLÁTAL Filip 2001 Olomouc189.20 4 158.00 4 162.0052.00/47,30
40.5/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami164.70 0 1.00 999 164.7054.70/49,70
  DANĚK Dominik 1998 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno110.70 0 108.90 0 108.90 84
2.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava115.90 0 112.80 0 112.803.90/3,676
3.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava112.90 2 3.00 999 114.906.00/5,568
4.1/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc111.60 4 3.00 999 115.606.70/6,264
5.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník121.00 2 115.70 0 115.706.80/6,260
6.2/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava121.10 0 118.40 0 118.409.50/8,756
7.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno118.60 0 117.90 2 118.609.70/8,952
8.2/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž125.50 2 119.30 0 119.3010.40/9,648
9.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí129.40 0 117.50 2 119.5010.60/9,744
10.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno126.20 0 119.80 0 119.8010.90/10,040
11.3/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc124.40 0 118.00 2 120.0011.10/10,236
12.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc123.80 0 120.80 0 120.8011.90/10,932
13.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.131.20 0 122.60 2 124.6015.70/14,428
14.4/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž132.80 6 127.00 0 127.0018.10/16,624
15.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc127.50 0 121.50 6 127.5018.60/17,120
15.3/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava125.50 2 125.70 2 127.5018.60/17,119
17.5/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno136.30 2 127.60 0 127.6018.70/17,218
18.5/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc134.80 0 128.10 0 128.1019.20/17,617
19.3/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava126.80 2 4.00 999 128.8019.90/18,316
20.3/ZMCHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM137.40 2 129.80 0 129.8020.90/19,20
21.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 3 Olomouc133.70 2 128.70 2 130.7021.80/20,015
21.6/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc128.70 2 3.00 999 130.7021.80/20,014
23.6/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí131.60 0 126.90 4 130.9022.00/20,213
24.7/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava138.50 0 129.40 2 131.4022.50/20,712
25.3/VMROUSKOVÁ Kateřina 1973 KK Opava133.40 0 4.00 999 133.4024.50/22,511
26.8/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk132.70 4 131.70 2 133.7024.80/22,810
27.4/DSROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava137.70 0 130.10 4 134.1025.20/23,19
28.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc134.20 0 131.50 4 134.2025.30/23,28
29.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava136.70 0 4.00 999 136.7027.80/25,57
30. HROUZKOVÁ Alena 1985 3 Kroměříž144.80 0 138.80 2 140.8031.90/29,36
31.9/ZSMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami156.50 2 143.30 2 145.3036.40/33,45
32.5/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK147.80 4 143.50 4 147.5038.60/35,44
32.5/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc143.50 4 4.00 999 147.5038.60/35,43
34.7/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel151.20 2 144.80 4 148.8039.90/36,62
35.8/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel153.70 10 146.40 4 150.4041.50/38,11
36.6/ZMORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.159.90 0 151.30 10 159.9051.00/46,80
37.9/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel170.90 4 160.20 0 160.2051.30/47,10
38.5/DSROUSKOVÁ Hana 1998 KK Opava157.60 4 4.00 999 161.6052.70/48,40
39.7/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc168.40 0 160.80 2 162.8053.90/49,50
40.10/ZSŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 Litovel166.40 2 157.10 6 163.1054.20/49,80
41.8/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK167.10 2 163.70 6 169.1060.20/55,30
42.9/ZMŽIKEŠOVÁ Nelly 2003 VSDK186.10 50 171.50 2 173.5064.60/59,30
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa
ŠINDLER Marek
1993
1992
MT KK Opava
Dukla B.
123.00 4 120.30 0 120.30 41
2.1/DSSATKOVÁ Gabriela
SATKOVÁ Martina
2001
1998
KK Brno
KK Brno
123.10 0 121.80 2 123.102.80/2,333
3.2/U23KAŠPAR Albert
ROHAN Lukáš
1998
1995
1 KK Opava
USK Pha
121.70 4 119.60 6 125.605.30/4,425
4.3/U23CHALOUPKA Václav
FOLTYSOVÁ Sabina
1998
1996
Olomouc
KK Opava
129.00 2 125.10 2 127.106.80/5,721
5.1/DMNOVOTNÝ Petr
JANŮ Filip
2000
2002
2 Olomouc
Olomouc
129.60 0 130.20 0 129.609.30/7,717
6.4/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Val.Mez.
133.00 4 132.70 0 132.7012.40/10,313
7.2/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
129.60 4 130.00 6 133.6013.30/11,112
8.2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
131.90 6 134.30 4 137.9017.60/14,611
9.5/U23ŘÍHA Martin
MOLÁČKOVÁ Marcela
1992
1993
USK Pha
USK Pha
144.60 4 139.70 0 139.7019.40/16,10
10. HAISLAR Ondřej
BEDNÁREK Jan
1996
1983
3 Zábřeh
Zábřeh
135.80 4 3552.30 4 139.8019.50/16,210
11.1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
139.60 2 139.50 4 141.6021.30/17,79
12.3/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
140.00 2 141.90 6 142.0021.70/18,08
13.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
147.00 2 146.40 0 146.4026.10/21,77
14.1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
153.60 4 151.20 4 155.2034.90/29,06
15.2/ZSLÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
3 Olomouc
Olomouc
148.70 8 158.00 8 156.7036.40/30,35
16.4/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
GABRLÍK Tomáš
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
163.30 6 149.20 8 157.2036.90/30,74
17.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie
HEINZOVÁ Bára
2003
2003
Olomouc
Olomouc
157.00 6 152.40 6 158.4038.10/31,73
18.5/DMVAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
Tzunami
KK Opava
193.60 10 164.90 0 164.9044.60/37,12
19.6/DMKOLÁŘOVÁ Marika
HALA Jiří
2000
2002
Olomouc
Olomouc
155.80 10 169.80 10 165.8045.50/37,81
20.4/ZMPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
159.90 8 160.10 10 167.9047.60/39,60
21.5/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
164.20 4 175.70 12 168.2047.90/39,80
22.7/DMDIMOVOVÁ Barbora
DIMOVOVÁ Viktorie
2000
2000
Litovel
Litovel
176.70 12 165.79 10 175.7955.49/46,10
23.3/DSROUSKOVÁ Martina
ROUSKOVÁ Hana
1998
1998
KK Opava
KK Opava
178.70 8 4.00 999 186.7066.40/55,20
  HRICOVÁ Adéla
HRICOVÁ Klára
1999
1999
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Tomáš
ROUSEK David
1997
2010
1 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc96.00 0 95.10 0 95.10 181
2.1/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc104.10 8 97.40 0 97.402.30/2,4173
3. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc99.10 2 97.00 2 99.003.90/4,1165
4.2/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.120.00 2 100.20 2 102.207.10/7,5157
5.3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno102.50 0 102.30 0 102.307.20/7,6149
6.4/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.60 2 103.10 2 105.1010.00/10,5145
7.1/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava105.60 2 105.60 0 105.6010.50/11,0141
8.5/U23ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha106.20 0 104.80 1 105.8010.70/11,3137
10. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc109.70 2 108.40 0 108.4013.30/14,0133
11. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh109.70 4 109.50 0 109.5014.40/15,1129
12.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava109.60 0 110.00 0 109.6014.50/15,2125
13.6/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 1 KK Opava108.70 2 109.60 2 110.7015.60/16,4121
14.2/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava105.00 6 4.00 999 111.0015.90/16,7117
15.1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk111.60 0 112.20 2 111.6016.50/17,4113
16.1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.109.90 2 109.90 2 111.9016.80/17,7109
16.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc111.90 0 114.20 0 111.9016.80/17,7105
18. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž109.60 6 108.10 4 112.1017.00/17,9101
19.7/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno111.40 2 111.00 2 113.0017.90/18,897
20.2/VMČAMEK Petr 1977 Litovel112.60 6 113.10 2 115.1020.00/21,093
21.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí113.60 2 114.80 4 115.6020.50/21,689
22.2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc115.70 0 113.90 2 115.7020.60/21,785
22.3/DSKAŠPAR Albert 1998 KK Opava113.70 2 122.40 2 115.7020.60/21,781
24.2/VMAIKRANZ Petr 1967 3 Ostrava115.90 0 115.90 0 115.9020.80/21,977
25.3/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž115.90 2 114.20 2 116.2021.10/22,273
26.3/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno116.00 2 116.30 0 116.3021.20/22,369
27.4/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha212.10 10 114.90 2 116.9021.80/22,965
28.8/U23HAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh118.80 2 115.10 2 117.1022.00/23,161
29.5/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc115.70 2 4.00 999 117.7022.60/23,857
30.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž116.90 2 116.20 2 118.2023.10/24,353
31.3/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno115.10 4 116.80 2 118.8023.70/24,949
31.4/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk124.80 2 118.80 0 118.8023.70/24,945
33.5/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava115.70 4 120.30 8 119.7024.60/25,944
34.4/VSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník120.90 0 119.80 0 119.8024.70/26,043
35. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí120.00 0 120.40 2 120.0024.90/26,242
36.6/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk122.10 2 120.70 0 120.7025.60/26,941
37.7/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk118.30 4 118.80 2 120.8025.70/27,040
38.1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc117.40 4 119.90 2 121.4026.30/27,739
39.4/DSŠILHÁNEK Miroslav 1998 2 Kroměříž122.90 0 121.60 0 121.6026.50/27,938
40.2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc121.70 0 121.10 4 121.7026.60/28,037
41.8/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc122.60 0 124.20 4 122.6027.50/28,936
42.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc122.90 2 122.70 0 122.7027.60/29,035
42.9/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc118.60 10 118.70 4 122.7027.60/29,034
44.10/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk119.40 4 122.10 2 123.4028.30/29,833
45.2/VSPULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk125.00 0 123.50 0 123.5028.40/29,932
46. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž128.40 6 121.70 2 123.7028.60/30,131
47.11/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc120.10 4 123.60 6 124.1029.00/30,530
47.5/VROUSEK Martin 1965 KK Opava124.10 0 4.00 999 124.1029.00/30,529
49.6/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno122.30 2 121.80 4 124.3029.20/30,728
50.9/U23ŠVUB Jakub 1996 2 VS Desná123.90 2 123.10 2 125.1030.00/31,527
51.6/DMHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.121.90 4 125.60 0 125.6030.50/32,126
51.12/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk125.60 0 124.30 2 125.6030.50/32,125
53.4/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno123.70 2 126.00 0 125.7030.60/32,224
54.10/U23MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž116.90 56 117.90 8 125.9030.80/32,423
55.13/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc120.30 6 122.00 4 126.0030.90/32,522
56.14/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc125.40 2 124.10 2 126.1031.00/32,621
57.11/U23BARGEL Radek 1996 3 VS Desná120.50 6 122.40 8 126.5031.40/33,020
58.5/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk125.10 2 126.00 4 127.1032.00/33,619
58.6/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc127.10 0 127.20 4 127.1032.00/33,618
60.15/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž123.90 4 123.90 4 127.9032.80/34,517
61.7/DMNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.122.40 6 128.20 4 128.4033.30/35,016
62.8/DMVAVRLA Adam 2000 3 Tzunami125.00 4 126.70 2 128.7033.60/35,315
63.16/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž123.40 6 124.20 6 129.4034.30/36,114
64.3/VMSTRATIL Michal 1973 Litovel132.40 4 130.60 2 132.6037.50/39,413
65.7/ZMSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc135.40 2 133.00 0 133.0037.90/39,912
66.8/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž130.50 6 131.60 4 135.6040.50/42,611
67.17/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh131.10 6 129.80 6 135.8040.70/42,810
68.9/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava133.40 8 134.10 2 136.1041.00/43,19
69.3/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 3 Olomouc136.20 0 4.00 999 136.2041.10/43,28
70.7/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná133.40 6 4.00 999 139.4044.30/46,67
71.10/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná140.80 0 139.60 0 139.6044.50/46,86
72.18/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc135.50 6 134.20 6 140.2045.10/47,45
73.11/ZMPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh142.90 4 138.40 2 140.4045.30/47,64
74.12/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná137.50 4 139.00 4 141.5046.40/48,83
75.13/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná138.20 4 145.00 0 142.2047.10/49,52
76.14/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná147.60 4 147.10 0 147.1052.00/54,71
77.15/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc144.90 6 148.10 4 150.9055.80/58,70
78.16/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 Olomouc155.20 6 151.60 0 151.6056.50/59,40
79.9/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh149.70 4 156.70 0 153.7058.60/61,60
80.17/ZMTRAČ Matyáš 2004 KK Opava156.00 8 152.80 4 156.8061.70/64,90
81.18/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc154.90 2 154.80 4 156.9061.80/65,00
82.19/ZSDUDEK Ondřej 2001 Šumperk153.90 6 152.30 6 158.3063.20/66,50
83.19/ZMSALAJ František 2004 Litovel149.20 56 166.40 6 172.4077.30/81,30
84.20/ZMŠMAKAL Petr 2003 Litovel184.00 4 166.80 10 176.8081.70/85,90
85.4/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK184.00 2 4.00 999 186.0090.90/95,60
86.21/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel207.00 6 208.40 6 213.00117.90/124,00
  LERCH Adam 1998 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRIC Ondřej 2004 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Marek 2002 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STŘECHA Jan 2001 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBŮ Daniel 2001 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno115.10 2 113.90 2 115.90 33
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno121.30 0 122.20 0 121.305.40/4,725
3.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava126.90 2 124.90 0 124.909.00/7,821
4.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk127.80 2 127.90 0 127.9012.00/10,417
5.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc128.50 0 127.50 2 128.5012.60/10,913
6.3/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava128.90 2 125.20 4 129.2013.30/11,59
7.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.133.50 0 129.30 0 129.3013.40/11,68
8.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno131.80 0 130.60 2 131.8015.90/13,77
9.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí133.00 2 129.80 6 135.0019.10/16,56
10.2/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec132.20 4 133.40 2 135.4019.50/16,85
11.5/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno136.40 0 135.50 4 136.4020.50/17,74
12.6/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava139.60 0 136.90 0 136.9021.00/18,13
13.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc136.40 2 138.40 6 138.4022.50/19,42
14.4/ZMCHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM147.30 4 141.70 2 143.7027.80/24,00
15.2/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž142.30 2 141.80 4 144.3028.40/24,51
16.5/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc143.20 4 145.30 0 145.3029.40/25,40
17.3/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc162.70 2 158.20 2 160.2044.30/38,20
  KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KNEBLOVÁ Klára
KNEBLOVÁ Klára
2005
2005
Olomouc
Olomouc
135.20 2 128.60 4 132.60 0
2. NOVÁK Matyáš
NOVÁK Matyáš
2005
2005
Olomouc
Olomouc
140.90 0 132.90 0 132.900.30/0,20
3. DOLEŽALOVÁ Bára
DOLEŽALOVÁ Bára
2005
2005
Olomouc
Olomouc
144.50 0 134.60 0 134.602.00/1,50
4. KRATOCHVÍL Lukáš
KRATOCHVÍL Lukáš
2005
2005
Olomouc
Olomouc
142.10 0 133.90 2 135.903.30/2,50
5. JANŮ Veronika
JANŮ Veronika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
144.80 0 141.30 0 141.308.70/6,60
6. RUTAROVÁ Kateřina
RUTAROVÁ Kateřina
2005
2005
VS Desná
VS Desná
164.50 0 147.60 0 147.6015.00/11,30
7. JIRAS Filip
JIRAS Filip
2005
2005
USK Pha
USK Pha
146.70 2 144.60 4 148.6016.00/12,10
8. STŘECHOVÁ Ela
STŘECHOVÁ Ela
2005
2005
VSDK
VSDK
162.60 4 148.50 4 152.5019.90/15,00
9. RETKOVÁ Anna
RETKOVÁ Anna
2005
2005
Olomouc
Olomouc
151.70 2 158.80 10 153.7021.10/15,90
10. MRÁZKOVÁ Klára
MRÁZKOVÁ Klára
2006
2006
KK Opava
KK Opava
156.40 0 150.30 6 156.3023.70/17,90
10. STŘÍLKA Richard
STŘÍLKA Richard
2006
2006
Olomouc
Olomouc
159.60 2 154.30 2 156.3023.70/17,90
12. SOBOTKA Adam
SOBOTKA Adam
2005
2005
KK Brno
KK Brno
155.60 6 154.90 4 158.9026.30/19,80
13. DZIADEK Marek
DZIADEK Marek
2005
2005
KK Brno
KK Brno
159.50 0 163.90 4 159.5026.90/20,30
14. HŘEBÍČKOVÁ Hanna
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
2006
2006
VS Desná
VS Desná
171.90 54 160.40 6 166.4033.80/25,50
15. JAROŠ Michael
JAROŠ Michael
2006
2006
Olomouc
Olomouc
169.60 8 165.90 4 169.9037.30/28,10
16. ŠOTEK Adam
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
173.50 4 166.10 4 170.1037.50/28,30
17. MATĚJÍČKOVÁ Anežka
MATĚJÍČKOVÁ Anežka
2005
2005
KK Brno
KK Brno
170.00 2 165.60 8 172.0039.40/29,70
18. RETEK Toman
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
173.30 6 166.20 6 172.2039.60/29,90
19. GEPRT David
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
191.20 54 173.90 4 177.9045.30/34,20
20. RETEK Václav
RETEK Václav
2007
2007
Olomouc
Olomouc
181.40 2 179.00 6 183.4050.80/38,30
21. ČAMEK David
ČAMEK David
2006
2006
Litovel
Litovel
180.00 4 164.50 54 184.0051.40/38,80
22. KAPOUNEK Lukáš
KAPOUNEK Lukáš
2007
2007
Kroměříž
Kroměříž
179.20 8 169.00 16 185.0052.40/39,50
22. SVOBODA Ondřej
SVOBODA Ondřej
2006
2006
Olomouc
Olomouc
181.00 4 181.60 6 185.0052.40/39,50
24. FIŠNAR Jakub
FIŠNAR Jakub
2007
2007
Zábřeh
Zábřeh
193.70 8 180.60 6 186.6054.00/40,70
25. GEPRTOVÁ Martina
GEPRTOVÁ Martina
2007
2007
Litovel
Litovel
184.80 2 192.30 4 186.8054.20/40,90
26. POMAJBÍK Filip
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
184.90 6 195.60 18 190.9058.30/44,00
27. KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
2007
2007
Olomouc
Olomouc
196.40 0 193.50 8 196.4063.80/48,10
28. KOSÍKOVÁ Julie
KOSÍKOVÁ Julie
2007
2007
Olomouc
Olomouc
206.50 10 188.00 12 200.0067.40/50,80
29. MALÝ Vojtěch
MALÝ Vojtěch
2006
2006
Olomouc
Olomouc
206.70 2 214.60 10 208.7076.10/57,40
30. STRATIL Filip
STRATIL Filip
2006
2006
Litovel
Litovel
205.00 4 187.00 56 209.0076.40/57,60
31. ŠPIČKA Karel
ŠPIČKA Karel
2007
2007
Zábřeh
Zábřeh
259.90 4 207.40 6 213.4080.80/60,90
32. ŽANDOVÁ Tereza
ŽANDOVÁ Tereza
2006
2006
Zábřeh
Zábřeh
257.50 4 214.20 8 222.2089.60/67,60
33. ŠPIČKOVÁ Klára
ŠPIČKOVÁ Klára
2005
2005
Zábřeh
Zábřeh
193.40 58 179.30 56 235.30102.70/77,50
34. MALÁ Magdaléna
MALÁ Magdaléna
2007
2007
Olomouc
Olomouc
335.30 10 270.00 10 280.00147.40/111,20
  BEDNÁŘ Matěj
BEDNÁŘ Matěj
2005
2005
Litovel
Litovel
5.00 0 4.00 999 999.00 0
  PAPULA Jan
PAPULA Jan
2005
2005
Litovel
Litovel
5.00 0 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3