Hanácký slalom

27.09.2015   Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. KNEBLOVÁ Klára
KNEBLOVÁ Klára
2005
2005
Olomouc
Olomouc
135.20 2 128.60 4 132.60 0
2. NOVÁK Matyáš
NOVÁK Matyáš
2005
2005
Olomouc
Olomouc
140.90 0 132.90 0 132.900.30/0,20
3. DOLEŽALOVÁ Bára
DOLEŽALOVÁ Bára
2005
2005
Olomouc
Olomouc
144.50 0 134.60 0 134.602.00/1,50
4. KRATOCHVÍL Lukáš
KRATOCHVÍL Lukáš
2005
2005
Olomouc
Olomouc
142.10 0 133.90 2 135.903.30/2,50
5. JANŮ Veronika
JANŮ Veronika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
144.80 0 141.30 0 141.308.70/6,60
6. RUTAROVÁ Kateřina
RUTAROVÁ Kateřina
2005
2005
VS Desná
VS Desná
164.50 0 147.60 0 147.6015.00/11,30
7. JIRAS Filip
JIRAS Filip
2005
2005
USK Pha
USK Pha
146.70 2 144.60 4 148.6016.00/12,10
8. STŘECHOVÁ Ela
STŘECHOVÁ Ela
2005
2005
VSDK
VSDK
162.60 4 148.50 4 152.5019.90/15,00
9. RETKOVÁ Anna
RETKOVÁ Anna
2005
2005
Olomouc
Olomouc
151.70 2 158.80 10 153.7021.10/15,90
10. MRÁZKOVÁ Klára
MRÁZKOVÁ Klára
2006
2006
KK Opava
KK Opava
156.40 0 150.30 6 156.3023.70/17,90
10. STŘÍLKA Richard
STŘÍLKA Richard
2006
2006
Olomouc
Olomouc
159.60 2 154.30 2 156.3023.70/17,90
12. SOBOTKA Adam
SOBOTKA Adam
2005
2005
KK Brno
KK Brno
155.60 6 154.90 4 158.9026.30/19,80
13. DZIADEK Marek
DZIADEK Marek
2005
2005
KK Brno
KK Brno
159.50 0 163.90 4 159.5026.90/20,30
14. HŘEBÍČKOVÁ Hanna
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
2006
2006
VS Desná
VS Desná
171.90 54 160.40 6 166.4033.80/25,50
15. JAROŠ Michael
JAROŠ Michael
2006
2006
Olomouc
Olomouc
169.60 8 165.90 4 169.9037.30/28,10
16. ŠOTEK Adam
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
173.50 4 166.10 4 170.1037.50/28,30
17. MATĚJÍČKOVÁ Anežka
MATĚJÍČKOVÁ Anežka
2005
2005
KK Brno
KK Brno
170.00 2 165.60 8 172.0039.40/29,70
18. RETEK Toman
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
173.30 6 166.20 6 172.2039.60/29,90
19. GEPRT David
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
191.20 54 173.90 4 177.9045.30/34,20
20. RETEK Václav
RETEK Václav
2007
2007
Olomouc
Olomouc
181.40 2 179.00 6 183.4050.80/38,30
21. ČAMEK David
ČAMEK David
2006
2006
Litovel
Litovel
180.00 4 164.50 54 184.0051.40/38,80
22. KAPOUNEK Lukáš
KAPOUNEK Lukáš
2007
2007
Kroměříž
Kroměříž
179.20 8 169.00 16 185.0052.40/39,50
22. SVOBODA Ondřej
SVOBODA Ondřej
2006
2006
Olomouc
Olomouc
181.00 4 181.60 6 185.0052.40/39,50
24. FIŠNAR Jakub
FIŠNAR Jakub
2007
2007
Zábřeh
Zábřeh
193.70 8 180.60 6 186.6054.00/40,70
25. GEPRTOVÁ Martina
GEPRTOVÁ Martina
2007
2007
Litovel
Litovel
184.80 2 192.30 4 186.8054.20/40,90
26. POMAJBÍK Filip
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
184.90 6 195.60 18 190.9058.30/44,00
27. KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
2007
2007
Olomouc
Olomouc
196.40 0 193.50 8 196.4063.80/48,10
28. KOSÍKOVÁ Julie
KOSÍKOVÁ Julie
2007
2007
Olomouc
Olomouc
206.50 10 188.00 12 200.0067.40/50,80
29. MALÝ Vojtěch
MALÝ Vojtěch
2006
2006
Olomouc
Olomouc
206.70 2 214.60 10 208.7076.10/57,40
30. STRATIL Filip
STRATIL Filip
2006
2006
Litovel
Litovel
205.00 4 187.00 56 209.0076.40/57,60
31. ŠPIČKA Karel
ŠPIČKA Karel
2007
2007
Zábřeh
Zábřeh
259.90 4 207.40 6 213.4080.80/60,90
32. ŽANDOVÁ Tereza
ŽANDOVÁ Tereza
2006
2006
Zábřeh
Zábřeh
257.50 4 214.20 8 222.2089.60/67,60
33. ŠPIČKOVÁ Klára
ŠPIČKOVÁ Klára
2005
2005
Zábřeh
Zábřeh
193.40 58 179.30 56 235.30102.70/77,50
34. MALÁ Magdaléna
MALÁ Magdaléna
2007
2007
Olomouc
Olomouc
335.30 10 270.00 10 280.00147.40/111,20
  BEDNÁŘ Matěj
BEDNÁŘ Matěj
2005
2005
Litovel
Litovel
5.00 0 4.00 999 999.00 0
  PAPULA Jan
PAPULA Jan
2005
2005
Litovel
Litovel
5.00 0 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení