vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Třebechovicích

26.09.2015   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.107.20 4 101.90 0 101.90 176
2.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky105.20 0 102.50 0 102.500.60/0,6172
3.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky105.80 0 103.20 0 103.201.30/1,3168
4.2/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK106.00 0 103.60 0 103.601.70/1,7164
5. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.104.70 0 104.00 0 104.002.10/2,1160
6.2/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice106.10 0 104.50 2 106.104.20/4,1156
7.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.107.40 0 106.90 0 106.905.00/4,9152
7.1/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.108.20 4 106.90 0 106.905.00/4,9148
9.2/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov108.10 2 107.80 0 107.805.90/5,8144
9.3/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky108.30 2 107.80 0 107.805.90/5,8140
11.3/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.112.20 2 110.80 0 110.808.90/8,7136
12.1/VMČVANČARA Pavel 1971 3 Loko Plz123.70 0 111.90 0 111.9010.00/9,8132
13. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov112.10 0 110.80 4 112.1010.20/10,0128
14.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.117.00 4 110.80 2 112.8010.90/10,7124
15.3/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.111.30 2 116.20 2 113.3011.40/11,2120
16.4/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK118.10 2 111.60 2 113.6011.70/11,5116
17.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa117.60 0 113.80 0 113.8011.90/11,7112
18.2/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha118.00 6 111.90 2 113.9012.00/11,8108
19.3/VDVOŘÁK Tomáš 1968 3 Třebech.115.90 0 114.20 0 114.2012.30/12,1104
20.4/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK114.50 0 110.40 4 114.4012.50/12,3100
21.2/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov118.80 2 114.60 0 114.6012.70/12,596
22.5/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov113.70 2 127.50 0 115.7013.80/13,592
23.3/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.123.40 4 116.60 0 116.6014.70/14,488
24.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy115.00 2 114.70 2 116.7014.80/14,584
25.5/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 2 KVS HK126.60 4 116.80 0 116.8014.90/14,680
26.5/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice120.40 2 117.10 0 117.1015.20/14,976
27.3/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice116.20 4 115.80 2 117.8015.90/15,672
28.6/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště118.30 0 122.10 2 118.3016.40/16,168
29.4/VMABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky119.10 0 118.00 4 119.1017.20/16,964
30.5/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.119.30 2 119.30 0 119.3017.40/17,163
31.6/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor121.10 2 120.00 0 120.0018.10/17,862
32.6/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň120.20 0 122.00 2 120.2018.30/18,061
33.4/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand119.30 2 120.30 0 120.3018.40/18,160
34.1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky119.70 8 117.00 4 121.0019.10/18,759
34.5/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK131.10 6 121.00 0 121.0019.10/18,758
36.7/VJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha121.20 0 4.00 999 121.2019.30/18,957
37.7/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov118.10 4 117.60 4 121.6019.70/19,356
38.6/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand119.70 2 123.10 4 121.7019.80/19,455
39.8/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.121.70 2 122.00 0 122.0020.10/19,754
40.9/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště122.20 0 122.50 0 122.2020.30/19,953
41. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto122.50 0 125.80 2 122.5020.60/20,252
42.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor125.40 0 122.60 0 122.6020.70/20,351
43.7/VMTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.120.90 2 124.40 2 122.9021.00/20,650
44.8/DMVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto123.80 0 125.90 4 123.8021.90/21,549
45. JAVŮREK Jan 1987 Třebech.126.00 0 124.70 0 124.7022.80/22,448
46.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand123.00 2 123.10 2 125.0023.10/22,747
46.5/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky124.10 2 125.00 0 125.0023.10/22,746
48.10/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí128.10 0 123.20 2 125.2023.30/22,945
49.9/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.123.90 2 123.58 2 125.5823.68/23,244
50.7/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky124.00 2 124.70 2 126.0024.10/23,743
51.8/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha124.10 2 125.60 4 126.1024.20/23,742
51.10/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov124.10 2 127.30 6 126.1024.20/23,741
53.3/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha126.60 2 126.60 0 126.6024.70/24,240
54.8/VMNOVÁK Václav 1979 3 Třebech.123.60 4 125.50 8 127.6025.70/25,239
55.11/VPRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK125.80 2 129.70 0 127.8025.90/25,438
56.4/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm127.90 0 130.20 2 127.9026.00/25,537
57.5/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha132.30 0 126.70 2 128.7026.80/26,336
58.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha129.00 0 129.70 2 129.0027.10/26,635
59.3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily129.40 0 137.80 0 129.4027.50/27,034
60.6/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand127.80 2 128.20 4 129.8027.90/27,433
60.7/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha132.30 0 129.80 0 129.8027.90/27,432
62.9/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor133.60 0 130.20 0 130.2028.30/27,831
62.12/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky128.20 8 126.20 4 130.2028.30/27,830
64.10/VMŠUMSKÝ Viktor 1973 Sušice133.30 0 130.40 0 130.4028.50/28,029
65.11/DMŽENKA Ondra 2000 Pardub.131.90 2 128.60 2 130.6028.70/28,228
66.4/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK131.20 0 131.60 0 131.2029.30/28,827
67.9/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto131.60 2 130.00 2 132.0030.10/29,526
68.10/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto128.30 4 132.10 6 132.3030.40/29,825
69.11/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky132.50 0 131.90 2 132.5030.60/30,024
70.11/VMMAREK Pavel 1972 Třebech.130.90 2 131.10 2 132.9031.00/30,423
70.12/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.132.90 0 133.00 10 132.9031.00/30,422
72.13/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov133.10 4 131.10 2 133.1031.20/30,621
73. JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha132.20 6 129.70 4 133.7031.80/31,220
74.8/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.133.30 4 133.80 0 133.8031.90/31,319
75.14/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 132.60 2 134.6032.70/32,118
76.6/U23POSPÍŠIL Adrian 1995 Trutnov133.00 2 135.00 2 135.0033.10/32,517
77.13/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov136.30 0 135.10 0 135.1033.20/32,616
78.12/DMŽENKA Martin 2000 Pardub.129.90 6 127.00 12 135.9034.00/33,415
79.12/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.144.10 2 133.20 4 137.2035.30/34,614
80.13/DMZEMAN Jakub 2000 3 Kralupy132.70 6 137.40 0 137.4035.50/34,813
81.14/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek135.10 4 137.30 6 139.1037.20/36,512
82.9/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice137.20 4 135.50 4 139.5037.60/36,911
83.14/DMRUFFER Matěj 1999 Pardub.141.50 2 135.90 4 139.9038.00/37,310
84.10/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov142.90 6 140.00 0 140.0038.10/37,49
85.11/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily138.80 2 148.20 6 140.8038.90/38,28
86.15/ZSBAUDISCH Adam 2001 USK Pha139.00 2 138.40 54 141.0039.10/38,47
87. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov142.80 2 142.00 0 142.0040.10/39,46
88.12/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice140.50 2 136.20 6 142.2040.30/39,55
88.16/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm144.80 0 138.20 4 142.2040.30/39,54
90.17/ZSHOPJAN Pavel 2001 Postřelm141.40 4 139.20 4 143.2041.30/40,53
91.18/ZSLAPUNÍK Milan 2001 Turnov144.60 0 159.60 50 144.6042.70/41,92
92.13/ZMJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky144.40 4 140.70 4 144.7042.80/42,01
93.19/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky152.10 8 142.50 4 146.5044.60/43,80
94.20/ZSHLOBIL Josef 2001 Turnov157.60 0 142.70 4 146.7044.80/44,00
95.21/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand159.80 60 139.10 8 147.1045.20/44,40
96.22/ZSSAAL Štěpán 2001 Jablonec142.10 66 143.20 4 147.2045.30/44,50
97.23/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.157.10 6 144.50 4 148.5046.60/45,70
98.24/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň143.00 8 150.30 52 151.0049.10/48,20
99.15/VŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště148.90 8 150.70 2 152.7050.80/49,90
100.14/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.147.30 6 156.20 8 153.3051.40/50,40
101.15/ZMŘEHÁK Jiří 2003 Semily158.40 12 153.40 0 153.4051.50/50,50
102.16/ZMHYNEK Pavel 2003 Semily155.20 6 161.10 4 161.2059.30/58,20
103.25/ZSŠPRYŇAR Jakub 2002 Týniště166.60 2 161.60 0 161.6059.70/58,60
104.26/ZSČERNÝ Šimon 2001 Trutnov153.10 50 157.70 4 161.7059.80/58,70
105.17/ZMTROCH Jan 2003 Dv.Král.168.40 6 177.30 6 174.4072.50/71,10
106.18/ZMENDRYCH Matouš 2003 Trutnov164.70 14 168.10 8 176.1074.20/72,80
108.19/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec174.90 10 173.10 8 181.1079.20/77,70
109.20/ZMVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.181.90 158 177.40 6 183.4081.50/80,00
110.21/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň173.40 12 182.60 12 185.4083.50/81,90
111.15/DMTICHÝ Jan 2000 Turnov212.50 68 181.70 12 193.7091.80/90,10
112.22/ZMFENCL Jáchym 2003 Pardub.176.20 18 183.40 18 194.2092.30/90,60
  HAJSKÝ Stanislav 1969 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUDA Štěpán 2004 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jan 1988 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3