vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Podřípské slalomy v Roudnici

07.08.2010-08.08.2010   USD Roudnice
ředitel: Jan Chládek   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá

kategorie K1W   sobota 7.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BENUSOVA Danka 1984 SVK123.30 8 129.60 2 131.30 -
2.1/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice139.20 0 134.80 2 136.805.50/4,2-
3. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha151.10 10 137.00 2 139.007.70/5,9-
4.2/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí139.70 2 140.90 4 141.7010.40/7,9-
5.3/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa142.00 2 150.20 2 144.0012.70/9,7-
6.1/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec151.40 2 147.20 2 149.2017.90/13,6-
7. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.154.90 54 148.10 4 152.1020.80/15,8-
8.1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice152.20 4 151.60 4 155.6024.30/18,5-
8. ROMASHKINA Ekaterina 1974 RUS153.60 2 148.30 10 155.6024.30/18,5-
10.2/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.172.50 4 159.00 0 159.0027.70/21,1-
11. PUSTELNIKOVA Ekaterina 1971 RUS170.30 6 170.20 2 172.2040.90/31,2-
12. KNYAZEVA Maria 1982 RUS173.30 4 171.20 6 177.2045.90/35,0-
13. KRASNIKOVA Evgenia 1980 RUS209.10 56 190.30 8 198.3067.00/51,0-

kategorie C1M   sobota 7.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.127.60 0 123.90 0 123.90 -
2. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa127.70 0 130.50 0 127.703.80/3,1-
3. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha138.90 0 135.70 2 137.7013.80/11,1-
4.1/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.144.60 2 137.00 2 139.0015.10/12,2-
5.2/VMMATĚJÁK Petr 1973 3 Klášter.148.20 0 141.00 0 141.0017.10/13,8-
6.3/VMVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav141.10 0 138.50 6 141.1017.20/13,9-
7.4/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja154.40 0 142.00 2 144.0020.10/16,2-
8.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy144.30 0 143.90 2 144.3020.40/16,5-
9. KOČÍ Martin 1991 2+ Klášter.163.20 4 145.90 0 145.9022.00/17,8-
10.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha150.50 6 144.40 6 150.4026.50/21,4-
11.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB152.70 56 149.20 2 151.2027.30/22,0-
12. VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.153.80 2 150.90 2 152.9029.00/23,4-
13.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.179.60 0 0.00 999 179.6055.70/45,0-

kategorie K1M   sobota 7.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MANN Scott 1983 USA120.40 2 108.20 0 108.20 -
2. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha111.70 0 109.60 0 109.601.40/1,3-
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec113.20 2 109.60 0 109.601.40/1,3-
4. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha110.30 4 110.50 0 110.502.30/2,1-
5. PAJANI Andy 1987 FRA112.30 0 113.40 2 112.304.10/3,8-
6. GUDEFIN Yann 1986 FRA114.40 4 114.80 0 114.806.60/6,1-
7. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha115.20 0 113.20 2 115.207.00/6,5-
8. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus119.30 2 116.40 0 116.408.20/7,6-
9. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod116.80 0 120.00 0 116.808.60/7,9-
10. POTOCNY Marcel 1985 SVK115.40 54 114.00 4 118.009.80/9,1-
11. BAUDOT Remi 1988 FRA123.50 2 117.80 2 119.8011.60/10,7-
12. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.123.20 0 120.00 0 120.0011.80/10,9-
13.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus122.40 0 120.50 0 120.5012.30/11,4-
14. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava121.20 0 121.00 0 121.0012.80/11,8-
15.1/DSDANDEL Thomas 1992 FRA121.10 2 121.90 0 121.9013.70/12,7-
16.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz123.10 0 121.80 2 123.1014.90/13,8-
17. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice127.80 4 123.20 0 123.2015.00/13,9-
18.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB125.80 0 123.30 2 125.3017.10/15,8-
19.2/DSDANDEL Sylvain 1992 FRA122.20 4 123.00 6 126.2018.00/16,6-
19.1/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa130.60 6 124.20 2 126.2018.00/16,6-
21. BASSET Matthieu 1988 FRA128.00 6 126.70 0 126.7018.50/17,1-
22. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec127.90 0 128.00 2 127.9019.70/18,2-
23.4/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa131.30 2 130.90 0 130.9022.70/21,0-
24.2/DMMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa136.00 0 129.00 2 131.0022.80/21,1-
25.5/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha130.70 2 129.10 2 131.1022.90/21,2-
26.3/DSTYKAL Jiří 1992 2 Klášter.128.90 4 134.90 2 132.9024.70/22,8-
27.3/DMKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha139.20 54 133.40 0 133.4025.20/23,3-
28. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa132.20 2 132.00 2 134.0025.80/23,8-
29.4/DSBORDAS Alexandre 1992 FRA141.40 4 131.20 4 135.2027.00/25,0-
30. ROMASHKIN Dmitry 1968 RUS136.50 4 135.10 2 137.1028.90/26,7-
30. KHOMCHENKO Andrey 1981 RUS136.50 6 137.10 0 137.1028.90/26,7-
32. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy133.60 4 133.00 52 137.6029.40/27,2-
33.4/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice142.60 56 134.70 4 138.7030.50/28,2-
34. MOGILEVSKIY Fedor 1979 RUS140.10 0 139.70 2 140.1031.90/29,5-
35.1/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha140.80 2 139.80 4 142.8034.60/32,0-
36.2/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha141.70 6 143.70 2 145.7037.50/34,7-
37.3/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy148.50 0 149.60 6 148.5040.30/37,2-
38. CHLÁDEK Václav 1987 3 Roudnice156.60 2 150.50 0 150.5042.30/39,1-
39.4/ZSČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus141.90 60 149.40 4 153.4045.20/41,8-
40. HORÁK David 1976 3 S.Žižkov153.90 2 157.20 6 155.9047.70/44,1-
41. LETKO Radek 1978 3 S.Žižkov158.80 8 153.90 4 157.9049.70/45,9-
42.1/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha167.60 8 164.40 4 168.4060.20/55,6-
43. ALEXSEEV Sergey 1972 RUS212.90 16 236.10 12 228.90120.70/111,6-
  ŠODEK Petr 1998 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  LÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ERMAKOV Pavel 1979 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  TSYGANKOV Ilya 1981 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HEK Jan 1979 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KORZHOV Alexander 1975 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  USOV Sergey 1981 RUS0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C2M   sobota 7.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠIL Jaroslav
/ MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
128.30 0 128.10 2 128.30 -
2. ŠRÁMEK Michal/
ŠEDIVÝ Jakub
1982
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
141.70 6 141.10 2 143.1014.80/11,5-
3. VOLÁK Jaroslav
/ KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
153.20 2 152.60 0 152.6024.30/18,9-
4.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
/ MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
178.80 54 161.60 4 165.6037.30/29,1-
  CUC Michal
/ POŘÁDEK Milan
1977
1986
1 Tech.Pha
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W   neděle 8.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BENUSOVA Danka 1984 SVK118.00 4 116.50 0 116.50 -
2.1/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice121.50 0 125.50 0 121.505.00/4,3-
3.2/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí128.50 4 126.50 4 130.5014.00/12,0-
4.1/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec134.20 2 131.10 2 133.1016.60/14,2-
4.3/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa137.80 2 133.10 0 133.1016.60/14,2-
6. ROMASHKINA Ekaterina 1974 RUS134.80 2 137.80 2 136.8020.30/17,4-
7.1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice151.70 2 141.50 0 141.5025.00/21,5-
8.2/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.155.00 0 142.30 0 142.3025.80/22,1-
9. KNYAZEVA Maria 1982 RUS157.70 2 173.90 8 159.7043.20/37,1-
  PUSTELNIKOVA Ekaterina 1971 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KRASNIKOVA Evgenia 1980 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1M   neděle 8.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.117.00 4 118.10 4 121.00 -
2. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa124.20 0 122.10 0 122.101.10/0,9-
3.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy128.10 0 128.10 0 128.107.10/5,9-
4.1/VMVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav133.40 4 127.90 2 129.908.90/7,4-
5. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha132.90 0 129.00 2 131.0010.00/8,3-
6.2/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.136.80 4 130.50 2 132.5011.50/9,5-
7.3/VMMATĚJÁK Petr 1973 3 Klášter.135.60 0 0.00 999 135.6014.60/12,1-
8. VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.139.50 0 140.60 4 139.5018.50/15,3-
9. KOČÍ Martin 1991 2+ Klášter.147.40 2 138.60 2 140.6019.60/16,2-
10.4/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja141.10 4 136.20 6 142.2021.20/17,5-
11.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha140.90 2 144.00 2 142.9021.90/18,1-
12.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB150.80 58 152.80 4 156.8035.80/29,6-
13.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.176.90 2 173.00 0 173.0052.00/43,0-

kategorie K1M   neděle 8.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha102.90 2 99.20 0 99.20 -
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec101.70 0 99.80 0 99.800.60/0,6-
3. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha102.20 0 101.20 0 101.202.00/2,0-
4. MANN Scott 1983 USA103.20 0 101.90 0 101.902.70/2,7-
5. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod105.80 0 102.00 0 102.002.80/2,8-
6. GUDEFIN Yann 1986 FRA103.10 0 103.50 0 103.103.90/3,9-
7. PAJANI Andy 1987 FRA101.80 2 105.50 52 103.804.60/4,6-
8. POTOCNY Marcel 1985 SVK104.60 0 104.60 0 104.605.40/5,4-
9. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha105.30 0 112.50 0 105.306.10/6,1-
10. BAUDOT Remi 1988 FRA109.00 0 112.70 4 109.009.80/9,9-
11. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava110.80 4 111.00 0 111.0011.80/11,9-
12.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz117.00 2 114.90 0 114.9015.70/15,8-
13. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.115.00 0 115.10 0 115.0015.80/15,9-
14. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice116.50 2 115.40 0 115.4016.20/16,3-
15. BASSET Matthieu 1988 FRA111.50 4 114.80 2 115.5016.30/16,4-
15. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec115.50 0 114.70 4 115.5016.30/16,4-
17.1/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa124.40 0 115.90 2 117.9018.70/18,9-
18.2/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice120.30 2 119.10 0 119.1019.90/20,1-
19.3/DMMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa124.20 0 119.60 0 119.6020.40/20,6-
20.1/DSBORDAS Alexandre 1992 FRA123.50 4 120.10 0 120.1020.90/21,1-
21.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB126.10 0 120.30 0 120.3021.10/21,3-
22. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa121.40 0 0.00 999 121.4022.20/22,4-
23.3/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa122.70 2 121.90 0 121.9022.70/22,9-
24. ROMASHKIN Dmitry 1968 RUS124.40 2 122.70 0 122.7023.50/23,7-
25.2/DSTYKAL Jiří 1992 2 Klášter.121.40 2 0.00 999 123.4024.20/24,4-
26. KHOMCHENKO Andrey 1981 RUS125.30 2 124.70 0 124.7025.50/25,7-
27.3/DSDANDEL Thomas 1992 FRA128.90 58 123.40 4 127.4028.20/28,4-
28.4/DMKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha126.70 4 128.70 0 128.7029.50/29,7-
29. MOGILEVSKIY Fedor 1979 RUS126.80 2 127.20 2 128.8029.60/29,8-
30.1/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha137.50 0 128.20 2 130.2031.00/31,3-
31.2/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy134.40 0 134.20 2 134.4035.20/35,5-
32.3/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha134.50 6 136.60 0 136.6037.40/37,7-
33. CHLÁDEK Václav 1987 3 Roudnice142.70 0 147.80 0 142.7043.50/43,9-
34.1/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha155.50 4 161.80 4 159.5060.30/60,8-
35. ALEXSEEV Sergey 1972 RUS192.60 16 236.70 14 208.60109.40/110,3-
  LETKO Radek 1978 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HORÁK David 1976 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠODEK Petr 1998 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  LÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ERMAKOV Pavel 1979 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  TSYGANKOV Ilya 1981 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  USOV Sergey 1981 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HEK Jan 1979 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
  DANDEL Sylvain 1992 FRA0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KORZHOV Alexander 1975 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  TŮMA Martin 1972 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 -
  LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M   neděle 8.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠIL Jaroslav
/ MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
121.90 4 118.20 2 120.20 -
2. ŠRÁMEK Michal
/ŠEDIVÝ Jakub
1982
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
134.20 0 0.00 999 134.2014.00/11,6-
3. VOLÁK Jaroslav
/KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
138.10 2 153.90 6 140.1019.90/16,6-
4.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
/MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
159.80 10 151.00 6 157.0036.80/30,6-
  CUC Michal
/POŘÁDEK Milan
1977
1986
1 Tech.Pha
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3