Podřípské slalomy v Roudnici

07.08.2010-08.08.2010   USD Roudnice
ředitel: Jan Chládek   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   sobota 7.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MANN Scott 1983 USA120.40 2 108.20 0 108.20 -
2. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha111.70 0 109.60 0 109.601.40/1,3-
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec113.20 2 109.60 0 109.601.40/1,3-
4. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha110.30 4 110.50 0 110.502.30/2,1-
5. PAJANI Andy 1987 FRA112.30 0 113.40 2 112.304.10/3,8-
6. GUDEFIN Yann 1986 FRA114.40 4 114.80 0 114.806.60/6,1-
7. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha115.20 0 113.20 2 115.207.00/6,5-
8. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus119.30 2 116.40 0 116.408.20/7,6-
9. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod116.80 0 120.00 0 116.808.60/7,9-
10. POTOCNY Marcel 1985 SVK115.40 54 114.00 4 118.009.80/9,1-
11. BAUDOT Remi 1988 FRA123.50 2 117.80 2 119.8011.60/10,7-
12. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.123.20 0 120.00 0 120.0011.80/10,9-
13.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus122.40 0 120.50 0 120.5012.30/11,4-
14. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava121.20 0 121.00 0 121.0012.80/11,8-
15.1/DSDANDEL Thomas 1992 FRA121.10 2 121.90 0 121.9013.70/12,7-
16.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz123.10 0 121.80 2 123.1014.90/13,8-
17. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice127.80 4 123.20 0 123.2015.00/13,9-
18.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB125.80 0 123.30 2 125.3017.10/15,8-
19.2/DSDANDEL Sylvain 1992 FRA122.20 4 123.00 6 126.2018.00/16,6-
19.1/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa130.60 6 124.20 2 126.2018.00/16,6-
21. BASSET Matthieu 1988 FRA128.00 6 126.70 0 126.7018.50/17,1-
22. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec127.90 0 128.00 2 127.9019.70/18,2-
23.4/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa131.30 2 130.90 0 130.9022.70/21,0-
24.2/DMMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa136.00 0 129.00 2 131.0022.80/21,1-
25.5/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha130.70 2 129.10 2 131.1022.90/21,2-
26.3/DSTYKAL Jiří 1992 2 Klášter.128.90 4 134.90 2 132.9024.70/22,8-
27.3/DMKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha139.20 54 133.40 0 133.4025.20/23,3-
28. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa132.20 2 132.00 2 134.0025.80/23,8-
29.4/DSBORDAS Alexandre 1992 FRA141.40 4 131.20 4 135.2027.00/25,0-
30. ROMASHKIN Dmitry 1968 RUS136.50 4 135.10 2 137.1028.90/26,7-
30. KHOMCHENKO Andrey 1981 RUS136.50 6 137.10 0 137.1028.90/26,7-
32. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy133.60 4 133.00 52 137.6029.40/27,2-
33.4/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice142.60 56 134.70 4 138.7030.50/28,2-
34. MOGILEVSKIY Fedor 1979 RUS140.10 0 139.70 2 140.1031.90/29,5-
35.1/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha140.80 2 139.80 4 142.8034.60/32,0-
36.2/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha141.70 6 143.70 2 145.7037.50/34,7-
37.3/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy148.50 0 149.60 6 148.5040.30/37,2-
38. CHLÁDEK Václav 1987 3 Roudnice156.60 2 150.50 0 150.5042.30/39,1-
39.4/ZSČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus141.90 60 149.40 4 153.4045.20/41,8-
40. HORÁK David 1976 3 S.Žižkov153.90 2 157.20 6 155.9047.70/44,1-
41. LETKO Radek 1978 3 S.Žižkov158.80 8 153.90 4 157.9049.70/45,9-
42.1/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha167.60 8 164.40 4 168.4060.20/55,6-
43. ALEXSEEV Sergey 1972 RUS212.90 16 236.10 12 228.90120.70/111,6-
  ŠODEK Petr 1998 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  LÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ERMAKOV Pavel 1979 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  TSYGANKOV Ilya 1981 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HEK Jan 1979 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KORZHOV Alexander 1975 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  USOV Sergey 1981 RUS0.00 999 0.00 0 999.00 -
Oddíl