vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Třebechovicích

27.09.2015   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: b=a  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK101.80 0 101.20 0 101.20 173
2. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.101.60 0 102.10 0 101.600.40/0,4169
3.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky103.90 2 102.50 0 102.501.30/1,3165
4.2/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky104.30 2 102.90 0 102.901.70/1,7161
5.2/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice101.70 2 103.90 4 103.702.50/2,5157
6.1/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.108.40 2 105.10 0 105.103.90/3,9153
6.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.103.10 2 105.40 50 105.103.90/3,9149
8.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.106.30 0 4.00 999 106.305.10/5,0145
9.2/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov106.50 0 106.50 0 106.505.30/5,2141
10.3/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK110.20 0 109.40 0 109.408.20/8,1137
11.3/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.110.40 0 112.90 2 110.409.20/9,1133
11.4/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov110.40 0 112.60 50 110.409.20/9,1129
13.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec110.60 0 110.70 0 110.609.40/9,3125
14.1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky109.20 2 122.50 0 111.2010.00/9,9121
15.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 3 Třebech.110.50 2 110.00 2 112.0010.80/10,7117
15.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.112.40 2 112.00 0 112.0010.80/10,7113
17.2/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha112.90 0 113.30 2 112.9011.70/11,6109
18.3/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice113.90 0 113.40 0 113.4012.20/12,1105
19.2/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.116.80 2 113.70 0 113.7012.50/12,4101
20. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov112.40 2 112.10 4 114.4013.20/13,097
21.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa115.00 4 114.80 0 114.8013.60/13,493
22.3/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha115.00 0 116.20 2 115.0013.80/13,689
22.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky122.50 2 111.00 4 115.0013.80/13,685
24.3/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.115.60 2 115.10 0 115.1013.90/13,781
25.3/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov116.20 0 113.40 2 115.4014.20/14,077
26.4/VMČVANČARA Pavel 1971 3 Loko Plz118.10 0 115.50 0 115.5014.30/14,173
27.5/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy115.70 2 113.60 2 115.6014.40/14,269
28.5/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK115.80 0 116.30 0 115.8014.60/14,465
29.6/VHAJSKÝ Stanislav 1969 Semily118.10 2 116.30 0 116.3015.10/14,964
30.4/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 2 KVS HK114.40 2 117.10 2 116.4015.20/15,063
31.5/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov115.30 2 114.60 52 117.3016.10/15,962
32.6/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice114.10 4 113.70 4 117.7016.50/16,361
33.7/VJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha117.80 0 4.00 999 117.8016.60/16,460
34.7/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand119.70 2 118.30 0 118.3017.10/16,959
35.5/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK116.60 2 116.50 2 118.5017.30/17,158
36.5/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.4.00 999 118.60 0 118.6017.40/17,257
37.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor119.40 4 119.00 0 119.0017.80/17,656
38.6/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov117.70 2 118.20 4 119.7018.50/18,355
39.8/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.126.10 4 119.90 0 119.9018.70/18,554
40.9/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor120.00 0 118.30 4 120.0018.80/18,653
40.8/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand116.00 4 117.30 52 120.0018.80/18,652
42.6/VMTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.121.20 2 120.20 0 120.2019.00/18,851
43.7/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště119.30 2 119.20 2 121.2020.00/19,850
44.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand124.60 2 122.10 0 122.1020.90/20,749
45.7/VMABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky120.30 2 4.00 999 122.3021.10/20,848
46.10/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště131.60 2 122.40 0 122.4021.20/20,947
46.8/VMNOVÁK Václav 1979 3 Třebech.4.00 999 120.40 2 122.4021.20/20,946
48.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand122.10 2 122.60 0 122.6021.40/21,145
49.9/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň118.90 4 121.00 2 122.9021.70/21,444
50.11/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí127.30 0 123.20 0 123.2022.00/21,743
51.8/DMŽENKA Ondra 2000 Pardub.126.10 0 123.40 0 123.4022.20/21,942
52.9/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha123.50 4 123.80 0 123.8022.60/22,341
53.9/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.124.00 0 122.60 2 124.0022.80/22,540
54. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto125.20 0 124.30 0 124.3023.10/22,839
55.2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily124.40 0 130.40 2 124.4023.20/22,938
56.10/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto124.80 0 127.60 4 124.8023.60/23,337
57.10/DMFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec124.40 4 121.50 4 125.5024.30/24,036
58.12/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky128.70 2 125.60 0 125.6024.40/24,135
59.4/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha125.80 0 127.30 0 125.8024.60/24,334
60.11/DMVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto125.50 6 122.30 4 126.3025.10/24,833
61.5/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm125.60 2 126.40 0 126.4025.20/24,932
61.6/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha127.90 4 122.40 4 126.4025.20/24,931
63. JAVŮREK Jan 1987 Třebech.127.50 0 125.60 2 127.5026.30/26,030
64. JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha127.60 2 127.60 0 127.6026.40/26,129
65.3/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha127.50 2 128.00 0 128.0026.80/26,528
66.4/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK128.10 2 126.40 2 128.4027.20/26,927
67.12/DMŽENKA Martin 2000 Pardub.128.50 0 129.30 0 128.5027.30/27,026
68.11/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha130.40 6 128.90 0 128.9027.70/27,425
69.12/ZSFUCHS Matouš 2002 Jablonec125.00 6 125.00 4 129.0027.80/27,524
70.13/ZSLAPUNÍK Milan 2001 Turnov135.10 2 129.30 0 129.3028.10/27,823
71.14/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky131.60 0 129.90 0 129.9028.70/28,422
72.13/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov132.70 0 131.40 0 131.4030.20/29,821
73.10/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.129.50 4 127.50 4 131.5030.30/29,920
73.5/U23POSPÍŠIL Adrian 1995 Trutnov134.20 50 131.50 0 131.5030.30/29,919
75.11/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor131.60 0 130.90 2 131.6030.40/30,018
76.7/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha128.10 4 128.10 4 132.1030.90/30,517
77.13/DMZEMAN Jakub 2000 3 Kralupy134.20 0 130.70 2 132.7031.50/31,116
78.14/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek132.50 2 132.90 0 132.9031.70/31,315
78.15/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov134.60 2 130.90 2 132.9031.70/31,314
80.16/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto131.20 2 131.60 2 133.2032.00/31,613
81.17/ZSHOPJAN Pavel 2001 Postřelm133.60 0 140.00 2 133.6032.40/32,012
82.8/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice135.40 0 133.90 0 133.9032.70/32,311
83.12/VMMAREK Pavel 1972 Třebech.136.40 4 135.00 0 135.0033.80/33,410
84.9/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice136.60 4 136.00 0 136.0034.80/34,49
85.13/VMŠUMSKÝ Viktor 1973 Sušice134.60 2 136.30 2 136.6035.40/35,08
86.10/ZMJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky144.10 2 136.90 0 136.9035.70/35,37
87.18/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.134.90 6 135.30 2 137.3036.10/35,76
88.14/DMRUFFER Matěj 1999 Pardub.135.10 4 133.90 4 137.9036.70/36,35
89.19/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm140.40 0 138.00 0 138.0036.80/36,44
90.11/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily140.50 2 138.90 0 138.9037.70/37,33
91. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov141.30 0 140.70 0 140.7039.50/39,02
92.20/ZSBAUDISCH Adam 2001 USK Pha134.90 6 137.40 60 140.9039.70/39,21
93.12/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov139.00 2 144.50 0 141.0039.80/39,30
94.21/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand143.70 6 137.70 6 143.7042.50/42,00
95.22/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.143.50 2 144.10 0 144.1042.90/42,40
96.23/ZSSAAL Štěpán 2001 Jablonec142.60 2 139.20 8 144.6043.40/42,90
97.24/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň141.50 4 142.50 6 145.5044.30/43,80
98.25/ZSHLOBIL Josef 2001 Turnov142.30 4 145.80 6 146.3045.10/44,60
99.13/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň155.40 4 144.40 2 146.4045.20/44,70
100.14/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.148.10 2 147.10 0 147.1045.90/45,40
101.15/ZMŘEHÁK Jiří 2003 Semily147.00 54 145.90 4 149.9048.70/48,10
102.26/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky145.00 6 150.20 6 151.0049.80/49,20
103.16/ZMHYNEK Pavel 2003 Semily160.30 2 153.60 2 155.6054.40/53,80
104.15/VŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště164.80 10 147.10 10 157.1055.90/55,20
105.17/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec166.30 6 160.00 2 162.0060.80/60,10
107.18/ZMTROCH Jan 2003 Dv.Král.170.60 10 167.10 2 169.1067.90/67,10
108.27/ZSŠPRYŇAR Jakub 2002 Týniště168.20 2 165.50 4 169.5068.30/67,50
109.15/DMTICHÝ Jan 2000 Turnov202.60 10 172.40 4 176.4075.20/74,30
110.19/ZMENDRYCH Matouš 2003 Trutnov165.80 62 170.90 6 176.9075.70/74,80
111.20/ZMFENCL Jáchym 2003 Pardub.183.00 10 179.80 56 193.0091.80/90,70
112.28/ZSČERNÝ Šimon 2001 Trutnov148.00 60 148.10 56 204.10102.90/101,70
  JUDA Štěpán 2004 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÝ Ondřej 2004 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jan 1988 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3