vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Klatovský slalom ve Strakonicích

04.10.2015   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPOLLERT Jaroslav 1971 3 USK Pha 102.39 0 102.50 0 102.39 61
2.2/VMNOVOSAD Lukáš 1976 3 Č.Kruml.112.96 0 108.34 0 108.345.95/5,857
3.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.111.96 0 118.63 6 111.969.57/9,353
4.1/ PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor 113.32 2 112.48 0 112.4810.09/9,949
5.2/ HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 115.65 0 113.20 0 113.2010.81/10,645
  WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB 114.63 0 4.00 999 999.00 41
7.2/DSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.118.37 2 117.26 0 117.2614.87/14,537
8.3/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn122.53 0 117.86 0 117.8615.47/15,133
9.4/VMŠROGL Michal 1972 3 RK Troja118.78 0 118.68 4 118.7816.39/16,029
10.1/VČEKAL Josef 1970 2 Klášter.121.34 2 119.54 0 119.5417.15/16,725
11.4/ JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek122.79 10 117.81 2 119.8117.42/17,021
12.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 121.90 0 120.15 0 120.1517.76/17,317
13.6/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn121.50 0 119.68 2 121.5019.11/18,716
14.1/VSKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy 4.00 999 120.53 2 122.5320.14/19,715
15.2/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB 126.11 2 123.25 0 123.2520.86/20,414
16.5/ KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy 126.17 0 121.70 2 123.7021.31/20,813
17.2/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor127.46 0 122.92 6 127.4625.07/24,512
18.1/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha 132.61 2 127.61 0 127.6125.22/24,611
19.2/ZSMALÝ Filip 2002 Ot.Strak130.92 2 126.36 2 128.3625.97/25,410
20.3/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy 130.15 0 132.25 0 130.1527.76/27,19
21.3/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.129.87 2 130.71 4 131.8729.48/28,88
22.4/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha 129.20 6 130.46 2 132.4630.07/29,47
23.6/ MARTINŮ Lukáš 1987 3 VS Tábor137.94 2 133.95 0 133.9531.56/30,86
24.1/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor135.57 0 135.00 0 135.0032.61/31,85
25.7/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor137.79 4 136.70 0 136.7034.31/33,54
26.1/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha 137.61 0 135.50 4 137.6135.22/34,40
27.2/ZMMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.137.59 52 136.62 2 138.6236.23/35,43
28.3/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 152.79 2 140.84 0 140.8438.45/37,62
  ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB 143.15 0 1.00 999 999.00 1
30.5/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 154.82 10 146.46 2 148.4646.07/45,00
31.6/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn155.53 4 152.71 0 152.7150.32/49,10
  OTIEPKA Martin 2001 Kadaň 157.40 16 4.00 999 999.00 0
33.7/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn166.29 10 169.56 4 173.5671.17/69,50
34.2/PZHARTL Jan 2005 Horš.Týn189.62 2 189.40 4 191.6289.23/87,10
35.3/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice 4.00 999 274.98 60 334.98232.59/227,20
  PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Marek 1976 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice 112.23 0 113.12 0 112.23 46
2.2/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor113.65 4 110.89 2 112.890.66/0,642
3.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor110.98 2 112.64 2 112.980.75/0,738
4.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 114.00 2 115.89 0 115.893.66/3,334
5.1/DSČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB 118.14 2 117.20 0 117.204.97/4,430
6.2/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice118.21 2 116.81 2 118.816.58/5,926
7.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha 119.63 0 118.26 2 119.637.40/6,622
8.3/ PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.119.87 2 119.64 0 119.647.41/6,618
9.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak117.67 4 118.62 2 120.628.39/7,514
10.2/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz124.28 0 124.23 2 124.2812.05/10,713
11.3/DSMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus129.86 8 128.46 2 130.4618.23/16,212
12.3/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.128.53 2 128.92 4 130.5318.30/16,311
13.4/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník129.84 2 131.81 2 131.8419.61/17,510
14.4/ZMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha 132.81 0 135.18 4 132.8120.58/18,39
15.3/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.134.42 0 136.59 6 134.4222.19/19,88
16.4/ZSBUSINSKÁ Ema 2002 3 USK Pha 139.40 2 131.37 4 135.3723.14/20,67
17.1/PZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 138.29 0 136.76 4 138.2926.06/23,20
18.1/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.134.37 4 131.57 10 138.3726.14/23,36
  PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň 136.68 2 4.00 999 999.00 5
20.5/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak138.78 2 134.95 4 138.9526.72/23,84
21.6/ZMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 137.82 2 137.95 4 139.8227.59/24,63
22.1/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy 142.67 0 141.00 0 141.0028.77/25,62
23.2/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn143.11 0 139.70 2 141.7029.47/26,30
24.3/PZČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 143.47 4 140.76 2 142.7630.53/27,20
25.7/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.145.59 0 157.65 0 145.5933.36/29,71
26.4/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.155.37 4 148.40 2 150.4038.17/34,00
27.8/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 147.79 4 146.48 6 151.7939.56/35,20
28.9/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 150.31 6 161.18 2 156.3144.08/39,30
29.5/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak152.67 6 151.32 10 158.6746.44/41,40
30.10/ZMSTEJSKALOVÁ Barbora 2003 USK Pha 172.40 12 159.94 6 165.9453.71/47,90
31.6/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 183.32 4 166.25 4 170.2558.02/51,70
32.7/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn178.34 54 170.17 2 172.1759.94/53,40
33.8/PZLANGOVÁ Jindřiška 2007 Horš.Týn188.36 4 173.63 4 177.6365.40/58,30
  ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ HÁŠA Michal
WEBER Oldřich
1981
1987
1 Bechyně
SKVS ČB
114.84 2 113.64 0 113.64 32
2.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
119.92 64 116.54 4 120.546.90/6,124
  BOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
125.65 4 4.00 999 999.00 20
4.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
134.46 2 133.86 0 133.8620.22/17,816
  KUNA Václav
REZEK Tomáš
1998
2001
2 SKVS ČB
SKVS ČB
129.34 6 4.00 999 999.00 12
6.3/ BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
Klatovy
Klatovy
135.78 0 136.76 0 135.7822.14/19,58
7.1/ZSMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
139.71 2 140.32 0 140.3226.68/23,57
8.4/MARTIN Václav
MARTIN Václav
1971
2002
3 Boh.Pha
Boh.Pha
140.39 4 146.45 2 144.3930.75/27,16
9.1/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
145.65 2 145.31 0 145.3131.67/27,95
  PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
147.54 6 4.00 999 999.00 0
11.5/POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
VS Tábor
VS Tábor
150.28 4 150.78 6 154.2840.64/35,84
12.1/DMKLEMENT Maxim
KYZLÍK Milan
2001
1999
Roudnice
Roudnice
146.81 12 145.67 10 155.6742.03/37,03
13.2/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch
STANOVSKÝ Jakub
2002
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
151.12 14 143.28 14 157.2843.64/38,42
14.2/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
USK Pha
USK Pha
155.81 8 150.90 16 163.8150.17/44,11
15.3/ZMČIHOVSKÝ Šimon
ŠEDIVÝ Jan
2003
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
166.82 4 167.00 2 169.0055.36/48,70
16.4/ZMPOLLERT Jáchym
ONDRUŠ Mario
2004
2005
USK Pha
USK Pha
166.14 4 166.39 10 170.1456.50/49,70
17.5/ZMKLÍMA Martin
FURIŠ Eduard
2005
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
171.87 2 172.46 2 173.8760.23/53,00
18.6/ZMNOVOSADOVÁ Kristina
HLAVNIČKOVÁ Tereza
2004
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
169.25 8 168.47 14 177.2563.61/56,00
19.7/ZMKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
Horš.Týn
Horš.Týn
180.81 16 179.81 10 189.8176.17/67,00
20.3/ZSFiala Jakub
ŠEFCŮ Marek
2001
2002
Boh.Pha
Boh.Pha
188.53 10 204.34 12 198.5384.89/74,70
  PIVOŇKA Zdeněk
WENDL Denis
1982
2000
2 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Samuel
WENDL Miloslav
2003
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOZOHORSKÝ Vojtěch
JAROŠ Tomáš
1991
1987
3 Roztoky
Roztoky
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip
POLLERT Jan
2005
2005
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  Fleisigová Alžběta
FLEISIG Daniel
1990
1988
Roztoky
Roztoky
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice 96.50 0 96.51 0 96.50 134
2.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.101.78 4 97.18 0 97.180.68/0,7130
3.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.95.96 4 98.84 56 99.963.46/3,6126
4.1/ HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 100.81 0 102.39 0 100.814.31/4,5122
5.2/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice102.78 4 100.81 0 100.814.31/4,5118
6.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 104.56 4 103.79 0 103.797.29/7,6114
7.3/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz105.63 0 102.45 4 105.639.13/9,5110
8.3/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.106.40 0 106.12 0 106.129.62/10,0106
9.1/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz106.28 0 106.57 2 106.289.78/10,1102
10.2/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz106.39 0 104.90 2 106.399.89/10,298
11.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 129.45 4 106.73 0 106.7310.23/10,694
12.1/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice106.67 2 107.95 0 107.9511.45/11,990
13.2/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 107.45 2 107.98 0 107.9811.48/11,986
14.3/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB 113.47 2 108.81 0 108.8112.31/12,882
15.5/VMMARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha 108.96 0 111.17 0 108.9612.46/12,978
16.4/ZSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha 107.61 2 110.75 0 109.6113.11/13,674
17.5/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB 110.79 0 107.61 2 109.6113.11/13,670
18.2/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec 108.96 6 108.12 2 110.1213.62/14,166
19.6/ZSMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha 108.43 2 111.32 0 110.4313.93/14,462
20.2/ KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy 111.92 0 111.87 2 111.9215.42/16,058
21.3/ KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy 113.53 0 113.90 0 113.5317.03/17,654
  KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB 109.82 4 4.00 999 999.00 50
23.7/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak114.34 0 111.82 2 113.8217.32/17,946
24.6/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň 113.98 0 117.67 2 113.9817.48/18,142
25.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice 117.79 2 114.40 0 114.4017.90/18,538
26.4/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec 113.34 4 112.92 2 114.9218.42/19,137
27.1/VCHOD Václav 1961 2 Blovice 116.26 0 114.76 2 116.2619.76/20,536
28.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor116.94 4 116.73 0 116.7320.23/21,035
29.7/VMHORÁK David 1976 2 SKŽižkov117.50 0 115.67 2 117.5021.00/21,834
30.2/ZMViktor Janoušek 2003 USK 121.57 8 119.78 0 119.7823.28/24,10
31.8/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak120.11 0 121.98 4 120.1123.61/24,533
32.9/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor120.11 0 126.46 2 120.1123.61/24,532
33.4/ CHOD Ondřej 1984 3 Blovice 118.12 2 118.36 2 120.1223.62/24,531
34.3/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn124.79 2 120.32 0 120.3223.82/24,730
35.10/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov117.61 4 116.53 8 121.6125.11/26,029
36.2/VPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy 123.45 0 122.29 0 122.2925.79/26,728
37.8/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz123.81 2 122.43 0 122.4325.93/26,927
38.4/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB 123.65 0 122.65 0 122.6526.15/27,126
39.5/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB 121.48 4 123.61 0 123.6127.11/28,125
40.2/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.124.76 0 123.76 0 123.7627.26/28,224
41.6/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak123.12 4 123.82 0 123.8227.32/28,323
42.3/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha 125.53 0 123.96 0 123.9627.46/28,522
43.4/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak124.43 0 124.28 0 124.2827.78/28,821
44.5/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak129.89 6 125.51 0 125.5129.01/30,120
45.3/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice125.79 0 123.42 4 125.7929.29/30,419
46.7/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB 131.31 2 125.79 0 125.7929.29/30,418
47.8/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice 124.68 2 126.12 4 126.6830.18/31,317
48.11/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky 142.89 4 127.76 0 127.7631.26/32,416
49.9/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha 126.12 2 120.32 10 128.1231.62/32,815
50.1/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 127.47 54 127.89 2 129.8933.39/34,60
51.10/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.132.94 4 128.87 2 130.8734.37/35,614
52.9/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice131.90 2 132.34 8 133.9037.40/38,813
53.2/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 128.75 8 130.23 4 134.2337.73/39,10
54.3/PZVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.135.21 0 133.20 2 135.2038.70/40,10
55.11/ZMSTEHNO Petr 2003 USK Pha 132.36 6 129.54 6 135.5439.04/40,512
56.10/ZSBAUDISCH Adam 2001 USK Pha 135.98 4 131.56 4 135.5639.06/40,511
57.4/PZKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.135.76 0 137.32 2 135.7639.26/40,70
58.12/ZMKUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn144.56 2 136.17 0 136.1739.67/41,110
59.13/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB 135.43 2 136.26 0 136.2639.76/41,29
60.4/VKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz136.87 8 136.45 0 136.4539.95/41,48
61.14/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 142.32 4 134.23 6 140.2343.73/45,37
62.5/VBŘÍZA Václav 1962 Klatovy 144.48 2 140.89 0 140.8944.39/46,06
63.15/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň 147.63 10 141.68 0 141.6845.18/46,85
64.5/PZSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice150.16 4 141.76 0 141.7645.26/46,90
65.12/VMSTANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB 152.73 6 139.39 4 143.3946.89/48,64
66.6/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz144.40 2 140.59 4 144.5948.09/49,83
67.6/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz146.25 4 144.16 2 146.1649.66/51,50
68.7/PZNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň 149.32 10 142.81 4 146.8150.31/52,10
69.16/ZMČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz140.64 12 142.82 4 146.8250.32/52,12
70.17/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha 149.14 8 144.89 2 146.8950.39/52,21
71.11/ZSJAHODA Martin 2001 USK Pha 145.65 8 136.92 10 146.9250.42/52,20
72.8/PZJINEK Hugo 2005 USK Pha 144.12 8 140.94 8 148.9452.44/54,30
73.9/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor147.47 6 144.96 4 148.9652.46/54,40
  PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 137.45 12 4.00 999 999.00 0
75.11/PZSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 156.56 56 146.61 4 150.6154.11/56,10
76.18/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice 149.87 2 150.34 2 151.8755.37/57,40
77.12/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor154.12 6 151.87 0 151.8755.37/57,40
78.13/PZBENDA Jan 2005 Roudnice163.95 8 154.51 2 156.5160.01/62,20
79.19/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň 151.20 12 149.75 8 157.7561.25/63,50
80.14/PZVOBOŘIL Kryštof 2005 USK Pha 157.75 2 151.21 8 159.2162.71/65,00
81.5/ KRAML Jan 1984 Ot.Strak156.57 12 147.46 12 159.4662.96/65,20
82.20/ZMPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 168.68 14 154.56 6 160.5664.06/66,40
83.12/ZSFIALA Jakub 2001 Boh.Pha 153.67 8 174.20 6 161.6765.17/67,50
84.15/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 182.81 0 160.16 4 164.1667.66/70,10
85.13/ZSŠEFCŮ Marek 2002 Boh.Pha 185.46 4 164.79 6 170.7974.29/77,00
86.16/PZŠROGL Michal 2006 USK Pha 174.11 58 165.29 8 173.2976.79/79,60
87.17/PZNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor189.36 6 167.46 10 177.4680.96/83,90
88.21/ZMJAHODA Jakub 2004 USK Pha 160.86 22 155.96 118 182.8686.36/89,50
89.18/PZKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 177.56 6 190.68 52 183.5687.06/90,20
90.14/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň 140.26 58 143.14 50 193.1496.64/100,10
91.15/ZSMARTIN Václav 2002 Boh.Pha 201.68 18 194.87 8 202.87106.37/110,20
92.19/PZSTREJC Václav 2005 SKVS ČB 176.86 56 167.79 54 221.79125.29/129,80
93.20/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice 4.00 999 218.47 10 228.47131.97/136,80
94.21/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice180.86 54 178.00 58 234.86138.36/143,40
95.22/PZDOLANSKÝ Ondřej 2005 Č.Kruml.245.59 14 278.98 16 259.59163.09/169,00
96.22/ZMŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 1.00 999 161.42 202 363.42266.92/276,60
97.23/PZČEKAL Josef 2007 Klášter.181.79 314 167.64 216 383.64287.14/297,60
98.24/PZKALOUSEK Ondřej 2005 SKVS ČB 292.23 266 230.50 316 546.50450.00/466,30
  TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAMÁK Martin 1976 2 Klatovy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAMÁK Miloslav 1982 3 Klatovy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČVANČARA Pavel 1971 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KADLEC Filip 2003 3 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB 127.28 0 128.14 2 127.28 9
2.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor128.56 0 130.45 0 128.561.28/1,05
3.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha 138.00 2 141.32 0 140.0012.72/10,04
4.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor142.61 2 140.64 0 140.6413.36/10,53
5.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak150.63 2 150.32 2 152.3225.04/19,72
6.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.168.78 6 162.79 0 162.7935.51/27,91
7.1/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn160.00 4 169.14 2 164.0036.72/28,80
8.1/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml.225.96 50 170.79 0 170.7943.51/34,20
9.4/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak174.31 2 177.78 6 176.3149.03/38,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3