vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném

13.09.2015   USD České Vrbné
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:44,39 00:44,85 00:44,39 -
2.2/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.00:46,88 00:45,90 00:45,901.51/3,4-
3.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.00:47,15 00:46,65 00:46,652.26/5,1-
4.3/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:46,66 00:46,74 00:46,662.27/5,1-
5.2/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub.00:58,59 00:49,75 00:49,755.36/12,1-
6.3/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.00:50,70 00:57,52 00:50,706.31/14,2-
7.4/DSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc00:53,85 00:50,73 00:50,736.34/14,3-
8.4/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.00:52,86 01:04,06 00:52,868.47/19,1-
9.5/DMKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.00:53,01 01:15,06 00:53,018.62/19,4-
10.6/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc00:53,10 00:53,40 00:53,108.71/19,6-
11.5/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk00:56,34 00:54,53 00:54,5310.14/22,8-
12.7/DMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.00:58,25 01:02,73 00:58,2513.86/31,2-
13.1/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.01:05,32 00:58,82 00:58,8214.43/32,5-
14.2/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:00,93 01:03,70 01:00,9316.54/37,3-
15.3/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk01:02,28 01:06,71 01:02,2817.90/40,3-
16.4/ZSJANŮ Filip 2002 0 Olomouc01:05,52 01:07,04 01:05,5221.13/47,6-
17.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc01:11,02 01:07,03 01:07,0322.64/51,0-
18.5/ZSFIALA Jakub 2001 0 Olomouc00:00,00 01:38,06 01:38,0653.67/120,9-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml.00:45,94 00:44,63 00:44,63 -
2.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno00:45,35 00:47,18 00:45,350.72/1,6-
3.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:48,43 00:46,04 00:46,041.41/3,2-
4.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:47,10 00:46,92 00:46,922.29/5,1-
5.2/DMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:53,75 00:48,01 00:48,013.38/7,6-
6.3/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:48,14 00:00,00 00:48,143.51/7,9-
7.4/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:48,79 00:54,19 00:48,794.16/9,3-
8.3/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:53,34 00:49,35 00:49,354.72/10,6-
9.5/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc00:58,72 00:49,46 00:49,464.83/10,8-
10.6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno00:49,61 00:58,24 00:49,614.98/11,2-
11.4/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 0 Kralupy00:53,73 00:50,45 00:50,455.82/13,0-
12.5/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 1 Val.Mez.01:15,18 00:50,47 00:50,475.84/13,1-
13.7/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:51,72 00:52,55 00:51,727.09/15,9-
14.8/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc00:54,35 00:51,78 00:51,787.15/16,0-
15.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:52,71 00:52,50 00:52,507.87/17,6-
16.9/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:52,57 00:57,75 00:52,577.95/17,8-
17.2/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec00:54,43 01:09,39 00:54,439.80/22,0-
18.10/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.01:25,95 00:57,68 00:57,6813.05/29,2-
19.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:58,71 01:30,46 00:58,7114.08/31,5-
20.6/DSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.00:58,80 00:59,42 00:58,8014.17/31,7-
21.7/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:09,63 01:00,79 01:00,7916.16/36,2-
22.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:01,83 02:38,17 01:01,8317.20/38,5-
23.3/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava01:03,36 01:03,56 01:03,3618.73/42,0-
24.11/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc01:04,13 02:07,42 01:04,1319.50/43,7-
25.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava01:06,96 01:15,19 01:06,9622.33/50,0-
26.12/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.01:44,73 00:00,00 01:44,7360.10/134,7-
  BEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  STAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.00:41,19 00:40,79 00:40,79 -
2.2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:41,69 00:41,79 00:41,690.90/2,2-
3.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:42,63 00:49,73 00:42,631.84/4,5-
4.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:48,79 00:43,80 00:43,803.01/7,4-
5.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:43,95 00:43,95 00:43,953.16/7,7-
6.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov00:45,89 00:45,41 00:45,414.62/11,3-
7.4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:45,84 00:51,68 00:45,845.05/12,4-
8.5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:47,65 00:46,25 00:46,255.46/13,4-
9.6/DMKYZLÍK Milan 1999 0 Roudnice00:46,74 00:47,01 00:46,745.95/14,6-
10.7/DMBÁRTA Jan 2000 0 Kralupy01:00,92 00:47,51 00:47,516.72/16,5-
11.1/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:47,59 00:49,42 00:47,596.80/16,7-
12.4/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno00:48,90 00:48,23 00:48,237.44/18,2-
13.2/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:51,01 00:48,36 00:48,367.57/18,6-
14.3/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc00:48,88 00:52,51 00:48,888.09/19,8-
15.5/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 0 Kralupy01:23,90 00:49,10 00:49,108.31/20,4-
16.6/DSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc00:49,76 00:50,10 00:49,768.97/22,0-
17.8/DMNACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.00:49,97 00:51,83 00:49,979.18/22,5-
18.4/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:59,13 00:50,24 00:50,249.45/23,2-
19.9/DMŠTERCL Vít 1999 0 Dukla B.00:50,42 01:38,36 00:50,429.63/23,6-
20.10/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:50,55 00:51,77 00:50,559.76/23,9-
21.11/DMLUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc00:50,59 01:34,52 00:50,599.80/24,0-
22.5/ZSMILYÁN David 2001 0 L.Žatec00:50,66 00:55,39 00:50,669.87/24,2-
23.12/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov00:50,68 00:00,00 00:50,689.89/24,2-
24.6/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc00:50,88 00:53,95 00:50,8810.09/24,7-
25.13/DMVEJVODA Vojtěch 1999 0 Rakovník00:51,20 00:53,88 00:51,2010.41/25,5-
26.7/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:56,28 00:52,95 00:52,9512.16/29,8-
27.7/DSPETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník00:54,17 00:53,28 00:53,2812.49/30,6-
28.8/ZSLERCH Eduard 2002 0 Klášter.00:53,81 01:11,40 00:53,8113.02/31,9-
29.9/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk00:54,75 01:33,33 00:54,7513.96/34,2-
30.10/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:57,28 01:12,84 00:57,2816.49/40,4-
31.11/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník01:15,87 00:57,76 00:57,7616.97/41,6-
32.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:58,13 01:05,45 00:58,1317.34/42,5-
33.12/ZSULITZKA Oliver 2002 0 KK Opava00:58,59 01:00,72 00:58,5917.80/43,6-
34.13/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:59,61 01:01,97 00:59,6118.82/46,1-
35.2/ZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava01:02,21 01:00,16 01:00,1619.37/47,5-
36.14/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc01:35,73 01:02,41 01:02,4121.62/53,0-
37.15/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk01:12,47 01:04,39 01:04,3923.60/57,9-
38.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:28,94 01:15,47 01:15,4734.68/85,0-
39.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:31,64 01:32,12 01:31,6450.85/124,7-
  KOUDELKA Václav 1997 0 Rakovník00:00,00 00:00,00 59:59,99 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
00:45,04 00:44,33 00:44,33 -
2.2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
00:54,52 00:45,61 00:45,611.28/2,9-
3.1/DMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
3 Olomouc
Olomouc
00:49,09 00:46,87 00:46,872.54/5,7-
4.3/DSLUDWIG Hubert
NOVOTNÝ Jan
1999
1998
Olomouc
Olomouc
00:50,82 00:48,54 00:48,544.21/9,5-
5.4/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
00:48,67 01:31,66 00:48,674.34/9,8-
6.2/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
00:49,90 00:52,83 00:49,905.57/12,6-
7.3/DMKAMINSKÝ Jan
KŘENEK Jakub
1999
1999
2 Val.Mez.
Val.Mez.
00:50,23 00:52,85 00:50,235.90/13,3-
8.5/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.Šumperk
Pardub.Šumperk
00:50,81 00:59,89 00:50,816.48/14,6-
9.6/DSCHALOUPKA Václav
NEUBERT Adam
1998
1997
3 Olomouc
Olomouc
00:51,08 01:04,35 00:51,086.75/15,2-
10.4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.MýtoTýniště
Vys.MýtoTýniště
00:51,71 00:00,00 00:51,717.38/16,6-
11.5/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:52,14 01:08,70 00:52,147.81/17,6-
12.6/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:53,54 00:53,53 00:53,539.20/20,8-
13.1/ZSLÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
00:57,31 00:58,17 00:57,3112.98/29,3-
14.1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:03,60 00:59,90 00:59,9015.57/35,1-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno00:48,27 00:50,33 00:48,27 -
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml.00:51,60 00:51,66 00:51,603.33/6,9-
3.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:53,48 01:27,11 00:53,485.21/10,8-
4.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.00:53,59 00:56,72 00:53,595.32/11,0-
5.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno00:56,05 00:57,38 00:56,057.78/16,1-
6.3/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:59,05 01:35,08 00:59,0510.78/22,3-
7.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:06,97 01:02,31 01:02,3114.04/29,1-
8.3/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž01:18,17 01:07,06 01:07,0618.79/38,9-
9.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc01:09,04 01:07,62 01:07,6219.35/40,1-
10.4/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:53,38 01:16,04 01:16,0427.77/57,5-
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  HEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3