MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném

13.09.2015   USD České Vrbné
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml.00:45,94 00:44,63 00:44,63 -
2.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno00:45,35 00:47,18 00:45,350.72/1,6-
3.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:48,43 00:46,04 00:46,041.41/3,2-
4.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:47,10 00:46,92 00:46,922.29/5,1-
5.2/DMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:53,75 00:48,01 00:48,013.38/7,6-
6.3/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:48,14 00:00,00 00:48,143.51/7,9-
7.4/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:48,79 00:54,19 00:48,794.16/9,3-
8.3/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:53,34 00:49,35 00:49,354.72/10,6-
9.5/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc00:58,72 00:49,46 00:49,464.83/10,8-
10.6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno00:49,61 00:58,24 00:49,614.98/11,2-
11.4/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 0 Kralupy00:53,73 00:50,45 00:50,455.82/13,0-
12.5/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 1 Val.Mez.01:15,18 00:50,47 00:50,475.84/13,1-
13.7/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:51,72 00:52,55 00:51,727.09/15,9-
14.8/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc00:54,35 00:51,78 00:51,787.15/16,0-
15.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:52,71 00:52,50 00:52,507.87/17,6-
16.9/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:52,57 00:57,75 00:52,577.95/17,8-
17.2/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec00:54,43 01:09,39 00:54,439.80/22,0-
18.10/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.01:25,95 00:57,68 00:57,6813.05/29,2-
19.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:58,71 01:30,46 00:58,7114.08/31,5-
20.6/DSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.00:58,80 00:59,42 00:58,8014.17/31,7-
21.7/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:09,63 01:00,79 01:00,7916.16/36,2-
22.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:01,83 02:38,17 01:01,8317.20/38,5-
23.3/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava01:03,36 01:03,56 01:03,3618.73/42,0-
24.11/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc01:04,13 02:07,42 01:04,1319.50/43,7-
25.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava01:06,96 01:15,19 01:06,9622.33/50,0-
26.12/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.01:44,73 00:00,00 01:44,7360.10/134,7-
  BEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  STAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
Oddíl