vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů

17.10.2015   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:19,80 66
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.19:30,7010.90/0,958
3. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.19:44,5024.70/2,150
4.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec19:47,1027.30/2,442
5. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:52,6032.80/2,838
6.2/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha19:55,6035.80/3,134
7.2/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK20:02,8043.00/3,730
8. HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně21:02,50102.70/8,926
9.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí21:13,70113.90/9,822
10.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha21:37,40137.60/11,918
11. PEŠTA Jan 1981 L.Tábor21:41,10141.30/12,214
12.3/VVALA Vladimír 1963 2 VS Tábor21:41,20141.40/12,210
13. HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha21:42,30142.50/12,39
14.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.21:42,60142.80/12,38
15.2/VSMATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo22:17,80178.00/15,37
16.3/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor22:25,50185.70/16,06
17.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor22:30,10190.30/16,45
18.4/VSOUKAL Jan 1970 Ekonom P22:38,90199.10/17,24
19. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.22:39,90200.10/17,33
20.1/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm23:27,20247.40/21,32
21.4/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor23:45,10265.30/22,91
22.2/DMŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.23:53,80274.00/23,60
23.3/VSMOLÁČEK Petr 1956 VS Tábor24:06,70286.90/24,70
24.1/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm24:18,10298.30/25,70
25.2/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.25:01,70341.90/29,50
26.4/VSURBAN Václav 1953 VikingMB25:29,20369.40/31,90
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANDASOVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.18:33,40 63
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.18:52,1018.70/1,755
3.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.19:26,4053.00/4,847
4.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník19:56,8083.40/7,539
5.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav20:09,0395.63/8,631
6.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.20:10,9097.50/8,827
7.3/DMKOBEROVÁ Magdaléna 2000 2 RK Týn20:27,20113.80/10,223
8.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.20:32,30118.90/10,719
9.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor21:17,40164.00/14,715
10.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.21:34,60181.20/16,311
11. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa22:00,50207.10/18,610
12. ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy22:12,10218.70/19,69
13.1/U23KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.22:16,10222.70/20,08
14.1/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav22:18,10224.70/20,27
15.2/VMVEVERKOVÁ Zdenka 1977 Loko Plz22:55,70262.30/23,66
16.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha23:00,20266.80/24,05
17.2/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.23:09,04275.64/24,84
18.1/VKOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.23:16,30282.90/25,43
19.3/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice23:26,30292.90/26,32
20.4/ZSGROSSMANNOVÁ Adéla 2002 Loko Plz23:32,80299.40/26,91
21.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.24:20,60347.20/31,20
22.5/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice24:37,10363.70/32,70
23.4/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak25:11,60398.20/35,80
24.5/ZMŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav26:35,70482.30/43,30
  KOLIHOVÁ Hana 2003 3 SoběslavDNS 0
  MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:54,20 63
2.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
19:15,8021.60/1,955
3. ŠRÁMEK Michal
SLANINA Vladimír
1982
1994
MT Č.Lípa
L.Žatec
19:40,1045.90/4,047
4.1/VMRAŠNER Karel
VESELÝ Petr
1976
1976
MT Postřelm
VSDK
20:11,2077.00/6,839
5.1/VSLANINA Vladimír
SVOBODA Martin
1969
1964
1 L.Žatec
L.Žatec
20:35,30101.10/8,931
6. IRAIN Jiří
ŠVADLENA Martin
1981
1987
3 VikingMB
Č.Kruml.
20:35,50101.30/8,923
7.2/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
20:55,80121.60/10,715
8.2/VMGROSSMANN Petr
PAZOUREK Jan
1974
1973
3 Loko Plz
Bechyně
21:04,40130.20/11,57
9.3/VŠIMÁNEK Robert
HÁJEK Martin
1973
1964
Jihlava
SKŽižkov
21:07,30133.10/11,76
10.1/VSBŘEČKA Jan
MATULA Zdeněk
1958
1955
1 SKVeselí
Tesla Bo
21:10,30136.10/12,05
11.2/VSDOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
Jihlava
Jihlava
21:20,60146.40/12,94
12.3/VSIRAIN Jiří
LERNER Luděk
1955
1960
3 VikingMB
VikingMB
21:21,80147.60/13,03
13.4/VPALOUDA Tomáš
KOUDELKA Tomáš
1969
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:45,60171.40/15,12
14.5/VKUBEŠ Vladimír
HABICH Bohumil
1961
1961
VS Tábor
VS Tábor
21:51,10176.90/15,61
15.3/VMUHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
Bechyně
Bechyně
22:06,90192.70/17,00
16.4/VSPANENKA Petr
PANENKOVÁ Alena
1947
1952
RK Troja
RK Troja
22:19,20205.00/18,10
17.6/VMĚŠŤAN Zdeněk
MĚŠŤAN Pavel
1971
1970
Bechyně
Bechyně
23:03,10248.90/21,90
  MARTINŮ Lukáš
BLAHNÍK Karel
1987
1975
VS Tábor
VS Tábor
DNS 0
  JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
DNS 0
  KLÍMA Jan
JELÍNEK Filip
1998
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz15:44,70 74
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:28,7044.00/4,766
3.2/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn17:34,30109.60/11,658
4.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně18:10,40145.70/15,454
5. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně18:22,30157.60/16,750
6.1/DMKYZLÍK Milan 1999 Roudnice18:42,10177.40/18,846
7.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz18:43,60178.90/18,942
8.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:46,50181.80/19,238
9.2/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.19:05,10200.40/21,234
10.5/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně19:12,50207.80/22,030
11.6/VMBÁČA Milan 1973 3 KK Brand19:20,80216.10/22,926
12.1/U23NACHTIGAL Jan 1996 Chomutov19:21,90217.20/23,022
13.3/VSMÍTKA Petr 1963 Chomutov19:31,40226.70/24,021
14.1/ZSKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.19:38,00233.30/24,720
15.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.19:41,60236.90/25,119
16.5/VKODET Marcel 1965 3 L.Žatec19:48,00243.30/25,818
17.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB20:00,80256.10/27,117
18.1/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov20:05,50260.80/27,616
19.6/VSVOBODA Martin 1964 L.Žatec20:16,80272.10/28,815
20.2/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.20:17,30272.60/28,914
21.7/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.20:20,30275.60/29,213
22.2/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.20:26,50281.80/29,812
23.7/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB20:30,30285.60/30,211
23.2/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.20:30,30285.60/30,210
25.3/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz21:01,70317.00/33,69
26.8/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně21:20,50335.80/35,58
27.4/ZSKLEMENT Maxim 2001 Roudnice21:34,40349.70/37,07
28.8/VSMOLKA Martin 1964 Boh.Pha22:00,60375.90/39,86
29.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor22:02,90378.20/40,05
30.3/DMKORBELÁŘ David 1999 Loko Plz22:29,00404.30/42,84
31.3/VSDIVIŠ Jiří 1960 VikingMB22:37,10412.40/43,73
32.2/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz23:01,80437.10/46,32
33.9/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov23:08,40443.70/47,01
34.3/U23MAYER Aleš 1996 Bechyně23:20,80456.10/48,30
35.4/VSZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz23:21,90457.20/48,40
36.4/DMZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně23:52,80488.10/51,70
37.5/DMKLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.23:53,50488.80/51,70
38.2/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice24:33,20528.50/55,90
39.5/ZSOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.27:33,60708.90/75,00
40.3/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav27:43,40718.70/76,10
41.4/ZMHORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha32:24,40999.70/105,80
  PAZOUREK Jan 1948 BechyněDNS 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 RoudniceDNS 0
  KUČERA Gustav 1970 So PísekDNS 0
  SLANINA Vladimír 1994 L.ŽatecDNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor22:40,10 2
2.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav23:08,7028.60/2,11
3. BAUEROVÁ Lenka 1984 RK Troja23:31,1051.00/3,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3