vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Spálovský slalom na Kamenici

18.04.2015   Kamenice nad soutokem s Vošmendou
ředitel: Jan Kulhánek   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.96.10 0 95.70 0 95.70 124
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec97.90 0 93.80 2 95.800.10/0,1114
3.1/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno98.90 2 98.70 2 100.705.00/5,2104
4.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí106.70 4 101.90 0 101.906.20/6,599
5.1/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha103.80 0 104.10 0 103.808.10/8,594
6.3/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky108.30 50 105.50 0 105.509.80/10,289
7.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec107.80 2 110.40 0 109.8014.10/14,784
8.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky107.40 6 106.10 8 113.4017.70/18,579
9.2/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha115.40 6 112.80 2 114.8019.10/20,074
10.3/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky120.10 8 112.10 4 116.1020.40/21,369
11.1/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha122.70 12 115.30 2 117.3021.60/22,664
12.2/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy122.00 4 117.80 0 117.8022.10/23,159
13.4/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha111.90 8 111.90 8 119.9024.20/25,354
14.5/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.119.10 4 122.00 4 123.1027.40/28,649
15.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa121.30 4 0.00 999 125.3029.60/30,944
16.2/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy132.00 0 128.90 0 128.9033.20/34,739
17.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky123.10 10 130.50 0 130.5034.80/36,434
18.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha134.00 4 129.40 2 131.4035.70/37,329
19.3/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno133.60 0 138.70 6 133.6037.90/39,624
20.3/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.136.80 2 129.40 6 135.4039.70/41,519
21.4/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha137.80 2 133.80 2 135.8040.10/41,918
22.2/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha132.30 4 132.00 4 136.0040.30/42,117
23.5/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno162.30 6 137.70 0 137.7042.00/43,916
24.6/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha155.90 6 137.50 2 139.5043.80/45,815
25.3/VJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha140.80 6 136.10 4 140.1044.40/46,414
26.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník155.00 4 139.40 2 141.4045.70/47,813
27.7/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí148.90 4 139.00 4 143.0047.30/49,412
28.8/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha148.30 4 140.80 4 144.8049.10/51,311
29.6/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa158.30 6 143.80 8 151.8056.10/58,610
30.2/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha209.40 8 156.20 2 158.2062.50/65,39
31.9/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha153.40 6 155.20 4 159.2063.50/66,48
32.7/DMFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec154.40 152 157.80 8 165.8070.10/73,27
33.2/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec162.60 4 163.20 4 166.6070.90/74,16
34.3/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha164.90 8 191.70 58 172.9077.20/80,75
35.8/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa167.20 10 161.60 14 175.6079.90/83,54
36.4/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha170.90 102 173.20 4 177.2081.50/85,23
37.10/ZSFUCHS Matouš 2002 0 Jablonec144.70 214 154.80 110 264.80169.10/176,72
38.11/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník168.60 156 186.20 110 296.20200.50/209,51
39.5/ZMJUDA Mikuláš 2003 0 Benátky139.90 468 158.40 314 472.40376.70/393,60
  JUDA Štěpán 2004 0 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POLLERT Antonín 2006 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ADÁŠEK Alois 2002 0 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha113.60 2 112.60 4 115.60 63
2. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec121.50 4 120.80 0 120.805.20/4,558
3.1/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ KK Brno120.00 4 118.70 4 122.707.10/6,153
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha127.60 2 123.00 0 123.007.40/6,448
5.1/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha122.60 2 119.50 6 124.609.00/7,843
6.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha126.80 0 124.80 0 124.809.20/8,038
7. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy127.40 4 125.80 0 125.8010.20/8,833
8.1/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy136.40 0 132.00 2 134.0018.40/15,928
9.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno131.90 4 131.00 4 135.0019.40/16,823
10. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa145.80 4 133.60 2 135.6020.00/17,318
11.3/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha133.80 12 144.60 8 145.8030.20/26,113
12.4/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí154.60 20 137.40 10 147.4031.80/27,58
13.5/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa167.60 4 151.10 4 155.1039.50/34,27
14.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha173.90 10 156.60 4 160.6045.00/38,96
15.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí153.50 10 140.70 54 163.5047.90/41,45
16.2/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily182.50 2 159.50 6 165.5049.90/43,24
17.3/U23BENHÁKOVÁ Anna 1993 3 Jablonec192.10 12 0.00 999 204.1088.50/76,63
18.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno194.10 162 193.30 12 205.3089.70/77,62
19.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník167.40 110 167.30 56 223.30107.70/93,21
  BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMMAŠEK Jan 1978 M USK Pha108.90 0 105.80 0 105.80 61
2. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha106.50 0 0.00 999 106.500.70/0,751
3.1/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha107.70 2 108.30 4 109.703.90/3,741
4.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov121.30 2 120.30 0 120.3014.50/13,736
5. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy120.70 0 121.20 0 120.7014.90/14,131
6.1/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.120.80 2 123.70 2 122.8017.00/16,126
7.2/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez.133.60 0 132.00 0 132.0026.20/24,821
8.2/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov130.10 6 133.30 102 136.1030.30/28,616
9.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa136.90 2 0.00 999 138.9033.10/31,311
10.1/VSTUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec140.20 4 140.90 4 144.2038.40/36,36
11.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník144.10 2 143.80 6 146.1040.30/38,15
12.1/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha152.30 2 153.70 8 154.3048.50/45,84
13.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha151.40 10 152.90 58 161.4055.60/52,63
14.2/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha168.00 8 162.50 50 176.0070.20/66,42
15.3/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily158.10 106 204.90 8 212.90107.10/101,21
  POLLERT Jan 2005 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 M USK Pha115.40 0 115.20 0 115.20 16
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno152.70 4 150.70 12 156.7041.50/36,06
3.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha168.20 56 166.30 54 220.30105.10/91,21
4.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha223.70 256 209.90 206 415.90300.70/261,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
136.70 8 0.00 999 144.70 11
2.1/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
142.10 16 144.40 4 148.403.70/2,66
3.1/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
USK Pha
USK Pha
187.40 162 210.60 68 278.60133.90/92,51
4.2/ZSMAJER Kryštof
JAKL Vincent
2001
2001
USK Pha
USK Pha
205.20 116 268.60 76 321.20176.50/122,00
5.1/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
118.10 752 138.60 260 398.60253.90/175,50
  KAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
1 SKŽižkov
Kotva B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3