vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Spálovský slalom na Kamenici

19.04.2015   Kamenice nad soutokem s Vošmendou
ředitel: Jan Kulhánek   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec89.80 4 90.00 0 90.00 114
2.1/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno96.60 0 96.80 0 96.606.60/7,3104
3. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod96.90 0 96.00 4 96.906.90/7,799
4.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí100.70 0 99.90 0 99.909.90/11,094
5.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec101.60 0 103.10 2 101.6011.60/12,989
6.3/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky101.40 2 101.10 2 103.1013.10/14,684
7.1/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha106.50 0 0.00 999 106.5016.50/18,379
8.2/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky108.20 4 104.60 4 108.6018.60/20,774
9.3/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky106.80 2 106.90 2 108.8018.80/20,969
10.1/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy113.70 2 111.20 0 111.2021.20/23,664
11.1/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha118.20 4 113.00 2 115.0025.00/27,859
12.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa114.20 2 0.00 999 116.2026.20/29,154
13.4/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.112.70 10 110.80 6 116.8026.80/29,849
14.5/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha109.90 8 110.90 6 116.9026.90/29,944
15.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky117.30 10 115.20 2 117.2027.20/30,239
16.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha130.20 2 122.30 0 122.3032.30/35,934
17.3/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha124.60 2 126.00 2 126.6036.60/40,729
18.4/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno122.80 4 123.80 6 126.8036.80/40,924
19.2/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha126.30 2 133.00 10 128.3038.30/42,619
20.2/VMHORÁK David 1976 2 SKŽižkov127.10 2 127.50 6 129.1039.10/43,418
21.3/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov129.30 0 132.80 50 129.3039.30/43,717
22.5/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha128.50 6 124.60 6 130.6040.60/45,116
23.6/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha132.60 14 124.90 8 132.9042.90/47,715
24.2/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno128.60 8 125.10 8 133.1043.10/47,914
25.7/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha128.30 8 128.20 6 134.2044.20/49,113
26.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník136.00 2 143.50 2 138.0048.00/53,312
27.8/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí134.80 6 135.40 4 139.4049.40/54,911
28.2/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha152.30 10 139.20 6 145.2055.20/61,310
29.3/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha146.20 2 144.50 6 148.2058.20/64,79
30.2/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec148.90 2 150.80 2 150.9060.90/67,78
31.6/DMFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec143.10 10 147.80 10 153.1063.10/70,17
32.9/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha144.40 12 147.60 54 156.4066.40/73,86
33.7/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa153.60 6 139.70 56 159.6069.60/77,35
34.4/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha177.20 102 156.20 8 164.2074.20/82,44
35.10/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník160.10 106 165.90 58 223.90133.90/148,83
36.5/ZMJUDA Štěpán 2004 0 Benátky153.70 404 170.30 310 480.30390.30/433,72
37.6/ZMJUDA Mikuláš 2003 0 Benátky174.20 364 177.60 310 487.60397.60/441,81
  ADÁŠEK Alois 2002 0 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 0 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POLLERT Antonín 2006 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha106.80 2 106.10 2 108.10 57
2.1/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha110.90 0 114.60 4 110.902.80/2,652
3. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy122.70 0 115.80 0 115.807.70/7,147
4.1/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ KK Brno115.90 4 114.10 2 116.108.00/7,442
5. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec114.50 2 113.00 4 116.508.40/7,837
6.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno117.50 4 117.60 2 119.6011.50/10,632
7.2/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy125.20 0 125.50 4 125.2017.10/15,827
8. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha123.70 2 133.00 2 125.7017.60/16,322
9.3/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha129.10 6 125.30 2 127.3019.20/17,817
10. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa130.90 0 130.30 2 130.9022.80/21,112
11.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí134.80 4 132.60 6 138.6030.50/28,27
12.5/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí140.30 8 142.50 2 144.5036.40/33,76
13.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha145.10 6 149.10 54 151.1043.00/39,85
14.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník160.10 8 155.40 2 157.4049.30/45,64
15.6/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa150.90 8 171.50 8 158.9050.80/47,03
16.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno177.20 10 165.10 14 179.1071.00/65,72
17.2/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa182.10 110 171.40 58 229.40121.30/112,21
  BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENHÁKOVÁ Anna 1993 3 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha97.90 2 98.90 0 98.90 62
2.1/VMMAŠEK Jan 1978 M USK Pha100.80 0 0.00 999 100.801.90/1,952
3. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha103.20 0 100.50 4 103.204.30/4,342
4.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov119.80 0 113.90 0 113.9015.00/15,237
5. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy116.00 0 115.30 0 115.3016.40/16,632
6.1/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.114.60 2 114.30 4 116.6017.70/17,927
6.2/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov122.40 4 114.60 2 116.6017.70/17,922
8.2/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez.128.80 4 124.90 4 128.9030.00/30,317
9.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha135.10 4 138.40 0 138.4039.50/39,912
10.3/DMKAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov135.90 4 139.10 112 139.9041.00/41,57
11.1/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha136.20 4 135.50 8 140.2041.30/41,86
12.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa141.70 0 0.00 999 141.7042.80/43,35
13.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník143.40 0 143.80 2 143.4044.50/45,04
14.3/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily145.30 2 144.30 2 146.3047.40/47,93
15.2/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha143.10 6 154.20 6 149.1050.20/50,82
16.2/VSTUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec149.60 0 0.00 999 149.6050.70/51,31
  MILLER Jan 1968 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno130.20 2 132.20 0 132.20 6
2.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha154.00 6 147.60 8 155.6023.40/17,71
3.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha164.20 306 209.10 58 267.10134.90/102,00
  HOŠKOVÁ Kateřina 1985 M USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VKAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
1 SKŽižkov
Kotva B.
124.70 4 122.20 2 124.20 16
2.1/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.10 2 134.80 6 136.1011.90/9,66
3.1/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
172.50 204 187.20 12 199.2075.00/60,41
4.1/ZSMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
USK Pha
USK Pha
177.80 64 0.00 999 241.80117.60/94,70
5.2/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
USK Pha
USK Pha
207.20 64 203.00 56 259.00134.80/108,50
  JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3