Jihočeský pohár ve vodním slalomu

25.07.2009-26.07.2009   USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
ředitel: ing. Jaromír Dvořák   vrchní rozhodčí: Pavel Pokorný
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. DAILLE Etienne 1989 FRA95.86 0 93.90 0 93.90 -
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.96.14 0 94.68 0 94.680.78/0,8-
3. DI NISI Ludovic 1989 FRA96.46 0 95.84 2 96.462.56/2,7-
4. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.96.54 2 96.85 0 96.852.95/3,1-
5. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus97.66 0 98.51 2 97.663.76/4,0-
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.98.59 102 98.10 0 98.104.20/4,5-
7. LABAT Nicolas 1984 FRA99.21 0 101.79 0 99.215.31/5,7-
8. MAIN Louis 1991 FRA99.45 0 102.13 2 99.455.55/5,9-
9. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod102.20 0 100.06 0 100.066.16/6,6-
10. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.101.02 0 101.45 0 101.027.12/7,6-
11. LAUNAY Antoine 1993 FRA101.13 0 98.99 4 101.137.23/7,7-
12. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice103.21 2 101.57 2 103.579.67/10,3-
13. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha99.74 4 106.98 10 103.749.84/10,5-
14. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy106.27 6 104.08 0 104.0810.18/10,8-
15. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz106.08 2 106.14 0 106.1412.24/13,0-
16. DELAUNAY Thibaud 1982 FRA108.27 0 106.40 2 108.2714.37/15,3-
17. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB108.39 0 109.76 2 108.3914.49/15,4-
18. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice108.76 0 106.43 2 108.4314.53/15,5-
19. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV108.86 0 108.47 0 108.4714.57/15,5-
20. LENC Miroslav 1986 2+ SKVS ČB106.56 2 106.74 2 108.5614.66/15,6-
21. STACH Daniel 1988 SKVS ČB113.05 0 108.65 0 108.6514.75/15,7-
22. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec107.18 2 109.93 0 109.1815.28/16,3-
23. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB109.58 0 110.46 2 109.5815.68/16,7-
24. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa108.08 2 133.78 56 110.0816.18/17,2-
25. MAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.127.38 10 110.43 0 110.4316.53/17,6-
26. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno110.61 0 119.55 54 110.6116.71/17,8-
27. ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha111.22 0 129.11 52 111.2217.32/18,4-
28. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice113.16 4 110.82 2 112.8218.92/20,1-
29. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy133.02 108 110.96 2 112.9619.06/20,3-
30. KUNA Jan 1990 2 SKVS ČB109.41 8 110.08 4 114.0820.18/21,5-
31. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod112.34 2 125.37 8 114.3420.44/21,8-
32. LAUNAY Damien 1994 FRA114.69 0 112.06 4 114.6920.79/22,1-
33. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz114.54 4 113.11 2 115.1121.21/22,6-
34. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov120.66 6 115.13 0 115.1321.23/22,6-
35. MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa115.79 4 113.23 2 115.2321.33/22,7-
36. GERMAY Antoine 1995 BEL115.60 0 116.38 54 115.6021.70/23,1-
37. CHAINIER Guilaume 1992 FRA137.44 4 116.19 0 116.1922.29/23,7-
38. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy116.55 0 116.02 2 116.5522.65/24,1-
39. MERZEAU Felix 1993 FRA115.48 2 115.08 2 117.0823.18/24,7-
40. MUSIL Jan 1990 2 Jablonec115.42 2 121.29 2 117.4223.52/25,0-
41. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy115.44 2 117.23 52 117.4423.54/25,1-
42. LAGNER Václav 1988 Boh.Pha107.52 10 115.14 4 117.5223.62/25,2-
43. MESSIALLE Jean 1993 FRA105.94 56 113.74 4 117.7423.84/25,4-
44. FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa121.08 0 114.31 4 118.3124.41/26,0-
45. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa116.07 104 116.72 2 118.7224.82/26,4-
46. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz119.58 0 119.25 2 119.5825.68/27,3-
47. MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha120.34 0 117.63 2 119.6325.73/27,4-
48. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha119.98 0 120.97 6 119.9826.08/27,8-
49. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha118.28 2 115.70 54 120.2826.38/28,1-
50. HOLBOJ Ondřej 1990 3 SKVS ČB117.18 4 127.15 4 121.1827.28/29,1-
51. DUVERNOY James 1994 FRA125.93 12 119.40 2 121.4027.50/29,3-
52. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně123.61 6 121.53 0 121.5327.63/29,4-
53. ŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha116.02 56 115.57 6 121.5727.67/29,5-
54. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.123.14 2 116.98 6 122.9829.08/31,0-
55. SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha126.29 6 121.30 2 123.3029.40/31,3-
56. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice119.58 4 127.10 4 123.5829.68/31,6-
57. LACINA Pavel 1970 2 Rožátov121.60 2 119.94 4 123.6029.70/31,6-
58. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV126.13 8 121.77 2 123.7729.87/31,8-
59. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky123.32 58 122.86 2 124.8630.96/33,0-
60. ROMASHKIN Dmitry 1968 RUS121.25 4 124.23 2 125.2531.35/33,4-
61. ŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB132.63 2 125.26 0 125.2631.36/33,4-
62. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha144.84 4 123.68 2 125.6831.78/33,8-
63. ŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB125.90 0 131.13 2 125.9032.00/34,1-
64. SVOBODA Marek 1990 3 SKVS ČB129.84 4 124.01 2 126.0132.11/34,2-
65. FELIX Petr 1982 3 Kralupy125.43 2 126.57 52 127.4333.53/35,7-
66. KUBÁT Jan 1982 2 Kotva B.119.89 54 119.84 8 127.8433.94/36,1-
67. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz135.39 2 128.69 0 128.6934.79/37,1-
68. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky128.10 2 127.05 2 129.0535.15/37,4-
69. ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa125.08 4 112.03 56 129.0835.18/37,5-
70. LOIC Andre 1993 BEL129.48 54 126.12 4 130.1236.22/38,6-
71. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec127.41 4 133.43 2 131.4137.51/39,9-
72. SEDLÁK Jan 1993 3 SKVS ČB133.97 6 123.60 8 131.6037.70/40,1-
73. MOGILEVSKY Fiedor 1979 RUS152.15 6 132.85 0 132.8538.95/41,5-
74. TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB154.99 2 131.71 2 133.7139.81/42,4-
75. POSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň125.89 8 131.62 10 133.8939.99/42,6-
76. ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha132.10 2 132.73 52 134.1040.20/42,8-
77. ŠODEK Petr 1998 3 Benátky132.64 2 149.75 2 134.6440.74/43,4-
78. HEŘMÁNEK Antonín 1973 3 S.Žižkov129.34 6 137.38 2 135.3441.44/44,1-
79. ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy131.96 4 145.81 50 135.9642.06/44,8-
80. LISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB141.13 6 134.77 2 136.7742.87/45,7-
81. CTIBOR Jan 1988 3 SKVS ČB133.60 56 129.06 8 137.0643.16/46,0-
82. HABICH Karel 1994 3 VS Tábor135.19 6 137.28 0 137.2843.38/46,2-
83. DEGESVES Maxime 1989 FRA129.77 10 133.01 6 139.0145.11/48,0-
84. CHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky137.06 4 152.38 2 141.0647.16/50,2-
85. GROTOV Alexander 1975 RUS137.49 6 136.41 6 142.4148.51/51,7-
86. ZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy140.02 4 136.75 10 144.0250.12/53,4-
87. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha165.95 52 148.26 0 148.2654.36/57,9-
88. JAROŠ Jakub 1986 3 Rakovník140.84 8 136.60 204 148.8454.94/58,5-
89. PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.151.88 4 150.08 0 150.0856.18/59,8-
90. TUREK Michal 1986 3 Roztoky149.42 14 146.31 6 152.3158.41/62,2-
91. JÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB154.87 6 168.48 58 160.8766.97/71,3-
92. MATĚJKA Jakub 1981 S.Žižkov167.89 6 197.74 154 173.8979.99/85,2-
93. VESELÝ Radek 1980 S.Žižkov165.68 14 181.45 6 179.6885.78/91,4-
94. ŠEBELA David 1998 Kadaň175.95 8 193.21 10 183.9590.05/95,9-
95. JÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB178.72 6 176.18 200 184.7290.82/96,7-
96. JAROŠ Jan 1989 3 Rakovník149.46 54 144.77 58 202.77108.87/115,9-
97. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor201.09 8 201.52 256 209.09115.19/122,7-
98. BURKOV Jevgeniy 1968 RUS181.44 212 152.59 66 218.59124.69/132,8-
99. CEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek174.54 52 164.20 58 222.20128.30/136,6-
100. FIALA Jan 1996 3 SKVS ČB226.16 60 172.21 52 224.21130.31/138,8-
101. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky164.28 60 189.83 110 224.28130.38/138,8-
102. KULÍŠEK Tomáš 1996 Boh.Pha189.44 158 170.19 58 228.19134.29/143,0-
103. ŠVEHLA Pavel 1984 Roztoky180.19 58 176.97 166 238.19144.29/153,7-
104. VYBULKA Jakub 1998 Kralupy224.52 56 186.47 106 280.52186.62/198,7-
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice0.00 0 0.00 0 DNS -
  ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky0.00 0 0.00 0 DNS -
  KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 DNS -
  HEK Jan 1979 2 Roudnice0.00 0 0.00 0 DNS -
  HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník0.00 0 0.00 0 DNS -
  HORÁK David 1976 3 S.Žižkov0.00 0 0.00 0 DNS -
  LETKO Radek 1978 3 S.Žižkov0.00 0 0.00 0 DNS -
  KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS -
  BRÁZDA Vendelín 1996 Kralupy0.00 0 0.00 0 DNS -
  SHESTAKOV Ruslan 1967 RUS0.00 0 0.00 0 DNS -
  BARTOŇ Tomáš 1991 Jablonec0.00 0 0.00 0 DNS -
Oddíl