Slalom World
vodní slalom a sjezd: výsledky, žebříčky, data ČSK DV
Výsledky
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Statistiky
Přihlášky
Oddíly
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II
31.07.2015
ředitel: SK VS Č. Budějovice vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:
absolutní pořadí
kompletní výsledky závodu
kategorie C1W U23 - kvalifikace
por.
vk
jméno
nar.
vt
oddíl
čas
pen
čas
pen
výsledek
za vítězem
s / %
body
1.
DEREVIANKO NATALIA
1996
SURGUT HMAO-UGRA
143.09
2
0.00
0
145.09
-
Oddíl
--- všechny ---
AKV Augsburg (84)
Augsburg (18)
AUSTRIA (6)
AUT (6)
Bamberger Faltbootclub e.V. (26)
BD Steklarna Hrastnik (24)
Benátky (6)
BÖllberger SV Halle (12)
Bratislava (24)
BRETAGNE (24)
British Canoe Union (48)
BSV Halle (6)
Canoa Club Brescia (6)
Canoa Club Milano (12)
Canoa club verona, ITA (6)
Canoa Club Vigevano, ITA (6)
Canoanium Club Subiaco (6)
Canoe Slalom Ireland (24)
CCK VALSTAGNA (30)
CD22 (6)
CD22, FRA (6)
CDCK 22, FRA (6)
CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA (18)
Colorado (6)
Croatia (48)
CSBOP (6)
DU LM (6)
Dukla LM (6)
FICK COMITATO LIGURIA (36)
Fiji (6)
FRA (20)
FRA - Lannion CK, FRA (6)
GER (12)
Gruppo canoe viadana (6)
ITA (12)
IVREA CANOA CLUB (6)
Kajak kanu klub Ljubljana (30)
Kajak kanu klub Tacen (6)
Kajak klub Soške elektrarne (24)
Kajak klub Soške Elektrarne (30)
Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš (24)
Kanoistický klub Klatovy z.s. (6)
Kanu-Schwaben-Augsburg (42)
Kanuverein Zeitz (6)
KAZ (18)
KC Hilden (12)
KC Hilden, GER (6)
Kick NZL (6)
KK Rosenheim (36)
KK Simon (36)
KK Soške Elektrarne (12)
KKK Catez, SLO (20)
KKK Ljubljana (24)
KKK Tacen (54)
Klub Kanoistika Roudnice n.L. (12)
Klub vodních sportů Sušice z.s. (6)
Krasnoyarsk (6)
KSA, GER (18)
KST Rhein-Ruhr (6)
KST Rhein-Ruhr, GER (12)
KTK Dukla (6)
KTK Lipt. Mikuláš (12)
Leipziger Kanuclub (104)
Lippstadt (12)
LKV Sachsen-Anhalt, GER (68)
Mitake Canoe Club (24)
Mitja Oštrbenk (6)
Moscow (24)
Nantahala Racing Club (24)
NZL (24)
POL (6)
Potomac whitewater Racing Cent (18)
Potomac Whitewater Racing Team (12)
Regesa (12)
Rusko (6)
Saint-Brieuc (18)
Scottish Canoe Association (44)
SG 1883 Nürnberg-Fürth (6)
SK VS Č. Budějovice (48)
SK VS Karbo Benátky (12)
SKG Hanau (6)
SKP Dolny Kubin, SVK (12)
Spartak Vlašim (6)
SPORT CLUB MERANO (6)
SPORT CLUB MERANO, ITA (36)
SURGUT HMAO-UGRA (18)
SV Schott Jena (6)
SVK (36)
Sweden (12)
Sweden, SWE (24)
team SPb, RUS (6)
Team Colorado Whitewater Racin (30)
Team Kazachstan (36)
Team RLP (38)
Thompson (6)
TJ ČSAD Plzeň (12)
TSM Bratislava (24)
TSM Žilina (6)
TUZVO, SVK (6)
Univerzitní sportovní klub Praha (124)
USA (18)
VfL Bad Kreuznach (12)
Vodácký oddíl Horšovský Týn (12)
Yaroslavl (26)
ŽKV Žilina (12)
ŽKV-Žilina, SVK (6)
Historie procházení
C1W Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II