vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje

02.04.2016   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa91.90 0 92.10 4 91.90 28
2. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.90.80 6 92.00 0 92.000.10/0,124
3. VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.92.20 0 93.20 2 92.200.30/0,320
4.1/U23SOMMER Paul 1995 Spremberg101.90 4 90.50 4 94.502.60/2,80
5.1/VMILLER Jan 1968 2+ Turnov94.00 6 94.80 2 96.804.90/5,316
6.2/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov96.70 2 97.40 0 97.405.50/6,012
7.1/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy94.00 4 93.60 4 97.605.70/6,211
8. MERENUS Jan 1983 3 Č.Lípa100.80 2 103.40 0 102.8010.90/11,910
9.1/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha101.10 2 99.90 50 103.1011.20/12,29
10.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha106.90 2 107.00 4 108.9017.00/18,58
11.2/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha103.80 6 106.80 6 109.8017.90/19,57
12.3/DMMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha1.00 999 112.40 2 114.4022.50/24,56
13.1/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa123.10 0 126.10 2 123.1031.20/33,95
13.3/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha115.10 8 114.70 54 123.1031.20/33,94
15.4/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha120.30 10 122.70 8 130.3038.40/41,83
16.1/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha124.40 8 122.10 58 132.4040.50/44,12
17.2/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň124.60 10 131.00 18 134.6042.70/46,51
18.5/ZSKADLEC Filip 2003 USK Pha150.40 10 204.90 8 160.4068.50/74,50
19.4/DMGÜRTLER Adam 2001 USK Pha123.00 154 126.40 70 196.40104.50/113,70
  HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice85.20 2 87.10 4 87.20 39
2.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec88.10 8 91.40 0 91.404.20/4,831
3.1/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice95.70 2 101.20 12 97.7010.50/12,027
4.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha99.30 52 97.90 2 99.9012.70/14,623
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha95.60 8 98.30 4 102.3015.10/17,319
6.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha111.10 2 106.80 0 106.8019.60/22,515
7. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa108.20 2 107.00 0 107.0019.80/22,711
8.3/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky119.70 0 108.40 2 110.4023.20/26,610
9.4/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy129.30 8 119.10 4 123.1035.90/41,29
10.3/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec119.20 6 121.40 2 123.4036.20/41,58
11.4/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky124.90 8 114.00 10 124.0036.80/42,27
12.5/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa137.90 60 119.30 8 127.3040.10/46,06
13.6/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa130.10 4 118.80 10 128.8041.60/47,75
14.7/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK135.50 0 128.80 10 135.5048.30/55,44
15.1/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky132.40 14 127.50 10 137.5050.30/57,73
16.2/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa141.10 62 127.60 54 181.6094.40/108,32
17.8/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand1.00 999 115.00 100 215.00127.80/146,61
18.1/PZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice164.00 110 160.90 58 218.90131.70/151,00
19.2/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy154.00 70 140.50 118 224.00136.80/156,90
20.3/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.110.30 306 108.60 262 370.60283.40/325,00
  PECHKOVÁ Alena 1988 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ADAMCOVÁ Dominika 1995 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
101.60 0 102.50 0 101.60 25
2. ŠRÁMEK Michal
FIŠEROVÁ Tereza
1982
1998
2 Č.Lípa
Roudnice
103.60 16 100.00 2 102.000.40/0,417
3.1/VMČVANČARA Václav
HAMMER Ivan
1980
1981
Č.Lípa
Č.Lípa
109.40 2 104.70 10 111.409.80/9,613
4. MERENUS Jan
ŠEDIVÝ Jakub
1983
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
113.50 6 109.80 6 115.8014.20/14,09
5.1/DMŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
2 KK Brand
KK Brand
106.40 14 114.60 18 120.4018.80/18,55
6.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Klatovy
Klatovy
133.10 6 145.30 58 139.1037.50/36,91
7.1/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
135.50 116 137.90 10 147.9046.30/45,60
  MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy82.80 6 80.10 2 82.10 121
2.2/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky79.60 4 82.80 2 83.601.50/1,8117
3.1/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice83.70 6 82.80 2 84.802.70/3,3113
4.1/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa82.90 2 82.00 4 84.902.80/3,4109
5.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky86.20 6 83.70 2 85.703.60/4,4105
6.1/VMGORECKÝ Petr 1981 Kralupy84.70 2 83.50 4 86.704.60/5,6101
7.3/DMMILYÁN David 2001 2 L.Žatec87.60 8 86.10 2 88.106.00/7,397
8.4/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha86.40 4 87.70 2 89.707.60/9,393
8.2/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.90.60 4 89.70 0 89.707.60/9,389
10.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha88.90 8 88.30 2 90.308.20/10,085
11.2/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice90.40 4 88.40 2 90.408.30/10,181
12.5/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha86.20 12 85.30 6 91.309.20/11,277
13.3/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec92.90 6 91.90 0 91.909.80/11,973
14.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy92.70 0 93.00 4 92.7010.60/12,969
15.4/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha89.30 4 91.00 8 93.3011.20/13,665
15.3/U23MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa93.50 6 91.30 2 93.3011.20/13,661
17.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa92.40 4 94.40 0 94.4012.30/15,057
18. ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa90.70 4 88.60 50 94.7012.60/15,353
19.6/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha92.80 2 94.20 4 94.8012.70/15,549
20. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha96.00 0 93.20 2 95.2013.10/16,045
21.7/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice93.90 8 89.40 6 95.4013.30/16,241
22.8/DMRICHTER Kevin 2001 Spremberg97.50 6 91.50 4 95.5013.40/16,30
23.3/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha99.00 6 96.00 0 96.0013.90/16,937
24.2/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice95.90 2 97.10 0 97.1015.00/18,336
25.9/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand90.30 8 87.40 10 97.4015.30/18,635
26.10/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand94.70 6 91.80 6 97.8015.70/19,134
27.4/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha95.70 6 94.10 4 98.1016.00/19,533
28.11/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha93.20 12 90.90 8 98.9016.80/20,532
29.3/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand102.40 0 100.60 0 100.6018.50/22,531
30.4/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov100.90 0 104.50 0 100.9018.80/22,930
31.12/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand99.00 8 99.00 2 101.0018.90/23,029
32.4/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov96.50 6 98.10 10 102.5020.40/24,828
33.13/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha97.00 10 95.20 8 103.2021.10/25,727
34.14/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec103.80 10 98.10 6 104.1022.00/26,826
35.5/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.101.00 8 96.50 8 104.5022.40/27,325
36.5/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky107.50 6 104.70 0 104.7022.60/27,524
37.6/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha112.40 6 103.20 2 105.2023.10/28,123
38.7/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha105.00 8 104.60 2 106.6024.50/29,822
39.3/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4103.60 12 103.70 4 107.7025.60/31,221
40.8/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky103.10 8 106.60 4 110.6028.50/34,720
41.4/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy112.00 4 111.10 0 111.1029.00/35,319
42.9/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice132.00 20 107.30 4 111.3029.20/35,618
43.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand109.40 8 111.50 2 113.5031.40/38,217
44.2/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy109.00 8 108.90 6 114.9032.80/40,016
45.15/DMGÜRTLER Adam 2001 USK Pha107.10 8 110.20 8 115.1033.00/40,215
46.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand108.60 10 107.90 8 115.9033.80/41,214
47.5/VHRBÁČEK Jan 1966 Děčín120.40 4 114.10 2 116.1034.00/41,413
48.6/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.117.00 4 110.70 6 116.7034.60/42,112
49.4/ZMZACH Radovan 2005 KK Brand121.70 8 111.80 6 117.8035.70/43,511
50.7/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice126.30 4 117.10 2 119.1037.00/45,110
51.10/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy120.50 18 112.70 8 120.7038.60/47,09
52.5/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.114.40 60 115.40 6 121.4039.30/47,98
53.11/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha122.40 4 121.40 2 123.4041.30/50,37
54.6/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky122.40 4 117.10 12 126.4044.30/54,06
55.12/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha126.10 6 119.20 10 129.2047.10/57,45
56.13/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky121.00 14 127.30 6 133.3051.20/62,44
57.8/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek125.30 10 120.50 110 135.3053.20/64,83
58.1/ŽSWESTPHAL Benno 2002 Spremberg126.20 16 131.20 10 141.2059.10/72,00
59.14/ZSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.130.50 16 189.30 12 146.5064.40/78,42
60.2/ŽSREHKLAU Max 2002 Spremberg139.90 20 146.80 2 148.8066.70/81,20
61.7/ZMPOPELKA Petr 2005 KK Brand138.60 18 141.40 8 149.4067.30/82,01
62.8/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha139.10 166 138.20 12 150.2068.10/82,90
63.9/ZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha136.80 14 133.80 60 150.8068.70/83,70
64.10/ZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand145.20 8 135.70 56 153.2071.10/86,60
65.1/ŽMRICHTER Tim 2004 Spremberg150.80 10 142.50 16 158.5076.40/93,10
66.11/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň137.50 72 147.60 14 161.6079.50/96,80
67.15/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand120.80 104 124.30 56 180.3098.20/119,60
68.16/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky135.80 166 139.20 64 203.20121.10/147,50
69.12/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice184.90 114 157.10 58 215.10133.00/162,00
70.17/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň119.40 314 137.40 212 349.40267.30/325,60
71.1/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice169.40 216 147.20 258 385.40303.30/369,40
  BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy1.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SOJOVSKÝ Václav 2002 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽAN Vojtěch 1990 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Jan 1994 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Filip 1976 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SCHOENWAELDER Richard 2000 Spremberg4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Ondra 1995 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MICKUKI Jonas 1997 Spremberg4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa5.00 0 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice95.40 2 93.60 0 93.60 13
2.1/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha118.10 2 106.90 6 112.9019.30/20,65
3.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha156.10 56 162.00 50 212.00118.40/126,51
  KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3