vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje

02.04.2016   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy82.80 6 80.10 2 82.10 121
2.2/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky79.60 4 82.80 2 83.601.50/1,8117
3.1/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice83.70 6 82.80 2 84.802.70/3,3113
4.1/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa82.90 2 82.00 4 84.902.80/3,4109
5.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky86.20 6 83.70 2 85.703.60/4,4105
6.1/VMGORECKÝ Petr 1981 Kralupy84.70 2 83.50 4 86.704.60/5,6101
7.3/DMMILYÁN David 2001 2 L.Žatec87.60 8 86.10 2 88.106.00/7,397
8.4/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha86.40 4 87.70 2 89.707.60/9,393
8.2/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.90.60 4 89.70 0 89.707.60/9,389
10.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha88.90 8 88.30 2 90.308.20/10,085
11.2/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice90.40 4 88.40 2 90.408.30/10,181
12.5/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha86.20 12 85.30 6 91.309.20/11,277
13.3/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec92.90 6 91.90 0 91.909.80/11,973
14.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy92.70 0 93.00 4 92.7010.60/12,969
15.4/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha89.30 4 91.00 8 93.3011.20/13,665
15.3/U23MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa93.50 6 91.30 2 93.3011.20/13,661
17.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa92.40 4 94.40 0 94.4012.30/15,057
18. ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa90.70 4 88.60 50 94.7012.60/15,353
19.6/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha92.80 2 94.20 4 94.8012.70/15,549
20. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha96.00 0 93.20 2 95.2013.10/16,045
21.7/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice93.90 8 89.40 6 95.4013.30/16,241
22.8/DMRICHTER Kevin 2001 Spremberg97.50 6 91.50 4 95.5013.40/16,30
23.3/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha99.00 6 96.00 0 96.0013.90/16,937
24.2/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice95.90 2 97.10 0 97.1015.00/18,336
25.9/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand90.30 8 87.40 10 97.4015.30/18,635
26.10/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand94.70 6 91.80 6 97.8015.70/19,134
27.4/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha95.70 6 94.10 4 98.1016.00/19,533
28.11/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha93.20 12 90.90 8 98.9016.80/20,532
29.3/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand102.40 0 100.60 0 100.6018.50/22,531
30.4/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov100.90 0 104.50 0 100.9018.80/22,930
31.12/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand99.00 8 99.00 2 101.0018.90/23,029
32.4/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov96.50 6 98.10 10 102.5020.40/24,828
33.13/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha97.00 10 95.20 8 103.2021.10/25,727
34.14/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec103.80 10 98.10 6 104.1022.00/26,826
35.5/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.101.00 8 96.50 8 104.5022.40/27,325
36.5/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky107.50 6 104.70 0 104.7022.60/27,524
37.6/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha112.40 6 103.20 2 105.2023.10/28,123
38.7/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha105.00 8 104.60 2 106.6024.50/29,822
39.3/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4103.60 12 103.70 4 107.7025.60/31,221
40.8/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky103.10 8 106.60 4 110.6028.50/34,720
41.4/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy112.00 4 111.10 0 111.1029.00/35,319
42.9/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice132.00 20 107.30 4 111.3029.20/35,618
43.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand109.40 8 111.50 2 113.5031.40/38,217
44.2/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy109.00 8 108.90 6 114.9032.80/40,016
45.15/DMGÜRTLER Adam 2001 USK Pha107.10 8 110.20 8 115.1033.00/40,215
46.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand108.60 10 107.90 8 115.9033.80/41,214
47.5/VHRBÁČEK Jan 1966 Děčín120.40 4 114.10 2 116.1034.00/41,413
48.6/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.117.00 4 110.70 6 116.7034.60/42,112
49.4/ZMZACH Radovan 2005 KK Brand121.70 8 111.80 6 117.8035.70/43,511
50.7/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice126.30 4 117.10 2 119.1037.00/45,110
51.10/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy120.50 18 112.70 8 120.7038.60/47,09
52.5/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.114.40 60 115.40 6 121.4039.30/47,98
53.11/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha122.40 4 121.40 2 123.4041.30/50,37
54.6/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky122.40 4 117.10 12 126.4044.30/54,06
55.12/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha126.10 6 119.20 10 129.2047.10/57,45
56.13/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky121.00 14 127.30 6 133.3051.20/62,44
57.8/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek125.30 10 120.50 110 135.3053.20/64,83
58.1/ŽSWESTPHAL Benno 2002 Spremberg126.20 16 131.20 10 141.2059.10/72,00
59.14/ZSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.130.50 16 189.30 12 146.5064.40/78,42
60.2/ŽSREHKLAU Max 2002 Spremberg139.90 20 146.80 2 148.8066.70/81,20
61.7/ZMPOPELKA Petr 2005 KK Brand138.60 18 141.40 8 149.4067.30/82,01
62.8/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha139.10 166 138.20 12 150.2068.10/82,90
63.9/ZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha136.80 14 133.80 60 150.8068.70/83,70
64.10/ZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand145.20 8 135.70 56 153.2071.10/86,60
65.1/ŽMRICHTER Tim 2004 Spremberg150.80 10 142.50 16 158.5076.40/93,10
66.11/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň137.50 72 147.60 14 161.6079.50/96,80
67.15/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand120.80 104 124.30 56 180.3098.20/119,60
68.16/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky135.80 166 139.20 64 203.20121.10/147,50
69.12/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice184.90 114 157.10 58 215.10133.00/162,00
70.17/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň119.40 314 137.40 212 349.40267.30/325,60
71.1/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice169.40 216 147.20 258 385.40303.30/369,40
  BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy1.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SOJOVSKÝ Václav 2002 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽAN Vojtěch 1990 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Jan 1994 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Filip 1976 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SCHOENWAELDER Richard 2000 Spremberg4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Ondra 1995 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MICKUKI Jonas 1997 Spremberg4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa5.00 0 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3