vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

37. ročník závodu Stružnická peřej

03.04.2016   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.84.70 2 85.00 2 86.70 25
2. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa89.20 2 88.40 0 88.401.70/2,021
3. VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.91.10 4 90.00 0 90.003.30/3,817
4.1/U23SOMMER Paul 1995 Spremberg92.80 2 90.70 2 92.706.00/6,90
5. MERENUS Jan 1983 3 Č.Lípa93.40 0 93.80 0 93.406.70/7,713
6.1/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy90.90 8 91.20 6 97.2010.50/12,112
7.1/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha96.10 4 94.40 6 100.1013.40/15,511
8.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa98.20 2 101.00 0 100.2013.50/15,610
9.2/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha96.50 4 96.70 4 100.5013.80/15,99
10.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha106.60 4 105.00 0 105.0018.30/21,18
11.3/DMMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha104.90 2 105.00 4 106.9020.20/23,37
12.3/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha109.10 6 106.00 4 110.0023.30/26,96
13.1/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa120.00 0 118.70 2 120.0033.30/38,45
14.4/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha121.10 6 120.60 4 124.6037.90/43,74
15.4/DMHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha124.60 4 119.10 10 128.6041.90/48,33
16.5/DMGÜRTLER Adam 2001 USK Pha131.50 10 124.30 8 132.3045.60/52,62
17.2/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň118.10 54 4.00 999 172.1085.40/98,51
18.5/ZSKADLEC Filip 2003 USK Pha141.00 154 163.60 104 267.60180.90/208,70
  JIRAS Filip 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2+ Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice83.00 0 87.70 6 83.00 48
2.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec84.10 2 86.50 2 86.103.10/3,740
3.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy90.80 2 93.00 0 92.809.80/11,832
4.1/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha105.60 2 91.50 2 93.5010.50/12,728
5.2/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice94.40 4 95.30 0 95.3012.30/14,824
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha95.00 4 94.40 2 96.4013.40/16,120
7.3/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec102.50 0 101.80 4 102.5019.50/23,516
8. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa103.60 0 101.60 2 103.6020.60/24,812
9.2/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky107.20 4 104.70 0 104.7021.70/26,111
10.2/U23ADAMCOVÁ Dominika 1995 Kotva B.101.90 8 100.80 4 104.8021.80/26,310
11.3/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha103.30 2 103.20 4 105.3022.30/26,99
12.4/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa111.30 6 107.80 0 107.8024.80/29,98
13.5/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand107.10 2 106.40 6 109.1026.10/31,47
14.6/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa106.80 4 109.30 4 110.8027.80/33,56
15. PECHKOVÁ Alena 1988 Kotva B.111.40 8 106.10 6 112.1029.10/35,15
16.7/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy108.20 4 108.60 6 112.2029.20/35,24
17.4/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky110.70 4 111.20 4 114.7031.70/38,23
18.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa111.10 10 108.00 12 120.0037.00/44,62
19.8/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK118.40 4 108.20 50 122.4039.40/47,51
20.2/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky124.50 2 126.40 2 126.5043.50/52,40
21.3/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.124.10 112 124.90 6 130.9047.90/57,70
22.1/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy141.10 6 132.40 54 147.1064.10/77,20
23.2/PZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice156.40 110 158.60 10 168.6085.60/103,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
94.00 0 94.40 0 94.00 30
2. MERENUS Jan
ŠEDIVÝ Jakub
1983
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
97.60 2 96.00 0 96.002.00/2,122
3. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
94.10 2 95.80 2 96.102.10/2,218
4. ŠRÁMEK Michal
FIŠEROVÁ Tereza
1982
1998
2 Č.Lípa
Roudnice
99.30 4 97.60 2 99.605.60/6,014
5.1/VMČVANČARA Václav
HAMMER Ivan
1980
1981
Č.Lípa
Č.Lípa
107.30 2 107.90 0 107.9013.90/14,810
6.1/DMŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
2 KK Brand
KK Brand
101.20 8 109.90 8 109.2015.20/16,26
7.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Klatovy
Klatovy
122.70 0 125.20 0 122.7028.70/30,52
8.2/DMMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
122.80 2 117.40 10 124.8030.80/32,81
9.1/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
155.60 8 1.00 999 163.6069.60/74,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy76.60 0 77.10 0 76.60 134
2.1/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky78.30 0 81.60 4 78.301.70/2,2130
3.2/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky78.40 0 79.30 4 78.401.80/2,3126
4. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy79.10 0 80.00 0 79.102.50/3,3122
4.1/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa81.10 6 79.10 0 79.102.50/3,3118
6.2/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy79.80 2 82.30 2 81.805.20/6,8114
7.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky80.10 2 80.70 4 82.105.50/7,2110
8.2/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice80.50 2 81.20 4 82.505.90/7,7106
9.1/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.79.50 4 79.30 4 83.306.70/8,7102
10.3/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha83.90 0 84.50 4 83.907.30/9,598
11.3/DMMILYÁN David 2001 2 L.Žatec84.80 6 82.90 2 84.908.30/10,894
11.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha82.90 2 86.30 6 84.908.30/10,890
13. ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa85.90 0 4.00 999 85.909.30/12,186
14.4/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.86.10 0 87.70 0 86.109.50/12,482
15.4/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha86.80 4 86.20 0 86.209.60/12,578
16.2/VMJANČAR Filip 1976 3 Kotva B.83.00 4 80.60 6 86.6010.00/13,174
17.5/DMSCHOENWAELDER Richard 2000 Spremberg85.20 2 89.80 4 87.2010.60/13,80
18.3/VMGORECKÝ Petr 1981 Kralupy82.20 6 83.40 4 87.4010.80/14,170
19.3/U23MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa85.50 2 88.30 2 87.5010.90/14,266
20.6/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice85.60 2 88.10 4 87.6011.00/14,462
21. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha87.60 4 88.50 0 88.5011.90/15,558
22.1/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa88.60 0 89.40 0 88.6012.00/15,754
23.7/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand85.80 4 86.70 2 88.7012.10/15,850
24.4/U23ZEMAN Ondra 1995 3 Kotva B.85.00 4 87.00 6 89.0012.40/16,246
25.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa88.90 4 89.20 0 89.2012.60/16,442
26.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy92.60 4 90.40 0 90.4013.80/18,038
27.4/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice89.10 2 90.50 0 90.5013.90/18,137
28.8/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha87.50 4 89.50 2 91.5014.90/19,536
29.5/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.91.90 0 92.20 4 91.9015.30/20,035
30.3/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha92.80 0 90.20 2 92.2015.60/20,434
31.4/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha90.40 2 93.80 0 92.4015.80/20,633
32.9/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha92.60 0 95.70 6 92.6016.00/20,932
33.5/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec87.30 6 92.10 6 93.3016.70/21,831
34.4/VBÍZEK Zdeněk 1971 KK Brand93.40 0 93.70 2 93.4016.80/21,930
35.5/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy97.70 2 96.50 0 96.5019.90/26,029
36.10/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec96.60 2 96.40 2 98.4021.80/28,528
37.11/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand90.50 8 98.50 0 98.5021.90/28,627
38.6/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.96.80 2 95.90 6 98.8022.20/29,026
39.6/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov96.90 2 99.30 0 98.9022.30/29,125
39.5/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky98.90 0 99.00 2 98.9022.30/29,124
41.12/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha95.40 4 104.10 2 99.4022.80/29,823
42.7/VMBENEŠ Petr 1975 Heletag97.60 2 99.90 4 99.6023.00/30,022
43.13/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand98.10 6 97.70 2 99.7023.10/30,221
44.8/VMKNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag93.80 6 103.50 8 99.8023.20/30,320
45.6/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky103.70 0 100.00 0 100.0023.40/30,519
46.7/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha112.50 6 98.40 2 100.4023.80/31,118
47.9/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov99.30 2 98.70 8 101.3024.70/32,217
48.1/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand109.90 4 102.50 0 102.5025.90/33,816
49.8/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha105.20 6 99.80 4 103.8027.20/35,515
50.2/ZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand103.80 2 103.20 2 105.2028.60/37,314
51.9/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice104.20 10 103.30 2 105.3028.70/37,513
52.10/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha106.90 0 109.10 0 106.9030.30/39,612
53.6/DSKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa114.00 0 104.30 4 108.3031.70/41,411
54.5/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.113.70 0 104.50 4 108.5031.90/41,610
55.6/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy108.90 0 108.60 0 108.6032.00/41,89
56.7/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek111.50 6 110.20 0 110.2033.60/43,98
57.8/VHRBÁČEK Jan 1966 Děčín110.70 0 110.70 2 110.7034.10/44,57
58.9/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice109.10 2 111.60 2 111.1034.50/45,06
59.14/DMGÜRTLER Adam 2001 USK Pha107.00 6 105.90 6 111.9035.30/46,15
60.3/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.113.80 6 108.20 4 112.2035.60/46,54
60.11/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand115.50 10 108.20 4 112.2035.60/46,53
62.1/ŽSWESTPHAL Benno 2002 Spremberg115.20 104 113.00 2 115.0038.40/50,10
63.4/ZMZACH Radovan 2005 KK Brand111.10 4 113.30 4 115.1038.50/50,32
64.12/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha115.50 2 118.40 2 117.5040.90/53,41
65.5/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky113.80 6 1.00 999 119.8043.20/56,40
66.13/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky116.50 6 117.20 18 122.5045.90/59,90
67.6/ZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand130.00 8 122.00 2 124.0047.40/61,90
68.1/ŽMRICHTER Tim 2004 Spremberg120.20 8 139.20 0 128.2051.60/67,40
69.7/U23ŠTERCL Jan 1994 Kotva B.132.10 10 123.80 6 129.8053.20/69,50
70.7/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň123.20 60 123.80 8 131.8055.20/72,10
71.8/ZMPOPELKA Petr 2005 KK Brand117.50 60 127.50 6 133.5056.90/74,30
72.14/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky137.10 108 129.10 8 137.1060.50/79,00
73.2/ŽSREHKLAU Max 2002 Spremberg130.90 12 155.50 8 142.9066.30/86,60
74.9/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice138.30 10 148.40 54 148.3071.70/93,60
75.15/ZSSOJOVSKÝ Václav 2002 Kotva B.106.70 60 112.30 62 166.7090.10/117,60
76.1/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice166.10 110 160.60 10 170.6094.00/122,70
77. PRAŽAN Vojtěch 1990 Kotva B.113.50 68 113.30 164 181.50104.90/136,90
78.16/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň136.30 116 145.30 58 203.30126.70/165,40
  ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Vojtěch 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Jan 1969 3 KVS Pha44.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠENK Marek 1974 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RICHTER Kevin 2001 Spremberg4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MICKUKI Jonas 1997 Spremberg4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice90.40 2 96.30 50 92.40 21
2.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy98.80 4 98.10 0 98.105.70/6,213
3.1/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha102.20 4 101.90 0 101.909.50/10,35
4.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha126.60 4 131.20 6 130.6038.20/41,31
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3