vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať

09.04.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha79.89 0 81.79 0 79.89 123
2.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha80.46 2 84.82 2 82.462.57/3,2113
3.1/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha83.90 2 82.53 0 82.532.64/3,3103
4.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha86.65 0 89.82 6 86.656.76/8,593
5. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha86.35 4 85.17 2 87.177.28/9,183
6.2/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB87.62 0 87.67 0 87.627.73/9,773
7.3/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha86.01 2 85.00 52 88.018.12/10,263
8.2/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha86.17 4 89.31 0 89.319.42/11,853
9.3/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha91.46 2 89.21 2 91.2111.32/14,243
10. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha94.83 2 89.39 6 95.3915.50/19,433
11.4/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB98.04 0 92.39 6 98.0418.15/22,728
12.1/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn96.67 2 103.88 10 98.6718.78/23,523
13.5/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha102.77 2 96.62 4 100.6220.73/25,918
14.6/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.95.13 6 100.75 4 101.1321.24/26,613
15.1/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha121.94 0 110.47 4 114.4734.58/43,38
16.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor113.65 4 129.16 8 117.6537.76/47,33
17.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha119.14 2 121.90 54 121.1441.25/51,62
18.3/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha190.50 172 148.88 254 362.50282.61/353,71
  JIRAS Filip 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GÜRTLER Adam 2001 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOUTKA Jan 1995 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha94.30 0 100.17 2 94.30 52
2.2/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice95.67 0 91.88 4 95.671.37/1,542
3.1/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha92.91 54 96.77 2 98.774.47/4,732
4.3/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha100.62 2 102.83 2 102.628.32/8,827
5. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB116.55 0 110.16 4 114.1619.86/21,122
6. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy123.52 4 119.62 8 127.5233.22/35,217
7.1/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak123.12 102 134.53 2 136.5342.23/44,812
8.2/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha120.34 102 151.60 6 157.6063.30/67,17
9.4/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha118.77 110 119.37 60 179.3785.07/90,22
10.3/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha134.51 356 183.47 58 241.47147.17/156,11
  TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
104.03 4 99.83 4 103.83 32
2.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
101.86 2 97.48 54 103.860.03/0,022
3. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
102.47 2 98.41 6 104.410.58/0,612
4.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
110.25 10 107.41 52 120.2516.42/15,87
5.1/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
173.55 206 158.27 162 320.27216.44/208,52
  MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan
JIRAS Filip
2005
2005
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha87.49 2 81.35 0 81.35 212
2.2/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha83.12 2 81.18 2 83.181.83/2,2202
3.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha81.35 2 81.21 2 83.211.86/2,3192
4.1/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha84.34 0 83.76 4 84.342.99/3,7182
5.2/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky89.27 8 84.80 0 84.803.45/4,2177
6.3/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha84.46 2 83.12 2 85.123.77/4,6172
7.4/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno86.05 0 81.41 8 86.054.70/5,8167
8.1/VMJANČAR Filip 1976 3 Kotva B.89.96 0 84.87 2 86.875.52/6,8162
9. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky85.08 2 86.81 4 87.085.73/7,0157
10.1/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim88.96 2 85.82 2 87.826.47/8,0152
11.4/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.84.68 4 90.10 10 88.687.33/9,0147
12.5/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník86.98 2 89.60 58 88.987.63/9,4142
13.2/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky87.70 2 89.05 104 89.708.35/10,3137
14.6/U23VAŠINA Jiří 1994 Ostrava90.94 4 87.80 2 89.808.45/10,4132
15.1/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha96.56 52 90.29 0 90.298.94/11,0127
16.2/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB90.60 0 90.67 52 90.609.25/11,4122
17.3/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy93.55 0 89.38 2 91.3810.03/12,3117
18. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice91.66 0 100.67 152 91.6610.31/12,7112
19.4/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha92.48 0 90.80 6 92.4811.13/13,7107
20.2/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB88.49 4 91.32 50 92.4911.14/13,7102
21. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice90.64 2 90.62 4 92.6411.29/13,997
22.5/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha91.27 4 107.06 204 95.2713.92/17,192
23.3/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB95.01 2 117.28 52 97.0115.66/19,387
24.6/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.102.83 6 97.09 0 97.0915.74/19,382
25.7/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha100.25 252 97.60 0 97.6016.25/20,077
26.5/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha97.01 6 98.76 0 98.7617.41/21,472
27.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky100.26 54 97.79 2 99.7918.44/22,767
28.8/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz95.76 6 95.96 4 99.9618.61/22,962
29.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB100.03 0 1.00 999 100.0318.68/23,057
30.6/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník93.09 106 103.12 2 105.1223.77/29,252
31.5/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha111.19 2 103.13 2 105.1323.78/29,247
32.9/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha101.64 4 97.69 52 105.6424.29/29,942
33. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice104.75 4 103.17 6 108.7527.40/33,737
34.10/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha114.39 0 104.93 4 108.9327.58/33,932
35.7/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.103.68 6 127.53 54 109.6828.33/34,827
36.11/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz110.15 0 127.43 100 110.1528.80/35,422
37.12/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha109.18 4 107.74 4 111.7430.39/37,417
38.8/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky108.36 4 108.89 4 112.3631.01/38,116
39.13/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB108.47 4 99.14 50 112.4731.12/38,315
40. BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.4.00 999 111.47 2 113.4732.12/39,514
41.6/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha113.99 2 113.56 0 113.5632.21/39,613
42.7/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec110.16 4 117.14 4 114.1632.81/40,312
43.4/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.117.14 2 108.09 10 118.0936.74/45,211
44.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor137.20 6 121.63 2 123.6342.28/52,010
45.8/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB113.66 10 116.70 54 123.6642.31/52,09
46.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB120.02 4 126.49 10 124.0242.67/52,58
47.3/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice132.37 10 124.51 12 136.5155.16/67,87
48.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz130.37 52 100.45 100 182.37101.02/124,26
49.9/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha144.46 108 138.82 50 188.82107.47/132,15
50.10/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha146.57 106 143.88 58 201.88120.53/148,24
51.11/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha162.16 60 173.88 56 222.16140.81/173,13
52.12/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha131.71 150 190.52 54 244.52163.17/200,62
53.13/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha141.23 204 1.00 999 345.23263.88/324,41
54.9/U23ŠTERCL Jan 1994 Kotva B.1.00 999 128.37 510 638.37557.02/684,70
  TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Vojtěch 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SOJOVSKÝ Václav 2002 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GÜRTLER Adam 2001 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUMANN Vojtěch 1994 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jan 2004 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SMOLÍK Jan 1997 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha90.96 0 91.64 2 90.96 25
2.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha95.54 2 100.89 0 97.546.58/7,215
3.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha158.38 114 132.91 404 272.38181.42/199,55
  BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRYŠOVÁ Petra 1993 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3