vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať

09.04.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha63.58 2 4.00 999 65.58 70
2. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha66.95 0 4.00 999 66.951.37/2,162
3. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha67.42 0 68.93 2 67.421.84/2,854
4.2/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha67.78 0 4.00 999 67.782.20/3,446
5.3/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB66.44 2 67.40 4 68.442.86/4,438
6.4/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha71.31 4 70.19 0 70.194.61/7,034
7.1/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor73.83 2 75.12 2 75.8310.25/15,630
8.5/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB74.28 4 88.39 50 78.2812.70/19,426
9.1/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha81.40 0 82.53 2 81.4015.82/24,122
10.1/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn78.64 4 4.00 999 82.6417.06/26,018
11.6/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.79.69 8 4.00 999 87.6922.11/33,714
12.2/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy84.45 4 4.00 999 88.4522.87/34,910
13.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha94.64 2 87.94 2 89.9424.36/37,19
14.3/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha91.94 0 90.47 4 91.9426.36/40,28
15.1/ZMPOLLERT Jan 2005 USK Pha92.79 4 89.27 4 93.2727.69/42,27
16.4/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak125.18 6 99.73 0 99.7334.15/52,16
17.3/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha100.25 6 4.00 999 106.2540.67/62,05
18. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB96.65 10 93.46 14 106.6541.07/62,64
19.2/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB115.70 8 107.71 4 111.7146.13/70,33
20.5/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB125.34 4 111.84 2 113.8448.26/73,62
21.6/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha112.40 4 4.00 999 116.4050.82/77,51
22.3/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha116.63 16 107.98 12 119.9854.40/83,00
23.4/DMGÜRTLER Adam 2001 USK Pha133.75 10 90.11 606 143.7578.17/119,20
  CHOUTKA Jan 1995 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha70.58 0 69.89 0 69.89 41
2.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice70.38 2 70.79 0 70.790.90/1,333
3.2/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha75.67 0 71.67 0 71.671.78/2,525
4.3/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha75.46 0 76.74 4 75.465.57/8,021
5.4/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha85.76 6 81.62 0 81.6211.73/16,817
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha81.20 6 82.20 0 82.2012.31/17,613
7. POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB86.29 0 85.94 0 85.9416.05/23,09
8. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy88.50 4 90.45 6 92.5022.61/32,45
9.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha90.88 2 93.81 2 92.8822.99/32,94
10.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha98.95 4 97.11 2 99.1129.22/41,83
11. MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja104.86 0 99.90 52 104.8634.97/50,02
12.1/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB110.86 0 112.53 4 110.8640.97/58,61
13.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB109.27 4 117.47 0 113.2743.38/62,10
  ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
78.68 0 79.18 6 78.68 19
2.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
78.98 4 86.23 56 82.984.30/5,511
3.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
90.86 4 90.14 4 94.1415.46/19,67
4.1/ZSKREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
98.22 6 90.79 4 94.7916.11/20,53
5.1/ZMPOLLERT Jan
JIRAS Filip
2005
2005
USK Pha
USK Pha
128.67 8 110.07 10 120.0741.39/52,62
6.2/DMMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
115.02 10 120.78 10 125.0246.34/58,91
7.2/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
124.47 8 149.74 6 132.4753.79/68,40
  SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha60.28 0 65.84 8 60.28 172
2.2/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno62.65 6 62.73 0 62.732.45/4,1164
3.3/U23VAŠINA Jiří 1994 Ostrava63.07 0 62.07 2 63.072.79/4,6156
4.1/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha65.69 0 63.28 0 63.283.00/5,0152
5. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky65.77 2 64.00 0 64.003.72/6,2148
6.2/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.64.45 0 71.36 104 64.454.17/6,9144
7.3/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha65.63 2 64.67 0 64.674.39/7,3140
8.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB64.74 0 65.11 2 64.744.46/7,4136
9.4/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník68.24 4 65.89 0 65.895.61/9,3132
10.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.66.07 0 69.17 6 66.075.79/9,6128
11.2/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha67.55 0 67.78 2 67.557.27/12,1124
12.4/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky69.38 50 66.26 2 68.267.98/13,2120
13.3/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky66.60 2 68.47 54 68.608.32/13,8116
14.4/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy66.68 2 66.61 2 68.618.33/13,8112
15.5/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim67.75 2 67.15 2 69.158.87/14,7108
16.1/VMJANČAR Filip 1976 3 Kotva B.67.79 2 71.38 4 69.799.51/15,8104
17.6/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha67.70 4 68.00 2 70.009.72/16,1100
18.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky68.75 4 70.09 0 70.099.81/16,396
19.7/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz70.21 0 78.61 60 70.219.93/16,592
20.2/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB70.21 2 70.38 0 70.3810.10/16,888
21. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice68.68 2 68.25 4 70.6810.40/17,384
22. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice69.63 6 66.29 6 72.2912.01/19,980
23.5/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník72.82 0 4.00 999 72.8212.54/20,876
24.8/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice72.84 0 74.07 4 72.8412.56/20,872
25.9/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB71.20 2 71.16 6 73.2012.92/21,468
26.6/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha70.69 4 71.22 2 73.2212.94/21,564
27.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice75.81 2 73.92 0 73.9213.64/22,660
28.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB74.12 0 4.00 999 74.1213.84/23,056
29. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice71.09 52 68.78 6 74.7814.50/24,152
30.3/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB73.86 2 77.23 0 75.8615.58/25,848
31.4/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha72.09 4 72.58 6 76.0915.81/26,244
32.10/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz4.00 999 77.52 0 77.5217.24/28,640
33. BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.76.85 2 74.39 50 78.8518.57/30,836
34.11/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha72.94 6 73.61 6 78.9418.66/31,032
35.12/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha80.78 0 81.04 6 80.7820.50/34,028
36.5/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha81.70 2 80.11 2 82.1121.83/36,227
37.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz78.63 4 78.35 50 82.6322.35/37,126
38.13/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha83.84 0 81.49 2 83.4923.21/38,525
39.5/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.81.65 2 81.16 8 83.6523.37/38,824
40.14/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha82.53 4 81.45 4 85.4525.17/41,823
41.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor85.76 0 85.68 0 85.6825.40/42,122
42.6/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec84.61 2 81.42 50 86.6126.33/43,721
43.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB85.17 2 86.32 4 87.1726.89/44,620
44.3/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice87.25 2 85.87 6 89.2528.97/48,119
45.7/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB81.42 10 88.73 52 91.4231.14/51,718
46.8/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha97.26 2 89.93 2 91.9331.65/52,517
47.4/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak90.05 2 95.05 2 92.0531.77/52,716
48.6/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky86.07 6 92.83 4 92.0731.79/52,715
49.9/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha86.24 6 91.03 4 92.2431.96/53,014
50.2/VPŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha90.70 2 82.00 50 92.7032.42/53,813
51.10/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha86.06 10 88.15 6 94.1533.87/56,212
52.5/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice94.71 0 99.40 2 94.7134.43/57,111
53.6/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB105.37 2 94.24 2 96.2435.96/59,710
54.11/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB94.50 2 114.20 2 96.5036.22/60,19
55.7/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.101.76 4 116.15 4 105.7645.48/75,48
56.12/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha104.71 2 110.66 2 106.7146.43/77,07
57.8/ZMONDRUŠ Mario 2005 USK Pha103.76 4 110.58 8 107.7647.48/78,86
58.9/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice111.29 6 104.15 4 108.1547.87/79,45
59.13/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB107.22 8 98.86 56 115.2254.94/91,14
60.1/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz116.78 6 100.11 56 122.7862.50/103,73
61.1/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice101.23 54 121.64 8 129.6469.36/115,10
62.7/U23SMOLÍK Jan 1997 3 Loko Plz126.40 14 1.00 999 140.4080.12/132,92
63.8/U23ŠTERCL Jan 1994 Kotva B.131.51 12 136.57 10 143.5183.23/138,11
64.15/DMGÜRTLER Adam 2001 USK Pha90.45 58 96.59 56 148.4588.17/146,30
65.14/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 111.80 52 163.80103.52/171,70
66.10/ZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha111.87 60 125.31 112 171.87111.59/185,10
  TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SOJOVSKÝ Václav 2002 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUMANN Vojtěch 1994 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁL Adam 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha71.55 0 4.00 999 71.55 22
2.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha78.75 4 77.21 4 81.219.66/13,514
3.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha4.00 999 87.93 4 91.9320.38/28,56
4.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha127.29 2 116.20 60 129.2957.74/80,72
5.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha123.27 52 125.69 4 129.6958.14/81,31
  FRYŠOVÁ Petra 1993 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3