vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Svitavě

19.03.2016   Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:32,80 17
2.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí16:35,2062.40/6,79
3.1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk17:07,7094.90/10,25
4.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno17:31,60118.80/12,71
5.2/VSMATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo18:04,80152.00/16,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno14:15,40 31
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno15:16,8061.40/7,223
3. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno16:08,70113.30/13,215
4.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno16:54,10158.70/18,67
5.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí17:00,00164.60/19,23
6. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 3 KK Brno17:02,40167.00/19,52
7.2/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno17:34,00198.60/23,21
8.1/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK22:17,00481.60/56,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
14:53,20 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:50,00 49
2.2/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno14:23,0033.00/4,041
3.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí15:01,8071.80/8,733
4.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí15:05,1075.10/9,029
5.1/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno15:16,0086.00/10,425
6.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno15:24,8094.80/11,421
7.1/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KK Brno15:56,00126.00/15,217
8.2/VMŽÁDNÍK Vojtěch 1975 KK Brno15:59,90129.90/15,713
9.2/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto16:32,80162.80/19,69
10.3/DMWALTER David 2001 2 Šumperk16:51,00181.00/21,85
11.1/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno17:11,70201.70/24,34
12.4/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto17:34,20224.20/27,03
13.3/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno17:47,40237.40/28,62
14.4/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK20:18,10388.10/46,81
15.1/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno20:25,50395.50/47,70
16.2/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno22:01,40491.40/59,20

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno16:34,80 19
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:18,9044.10/4,411
3.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno19:14,30159.50/16,03
4.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí19:17,20162.40/16,32
5.3/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk19:29,40174.60/17,61
6.2/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno19:38,80184.00/18,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3