vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Svitavě

19.03.2016   viz. závod č. 1
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:09,30 17
2.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí16:31,9082.60/9,19
3.1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk16:40,5091.20/10,05
4.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno17:21,20131.90/14,51
5.2/VSMATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo17:40,60151.30/16,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno13:58,50 31
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno14:56,6058.10/6,923
3. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno16:04,70126.20/15,115
4.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno16:32,30153.80/18,37
5. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 3 KK Brno16:40,60162.10/19,33
6.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí16:55,90177.40/21,22
7.2/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno17:03,70185.20/22,11
8.1/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK21:06,60428.10/51,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
14:17,80 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:25,50 49
2.2/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno13:56,1030.60/3,841
3.1/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:37,7072.20/9,033
4.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí14:37,9072.40/9,029
5.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno14:57,8092.30/11,525
6.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí15:07,20101.70/12,621
7.1/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KK Brno15:16,60111.10/13,817
8.2/VMŽÁDNÍK Vojtěch 1975 KK Brno15:37,60132.10/16,413
9.2/DMWALTER David 2001 2 Šumperk16:16,30170.80/21,29
10.3/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto16:17,40171.90/21,35
11.1/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno17:01,90216.40/26,94
12.4/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto17:22,20236.70/29,43
13.3/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno17:29,90244.40/30,32
14.4/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK19:54,20388.70/48,31
15.1/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno20:00,20394.70/49,00
16.2/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno22:12,60527.10/65,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno16:10,80 19
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:05,7054.90/5,711
3.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk18:22,80132.00/13,63
4.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno18:23,20132.40/13,62
5.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí18:43,40152.60/15,71
6.2/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno18:51,90161.10/16,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3