vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Sázavě

02.04.2016   řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
ředitel: Michal Cuc   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.18:43,70 62
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.18:44,600.90/0,154
3. ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel19:41,3057.60/5,146
4. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:46,2062.50/5,638
5. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.19:48,8065.10/5,830
6. ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel20:46,70123.00/10,922
7. RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.21:26,80163.10/14,514
8. MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha22:42,60238.90/21,310
9. ŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.23:04,40260.70/23,26
10. ŽENKA Martin 2000 2 Pardub.23:22,80279.10/24,82
11. PATÁK Jan 1997 Litovel23:27,20283.50/25,21
12. MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.25:19,40395.70/35,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno18:22,08 81
2. BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava18:26,053.97/0,473
3. DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel19:11,0548.97/4,465
4. SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno19:13,0450.96/4,657
5. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.19:17,0354.95/5,049
6. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel19:45,0682.98/7,541
7. DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel20:29,01126.93/11,533
8. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.20:34,09132.01/12,025
9. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.21:39,05196.97/17,917
10. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor21:58,08216.00/19,613
11. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 3 KK Brno22:09,03226.95/20,69
12. BÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand22:40,09258.01/23,45
13. POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz23:00,04277.96/25,24
14. KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand24:04,02341.94/31,03
15. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno24:23,00360.92/32,72
16. STAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.24:58,07395.99/35,91
17. NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno25:07,09405.01/36,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.16:33,09 131
2. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:43,039.94/1,0123
3. ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.17:16,0242.93/4,3115
4. ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.17:17,0143.92/4,4107
5. ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.17:20,0446.95/4,799
6. GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz17:25,0351.94/5,291
7. JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha17:27,0353.94/5,483
8. KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov17:40,0766.98/6,775
9. SATKE Adam 1994 1 KK Brno18:16,05102.96/10,471
10. KIRCHNER David 2002 2 Dukla B.18:32,01118.92/12,067
11. ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště18:49,09136.00/13,763
12. KRČ Ladislav 1999 3 Dukla B.18:50,01136.92/13,859
13. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno19:12,02158.93/16,055
14. HRIC Filip 1993 2 Olomouc19:13,07159.98/16,151
15. BOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.19:16,05162.96/16,447
16. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:31,01177.92/17,943
17. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně19:47,02193.93/19,539
18. BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno19:49,08195.99/19,735
19. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:08,00214.91/21,631
20. GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc20:12,09219.00/22,127
21. ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.20:17,05223.96/22,623
22. VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto20:40,02246.93/24,919
23. SMÍTKA Petr 1963 3 Chomutov20:51,00257.91/26,015
24. KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha21:07,02273.93/27,611
25. VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor21:17,03283.94/28,610
26. FILIPI Robert 1964 1 Č.Lípa22:06,06332.97/33,59
27. GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.22:14,01340.92/34,38
28. HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc22:30,06356.97/35,97
29. HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto22:41,09368.00/37,16
30. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto22:43,00369.91/37,25
31. JANŮ Filip 2002 2 Olomouc23:06,06392.97/39,64
32. LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc23:09,07395.98/39,93
33. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc23:40,02426.93/43,02
34. VESELÝ František 2000 3 Trutnov24:21,09468.00/47,11
35. BLÁHA Petr 2000 3 Loko Plz24:49,02495.93/49,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:38,07 34
2. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
19:33,0654.99/4,926
3. ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
19:41,0062.93/5,618
4. HRNČÍŘ Vojtěch
HRNČÍŘ Jakub
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
21:57,05198.98/17,810
5. ŠVAGR Rostislav
VENIGER Jan
2000
2000
3 Týniště
Vys.Mýto
22:07,02208.95/18,72
6. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
23:29,07291.00/26,01
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3