vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Sázavě

03.04.2016   řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
ředitel: Michal Cuc   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:59,05 46
2. ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel15:16,0016.95/1,938
3. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.15:28,0729.02/3,230
4. ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel16:30,0691.01/10,122
5. ŽENKA Martin 2000 2 Pardub.16:50,09111.04/12,414
6. RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.16:52,01112.96/12,610
7. ŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.16:58,00118.95/13,26
8. MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha17:47,01167.96/18,72
9. MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.18:59,03239.98/26,71
10. PATÁK Jan 1997 Litovel20:11,08312.03/34,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava14:15,09 46
2. DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel14:43,0127.92/3,338
3. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.14:44,0728.98/3,430
4. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.15:19,0163.92/7,522
5. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor16:00,00104.91/12,314
6. DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel16:02,07106.98/12,510
7. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.16:06,00110.91/13,06
8. BÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand17:25,01189.92/22,22
9. STAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.21:44,00448.91/52,51

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.12:39,02 98
2. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha12:49,0210.00/1,390
3. HRIC Filip 1993 2 Olomouc13:06,0026.98/3,682
4. ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.13:12,0032.98/4,374
5. ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.13:28,0449.02/6,566
6. KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov13:33,0053.98/7,158
7. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz13:42,0263.00/8,354
8. ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.13:48,0068.98/9,150
9. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně14:29,09110.07/14,546
10. ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště14:38,01118.99/15,742
11. KRČ Ladislav 1999 3 Dukla B.14:43,08124.06/16,338
12. KIRCHNER David 2002 2 Dukla B.14:53,02134.00/17,734
13. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz14:58,07139.05/18,330
14. GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:24,09165.07/21,726
15. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand15:36,03177.01/23,322
16. SMÍTKA Petr 1963 3 Chomutov15:36,05177.03/23,318
17. BOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.15:42,02183.00/24,114
18. VESELÝ František 2000 3 Trutnov15:48,08189.06/24,910
19. ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.16:04,05205.03/27,09
20. VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto16:04,09205.07/27,08
21. ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz17:01,03262.01/34,57
22. VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor17:06,03267.01/35,26
23. JANŮ Filip 2002 2 Olomouc17:07,02268.00/35,35
24. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto17:17,05278.03/36,64
25. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc17:20,07281.05/37,03
26. LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc17:27,02288.00/37,92
27. HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc17:32,06293.04/38,61
28. HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto17:53,09314.07/41,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
15:07,80 25
2. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
15:25,5017.70/1,917
3. ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
15:56,6048.80/5,49
4. HRNČÍŘ Vojtěch
HRNČÍŘ Jakub
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
18:50,70222.90/24,61
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3