vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Sázavě

03.04.2016   řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
ředitel: Michal Cuc   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.14:56,04 29
2. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.15:14,0718.03/2,021
3. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.15:50,0353.99/6,013
4. RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.16:43,06107.02/11,95
5. MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha17:48,09172.05/19,21
6. MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.19:34,06278.02/31,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel14:43,06 38
2. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.15:00,0116.95/1,930
3. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.15:23,0239.96/4,522
4. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor15:56,0072.94/8,314
5. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.16:43,07120.01/13,610
6. DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel16:53,00129.94/14,76
7. BÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand17:38,08175.02/19,82
8. STAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.18:19,08216.02/24,51

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.12:40,07 81
2. HRIC Filip 1993 2 Olomouc12:57,0516.98/2,273
3. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:00,0619.99/2,665
4. ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.13:16,0235.95/4,757
5. ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.13:32,0651.99/6,849
6. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz13:45,0664.99/8,641
7. ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.14:12,0191.94/12,137
8. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně14:20,0399.96/13,233
9. KRČ Ladislav 1999 3 Dukla B.14:52,02131.95/17,429
10. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz15:04,05143.98/18,925
11. SMÍTKA Petr 1963 3 Chomutov15:09,05148.98/19,621
12. KIRCHNER David 2002 2 Dukla B.15:10,07150.00/19,717
13. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand15:41,01180.94/23,813
14. GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc16:04,06203.99/26,89
15. ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.16:20,05219.98/28,98
16. VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto16:24,01223.94/29,57
17. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto16:53,07253.00/33,36
18. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc17:13,02272.95/35,95
19. VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor17:17,03276.96/36,44
20. HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc17:17,04276.97/36,43
21. LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc17:21,02280.95/37,02
22. ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz17:21,06280.99/37,01
23. HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto17:48,06307.99/40,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:06,00 25
2. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
14:19,0313.03/1,517
3. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
16:07,08121.08/14,39
4. HRNČÍŘ Vojtěch
HRNČÍŘ Jakub
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:11,01305.01/36,11
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3