vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

09.04.2016   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.15:05,20 49
2.2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:17,2012.00/1,341
3.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel15:23,1017.90/2,033
4.3/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel15:46,9041.70/4,625
5. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto16:18,2073.00/8,117
6.2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk16:58,20113.00/12,513
7.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno17:22,40137.20/15,29
8.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí17:31,70146.50/16,25
9.1/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk17:38,20153.00/16,94
10.4/U23PATÁK Jan 1997 Litovel18:09,10183.90/20,33
11.2/VSMATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo18:15,00189.80/21,02
12.1/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc18:22,20197.00/21,81
13.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc18:27,40202.20/22,30
14.3/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.19:00,10234.90/26,00
15.4/ZSRUDORFER Martin 2003 Olomouc19:10,80245.60/27,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno14:13,80 74
2.1/U23BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava14:22,809.00/1,166
3.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.14:50,7036.90/4,358
4.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel15:00,8047.00/5,550
5.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno15:07,9054.10/6,342
6.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc15:47,1093.30/10,934
7.2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel15:54,20100.40/11,826
8.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník16:10,60116.80/13,718
9.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí16:25,90132.10/15,510
10.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno16:52,20158.40/18,69
11.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc17:04,70170.90/20,08
12.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno17:13,10179.30/21,07
13.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc17:21,10187.30/21,96
14.4/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.17:55,50221.70/26,05
15. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc17:59,30225.50/26,44
16.5/ZSORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.18:19,10245.30/28,73
17.6/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc18:26,10252.30/29,62
18.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc18:39,70265.90/31,11
19.3/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc18:54,90281.10/32,90
20.4/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK19:30,20316.40/37,10
21.5/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc19:56,40342.60/40,10
22.7/ZSPECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.19:57,10343.30/40,20
23.6/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná21:13,40419.60/49,10
24. STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK22:55,00521.20/61,00
  KUBISOVÁ Jasmína 2004 OlomoucDNS 0
  SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 OlomoucDNS 0
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 LitovelDNS 0
  HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 OlomoucDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc13:24,40 82
2.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:37,8013.40/1,774
3.1/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc14:21,3056.90/7,166
4.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí14:37,8073.40/9,162
5.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno14:42,2077.80/9,758
6.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:47,0082.60/10,354
7.1/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště14:49,6085.20/10,650
8.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí14:51,0086.60/10,846
9.2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:19,20114.80/14,342
10.4/U23NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno15:26,00121.60/15,138
11.3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno15:29,10124.70/15,534
12.4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk15:59,20154.80/19,230
13.3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc16:13,90169.50/21,126
14.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto16:30,30185.90/23,122
15.4/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc16:43,90199.50/24,818
16.5/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc16:56,30211.90/26,317
17.6/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc16:58,50214.10/26,616
18.6/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc17:14,00229.60/28,515
19.7/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž17:19,10234.70/29,214
20.8/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto17:21,60237.20/29,513
21.7/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc17:29,30244.90/30,412
22.8/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno17:36,50252.10/31,311
23.9/ZSSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc17:44,90260.50/32,410
24.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc17:50,90266.50/33,19
25.9/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK17:55,90271.50/33,88
26.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc18:19,00294.60/36,67
27.10/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto18:34,20309.80/38,56
28.10/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK18:43,20318.80/39,65
29.3/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž18:58,10333.70/41,54
30.4/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc19:11,50347.10/43,23
31.5/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc19:32,80368.40/45,82
32.6/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc20:07,90403.50/50,21
33.11/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná20:17,20412.80/51,30
34.7/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná20:21,40417.00/51,80
35.8/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná20:41,40437.00/54,30
36.9/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc20:54,10449.70/55,90
37.12/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná21:03,80459.40/57,10
38.13/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná21:08,20463.80/57,70
  MRÁKA Jan 2004 3 OlomoucDNS 0
  NEUBERT Adam 1997 1 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
14:09,40 28
2.1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
15:26,5077.10/9,120
3.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
16:18,00128.60/15,112
4.2/U23HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
MT KK Opava
Val.Mez.
17:38,20208.80/24,64
5.2/DMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
17:50,00220.60/26,03
6.3/U23KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
3 Kroměříž
Kroměříž
17:56,20226.80/26,72
7.3/DMURBAN Daniel
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
17:57,90228.50/26,91
8.4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
18:09,50240.10/28,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno16:50,80 17
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:31,7040.90/4,09
3.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno18:29,1098.30/9,71
4.3/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk18:58,60127.80/12,60
  PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.DNS 0
  HEINZOVÁ Bára 2003 OlomoucDNS 0
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 OlomoucDNS 0
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 OlomoucDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3