vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

09.04.2016   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.17:31,30 47
2.2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto17:53,1021.80/2,139
3.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:54,7023.40/2,231
4.3/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel18:21,8050.50/4,823
5. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto18:51,6080.30/7,615
6.2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk19:50,80139.50/13,311
7.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí20:03,50152.20/14,57
8.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno20:32,40181.10/17,23
9.4/U23PATÁK Jan 1997 Litovel20:39,20187.90/17,92
10.1/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk20:44,40193.10/18,41
11.2/VSMATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo21:27,70236.40/22,50
12.1/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.22:37,20305.90/29,10
  RUDORFER Martin 2003 OlomoucDNS 0
  JANŮ Filip 2002 OlomoucDNS 0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 OlomoucDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno16:31,10 74
2.1/U23BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava17:10,5039.40/4,066
3.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.17:17,8046.70/4,758
4.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:31,3060.20/6,150
5.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel17:42,4071.30/7,242
6.2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel18:21,30110.20/11,134
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc18:26,40115.30/11,626
8.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník18:47,70136.60/13,818
9.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí19:14,10163.00/16,410
10.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno19:30,00178.90/18,19
11.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno19:44,60193.50/19,58
12.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc20:20,90229.80/23,27
13.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc20:48,80257.70/26,06
14.4/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.20:52,40261.30/26,45
15. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc21:21,30290.20/29,34
16.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc21:34,00302.90/30,63
17.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc21:45,60314.50/31,72
18.3/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc22:11,50340.40/34,31
19.4/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK23:01,10390.00/39,40
20.6/ZSORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.23:07,40396.30/40,00
21.5/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc23:38,40427.30/43,10
22.6/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK25:02,50511.40/51,60
23.7/ZSPECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.25:16,10525.00/53,00
24.7/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná25:16,20525.10/53,00
  KUBISOVÁ Jasmína 2004 OlomoucDNS 0
  SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 OlomoucDNS 0
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 LitovelDNS 0
  HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 OlomoucDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc15:32,60 82
2.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno15:49,5016.90/1,874
3.1/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc16:40,7068.10/7,366
4.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí17:08,5095.90/10,362
5.1/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště17:14,90102.30/11,058
6.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno17:22,40109.80/11,854
7.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:28,10115.50/12,450
8.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí17:37,70125.10/13,446
9.2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc17:49,70137.10/14,742
10.4/U23NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno18:00,30147.70/15,838
11.3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno18:16,00163.40/17,534
12.4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk18:23,20170.60/18,330
13.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto18:27,50174.90/18,826
14.3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc18:44,30191.70/20,622
15.4/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc19:11,00218.40/23,418
16.6/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto19:22,80230.20/24,717
17.5/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc19:36,50243.90/26,216
18.7/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc19:51,70259.10/27,815
19.6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc20:01,40268.80/28,814
20.8/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž20:03,90271.30/29,113
21.7/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc20:14,50281.90/30,212
22.9/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto20:21,50288.90/31,011
23.8/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno20:28,40295.80/31,710
24.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc20:30,40297.80/31,99
25.9/ZSSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc20:59,90327.30/35,18
26.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc21:38,10365.50/39,27
27.3/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc21:41,30368.70/39,56
28.10/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK21:44,60372.00/39,95
29.4/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc22:24,20411.60/44,14
30.10/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK22:46,20433.60/46,53
31.5/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž22:52,60440.00/47,22
32.6/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc23:32,00479.40/51,41
33.7/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná23:34,40481.80/51,70
34.8/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc23:44,90492.30/52,80
35.11/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná23:47,40494.80/53,10
36.9/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná24:05,80513.20/55,00
37.12/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná24:15,40522.80/56,10
38.13/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná25:17,70585.10/62,70
  NEUBERT Adam 1997 1 OlomoucDNS 0
  SLOVÁK Tomáš 1979 MT OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
16:48,30 26
2.1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
17:40,8052.50/5,218
3.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
19:04,00135.70/13,510
4.2/U23HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
MT KK Opava
Val.Mez.
20:26,80218.50/21,72
5.3/U23KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
3 Kroměříž
Kroměříž
20:41,70233.40/23,11
6.2/DMURBAN Daniel
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
20:50,80242.50/24,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno19:23,20 20
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno20:18,1054.90/4,712
3.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc21:20,60117.40/10,14
4.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno21:28,70125.50/10,83
5.3/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk22:21,70178.50/15,32
6.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc24:30,30307.10/26,41
7.3/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc27:44,30501.10/43,10
  PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3