vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

10.04.2016   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.15:02,60 47
2.2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:04,001.40/0,239
3.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel15:08,505.90/0,731
4.3/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel15:40,1037.50/4,223
5. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto15:55,2052.60/5,815
6.2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk16:57,10114.50/12,711
7.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí17:06,00123.40/13,77
8.1/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk17:11,50128.90/14,33
9.2/VSMATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo17:59,60177.00/19,62
10.1/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.18:22,10199.50/22,11
11.2/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc18:26,50203.90/22,60
12.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc18:27,50204.90/22,70
13.4/ZSRUDORFER Martin 2003 Olomouc19:26,20263.60/29,20
  REŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK BrnoDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno14:23,60 73
2.1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel15:06,4042.80/5,065
3.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.15:07,0043.40/5,057
4.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno15:24,6061.00/7,149
5.2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel15:35,1071.50/8,341
6.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc15:37,2073.60/8,533
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc15:39,0075.40/8,725
8.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník16:11,60108.00/12,517
9.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí16:32,50128.90/14,99
10.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno16:36,60133.00/15,48
11.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno16:53,40149.80/17,37
12.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc17:00,40156.80/18,26
13.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc17:21,30177.70/20,65
14. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc17:31,80188.20/21,84
15.4/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.17:51,30207.70/24,13
16.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc18:10,00226.40/26,22
17.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc18:15,10231.50/26,81
18.3/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc18:32,40248.80/28,80
19.6/ZSORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.18:49,00265.40/30,70
20.7/ZSPECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.19:53,90330.30/38,20
21.4/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná20:57,30393.70/45,60
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDKDNS 0
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDKDNS 0
  STŘÍLKOVÁ Jana 2004 OlomoucDNS 0
  KUBISOVÁ Jasmína 2004 OlomoucDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc13:12,20 70
2.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:29,4017.20/2,262
3.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí14:27,6075.40/9,558
4.1/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště14:30,1077.90/9,854
5.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:35,3083.10/10,550
6.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí14:41,6089.40/11,346
7.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno14:43,8091.60/11,642
8.4/U23NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno15:07,50115.30/14,638
9.2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:25,00132.80/16,834
10.3/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:26,90134.70/17,030
11.4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno15:29,90137.70/17,426
12.3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc15:46,90154.70/19,522
13.5/DMWALTER David 2001 2 Šumperk16:03,10170.90/21,618
14.4/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc16:04,20172.00/21,714
15.6/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto16:43,50211.30/26,713
16.5/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc16:54,50222.30/28,112
17.6/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc17:03,70231.50/29,211
18.7/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž17:04,70232.50/29,310
19.7/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc17:08,80236.60/29,99
20.8/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno17:15,50243.30/30,78
21.8/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto17:32,00259.80/32,87
22.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc17:43,40271.20/34,26
23.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc18:01,10288.90/36,55
24.3/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc18:04,90292.70/36,94
25.4/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž18:33,50321.30/40,63
26.5/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc19:21,90369.70/46,72
27.6/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná20:07,80415.60/52,51
28.7/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná20:19,00426.80/53,90
29.9/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná20:30,10437.90/55,30
30.10/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná20:47,70455.50/57,50
31.11/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná21:48,10515.90/65,10
  GÁBRLÍK Jakub 2004 OlomoucDNS 0
  STŘECHA Jan 2001 3 VSDKDNS 0
  KUBŮ Petr 1976 1 Olomouc00:00,00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
13:55,30 28
2.1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
15:12,9077.60/9,320
3.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
16:18,80143.50/17,212
4.2/U23HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
MT KK Opava
Val.Mez.
17:02,20186.90/22,44
5.3/U23KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
3 Kroměříž
Kroměříž
17:22,00206.70/24,73
6.2/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
17:41,70226.40/27,12
7.3/DMURBAN Daniel
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
17:43,50228.20/27,31
8.4/DMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
17:54,10238.80/28,60

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno16:52,00 17
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:34,7042.70/4,29
3.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno18:40,60108.60/10,71
4.3/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk19:53,20181.20/17,90
  HEINZOVÁ Bára 2003 OlomoucDNS 0
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 OlomoucDNS 0
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 OlomoucDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3