vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

10.04.2016   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.17:20,80 46
2.2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto17:41,1020.30/2,038
3.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:42,1021.30/2,030
4.3/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel18:19,2058.40/5,622
5. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto18:38,0077.20/7,414
6.2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk19:38,60137.80/13,210
7.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí20:03,60162.80/15,66
8.1/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk20:11,80171.00/16,42
9.2/VSMATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo21:15,20234.40/22,51
10.1/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.22:00,60279.80/26,90
  RUDORFER Martin 2003 OlomoucDNS 0
  JANŮ Filip 2002 OlomoucDNS 0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 OlomoucDNS 0
  REŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK BrnoDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno16:21,40 73
2.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.17:29,9068.50/7,065
3.1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel17:38,9077.50/7,957
4.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:48,8087.40/8,949
5.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc18:13,10111.70/11,441
6.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc18:20,70119.30/12,233
7.2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel18:23,10121.70/12,425
8.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník18:57,50156.10/15,917
9.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno19:11,00169.60/17,39
10.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí19:16,60175.20/17,98
11.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno19:33,70192.30/19,67
12.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc19:41,00199.60/20,36
13.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc20:10,60229.20/23,45
14.4/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.20:46,30264.90/27,04
15.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc21:20,40299.00/30,53
16.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc21:20,80299.40/30,52
17.3/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc21:53,40332.00/33,81
18.6/ZSORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.22:38,20376.80/38,40
19.7/ZSPECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.23:36,30434.90/44,30
20. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc24:06,70465.30/47,40
21.4/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná25:08,00526.60/53,70
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDKDNS 0
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDKDNS 0
  STŘÍLKOVÁ Jana 2004 OlomoucDNS 0
  KUBISOVÁ Jasmína 2004 OlomoucDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc15:31,30 70
2.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno15:53,9022.60/2,462
3.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí17:00,0088.70/9,558
4.1/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště17:05,3094.00/10,154
5.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno17:10,5099.20/10,750
6.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:14,50103.20/11,146
7.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí17:38,10126.80/13,642
8.2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc17:40,20128.90/13,838
9.3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno17:54,00142.70/15,334
10.4/U23NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno18:08,50157.20/16,930
11.4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk18:21,00169.70/18,226
12.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto18:45,60194.30/20,922
13.3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc18:54,70203.40/21,818
14.4/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc19:17,20225.90/24,314
15.6/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto19:21,10229.80/24,713
16.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc19:22,90231.60/24,912
17.6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc19:39,70248.40/26,711
18.7/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto19:55,30264.00/28,310
19.7/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc20:02,10270.80/29,19
20.8/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž20:02,40271.10/29,18
21.8/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno20:13,80282.50/30,37
22.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc20:30,00298.70/32,16
23.2/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc21:09,50338.20/36,35
24.3/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž21:44,50373.20/40,14
25.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc21:44,70373.40/40,13
26.5/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc22:27,50416.20/44,72
27.6/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná23:36,50485.20/52,11
28.7/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná23:39,90488.60/52,50
29.9/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná23:42,90491.60/52,80
30.10/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná24:20,80529.50/56,90
31.11/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná25:52,70621.40/66,70
  FUCHS Marek 2002 VSDKDNS 0
  GÁBRLÍK Jakub 2004 OlomoucDNS 0
  STŘECHA Jan 2001 3 VSDKDNS 0
  KUBŮ Petr 1976 1 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
16:27,80 26
2.1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
17:43,9076.10/7,718
3.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
19:05,60157.80/16,010
4.2/U23HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
MT KK Opava
Val.Mez.
20:17,80230.00/23,32
5.3/U23KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
3 Kroměříž
Kroměříž
20:34,70246.90/25,01
6.2/DMURBAN Daniel
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
20:56,70268.90/27,20

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno19:28,70 20
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno20:03,3034.60/3,012
3.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc20:41,3072.60/6,24
4.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno21:15,90107.20/9,23
5.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc22:31,90183.20/15,72
6.3/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk22:37,00188.30/16,11
7.3/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc22:50,50201.80/17,30
  PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3