vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Zábřehu

16.04.2016   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Čestmir Bednárek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 2+ Val.Mez.94.60 0 95.70 2 94.60 31
2.1/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk98.60 4 98.10 2 100.105.50/5,827
3.1/VMRAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk4.00 999 99.20 2 101.206.60/7,023
4.1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk103.40 0 102.50 2 103.408.80/9,319
5. PETŘÍK Jaroslav 1985 3 Zábřeh104.90 6 105.40 2 107.4012.80/13,515
6. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh106.80 2 106.30 2 108.3013.70/14,511
7.1/VKLEMŠ Jiří 1962 Zábřeh110.60 0 115.60 0 110.6016.00/16,910
8.1/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava109.50 2 111.70 6 111.5016.90/17,99
9.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc112.40 0 114.50 0 112.4017.80/18,88
10.2/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná115.40 4 114.20 2 116.2021.60/22,87
11.3/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc1.00 999 112.90 4 116.9022.30/23,66
12.4/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk115.60 6 115.70 2 117.7023.10/24,45
13.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk117.90 4 119.50 2 121.5026.90/28,44
14.5/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc119.60 2 122.90 4 121.6027.00/28,53
15. BEDNÁREK Jakub 1985 Zábřeh122.20 4 124.00 0 124.0029.40/31,12
16.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc124.30 2 126.20 0 126.2031.60/33,41
17.3/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc142.20 2 146.90 4 144.2049.60/52,40
18.2/DMVAVRLA Adam 2000 KK Opava4.00 999 132.80 12 144.8050.20/53,10
19.4/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava163.50 8 144.50 2 146.5051.90/54,90
20.2/DSPOSPÍŠIL Ondřej 1999 Šumperk182.10 52 144.60 6 150.6056.00/59,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 KK Brno100.40 0 101.60 2 100.40 30
2. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh107.00 4 104.60 0 104.604.20/4,226
3.1/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava106.00 0 114.00 2 106.005.60/5,622
4.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí115.90 2 103.60 4 107.607.20/7,218
5.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník109.30 0 108.40 0 108.408.00/8,014
6.1/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava108.30 4 112.20 0 112.2011.80/11,813
7.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc111.20 2 110.50 2 112.5012.10/12,112
8.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk113.30 0 112.80 0 112.8012.40/12,411
9.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno115.80 4 113.30 2 115.3014.90/14,810
10.2/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava121.80 4 115.40 2 117.4017.00/16,99
11.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc124.60 2 119.90 0 119.9019.50/19,48
12.4/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc125.60 2 122.00 2 124.0023.60/23,57
13.3/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc130.80 0 129.80 0 129.8029.40/29,36
14.3/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami137.90 4 136.40 6 141.9041.50/41,35
14. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc142.56 2 135.90 6 141.9041.50/41,34
16.4/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami1.00 999 140.30 2 142.3041.90/41,73
17.4/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK144.70 4 139.80 6 145.8045.40/45,22
18.5/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná156.40 6 144.90 8 152.9052.50/52,31
19.6/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc156.70 8 182.50 10 164.7064.30/64,00
20.7/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK161.30 8 165.20 2 167.2066.80/66,50
21.8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno185.80 12 169.30 10 179.3078.90/78,60
22.9/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk178.10 54 186.20 0 186.2085.80/85,50
23.5/ZSHELLAROVÁ Barbora 2003 VSDK208.90 58 180.60 8 188.6088.20/87,80
24.10/ZMŠPIČKOVÁ Klára 2005 Zábřeh292.40 0 230.00 10 240.00139.60/139,00
  VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK1.00 999 1.00 999 999.00 0
  KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh92.20 0 93.10 2 92.20 71
2. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc97.90 4 95.00 0 95.002.80/3,067
3.1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.96.50 0 94.40 6 96.504.30/4,763
4.1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk98.60 2 99.10 0 99.106.90/7,559
5.2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc103.30 2 99.70 0 99.707.50/8,155
6.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno99.10 2 102.80 4 101.108.90/9,751
7.1/U23HAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh101.10 4 99.20 2 101.209.00/9,847
8.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc104.20 2 104.60 0 104.6012.40/13,443
9.3/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk107.20 4 103.30 2 105.3013.10/14,239
9.4/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí108.30 4 103.30 2 105.3013.10/14,235
11.5/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc103.90 2 104.30 2 105.9013.70/14,931
12.6/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc106.60 2 104.10 4 108.1015.90/17,227
13.4/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk107.20 2 108.20 2 109.2017.00/18,426
14.7/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc110.80 2 110.20 0 110.2018.00/19,525
15.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk110.90 2 110.00 4 112.9020.70/22,524
16.2/U23NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno114.70 6 107.00 6 113.0020.80/22,623
17.5/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno109.10 4 111.20 2 113.1020.90/22,722
18.6/DMWALTER David 2001 3 Šumperk118.20 0 113.80 0 113.8021.60/23,421
19.2/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava110.00 4 117.10 6 114.0021.80/23,620
20.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc114.20 0 4.00 999 114.2022.00/23,919
21.1/VSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník111.10 4 118.90 2 115.1022.90/24,818
22.7/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava107.90 8 109.20 8 115.9023.70/25,717
22.2/VKLEMŠ Jiří 1962 Zábřeh4.00 999 113.90 2 115.9023.70/25,716
24.8/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk114.10 2 111.60 8 116.1023.90/25,915
25.4/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc115.20 2 119.90 52 117.2025.00/27,114
26.8/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc121.10 2 118.30 2 120.3028.10/30,513
27.5/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc121.50 0 131.00 0 121.5029.30/31,812
28.9/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh123.70 4 120.00 2 122.0029.80/32,311
29.10/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh121.40 2 120.50 2 122.5030.30/32,910
30.11/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno124.00 2 120.80 2 122.8030.60/33,29
31.1/DSMĚRKA Vladimír 1998 Šumperk125.80 2 120.70 4 124.7032.50/35,28
32.6/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná125.60 2 133.70 0 127.6035.40/38,47
32.9/DMSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž128.70 6 123.60 4 127.6035.40/38,46
34. ŠKROTT Martin 1983 Zábřeh126.50 2 129.90 4 128.5036.30/39,45
35.10/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh131.80 2 132.90 8 133.8041.60/45,14
36.12/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná133.10 6 136.90 2 138.9046.70/50,73
37.11/DMŠMÍD Jiří 2000 Tzunami135.60 4 136.60 6 139.6047.40/51,42
38.7/ZMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná133.40 10 145.30 4 143.4051.20/55,51
39.8/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc138.40 6 143.10 8 144.4052.20/56,60
40.9/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc143.60 2 141.20 4 145.2053.00/57,50
41.10/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno151.60 12 147.30 2 149.3057.10/61,90
42.11/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc145.60 12 152.90 8 157.6065.40/70,90
43.13/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná154.40 8 163.40 4 162.4070.20/76,10
44.14/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava112.40 60 118.90 56 172.4080.20/87,00
45.15/ZSPODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk160.20 18 148.20 58 178.2086.00/93,30
46.12/DMSTABLA Matyáš 2001 Tzunami187.10 66 200.90 66 253.10160.90/174,50
  FUCHS Marek 2002 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STŘECHA Jan 2001 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DZIADEK Marek 2005 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠOTEK Adam 2005 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSTICHÝ Štěpán
WALTER Jakub
2000
1998
2 Val.Mez.
Šumperk
124.30 8 129.70 10 132.30 18
2.1/ZSKRATOCHVÍL Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
132.80 2 133.00 6 134.802.50/1,914
3.1/U23HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
2 KK Opava
Val.Mez.
138.00 0 135.80 2 137.805.50/4,210
4.2/ZSRUDORFER Martin
JANŮ Filip
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
130.20 16 161.50 14 146.2013.90/10,56
5.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš
NOVÁK Matyáš
2005
2005
Olomouc
Olomouc
146.70 8 4.00 999 154.7022.40/16,92
6.1/DMVAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
KK Opava
KK Opava
148.30 12 151.20 10 160.3028.00/21,21
7.2/ZMPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
162.30 16 163.90 4 167.9035.60/26,90
8.3/ZSULITZKA Oliver
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2002
2003
KK Opava
KK Opava
165.90 18 166.30 18 183.9051.60/39,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc117.10 4 116.90 0 116.90 13
2.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk121.90 2 121.10 0 121.104.20/3,69
2.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí119.90 8 117.10 4 121.104.20/3,65
4.2/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno126.10 0 130.10 2 126.109.20/7,94
5.3/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc128.20 2 126.90 0 126.9010.00/8,63
6.4/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava1.00 999 128.00 0 128.0011.10/9,52
7.2/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava134.60 2 142.20 0 136.6019.70/16,91
8.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc141.20 0 137.50 2 139.5022.60/19,30
9.3/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc153.40 4 154.20 4 157.4040.50/34,60

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc150.10 4 153.10 2 154.10 0
2.1/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava169.10 6 171.20 8 175.1021.00/13,60
3.2/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc164.40 12 177.60 4 176.4022.30/14,50
3.3/PZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc175.00 56 168.40 8 176.4022.30/14,50
5.2/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami169.90 8 173.70 6 177.9023.80/15,40
6.4/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc165.30 56 156.30 24 180.3026.20/17,00
7.3/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná196.00 10 181.40 12 193.4039.30/25,50
8.5/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc187.40 14 190.40 14 201.4047.30/30,70
9.6/PZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc182.10 24 192.60 14 206.1052.00/33,70
10.7/PZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc178.90 108 203.50 8 211.5057.40/37,20
11.4/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná210.70 6 214.80 6 216.7062.60/40,60
12.8/PZMFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh240.10 20 1.00 999 260.10106.00/68,80
13.9/PZMŠPIČKA Karel 2007 Zábřeh377.70 112 339.00 12 351.00196.90/127,80
14.10/PZMŠIMON Martin 2008 Olomouc1.00 999 279.10 72 351.10197.00/127,80
15.5/PZZKOSÍKOVÁ Julie 2007 Olomouc211.10 170 176.70 312 381.10227.00/147,30
16.6/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc257.70 214 1.00 999 471.70317.60/206,10
  VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAROŠ Michael 2006 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3