vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Mistrovství České republiky žáků ve slalomu

04.09.2010   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus95.73 8 94.64 0 94.64 -
2.2/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy95.89 0 96.52 4 95.891.25/1,3-
3.3/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB100.23 2 97.00 0 97.002.36/2,5-
4.1/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky99.99 0 99.26 0 99.264.62/4,9-
5.2/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK102.13 0 100.63 0 100.635.99/6,3-
6.4/ZSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník101.58 0 99.59 2 101.586.94/7,3-
7.5/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc99.13 4 100.00 2 102.007.36/7,8-
8.6/ZSŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky102.75 0 100.16 2 102.167.52/7,9-
9.7/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy102.30 0 103.98 0 102.307.66/8,1-
10.3/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy103.85 0 102.34 0 102.347.70/8,1-
11.8/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy109.25 2 103.68 0 103.689.04/9,6-
12.9/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha103.84 2 103.91 0 103.919.27/9,8-
13.4/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava104.07 2 105.08 0 105.0810.44/11,0-
14.10/ZSŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava101.37 4 101.09 4 105.0910.45/11,0-
15.11/ZSZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí105.36 0 103.33 4 105.3610.72/11,3-
16.12/ZSJELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha103.41 2 104.35 4 105.4110.77/11,4-
17.5/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.112.52 2 109.29 0 109.2914.65/15,5-
18.13/ZSFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB108.70 6 108.63 2 110.6315.99/16,9-
19.14/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí109.32 4 108.79 2 110.7916.15/17,1-
20.15/ZSKLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto111.01 0 107.03 4 111.0116.37/17,3-
21.6/ZMMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava117.38 2 113.14 0 113.1418.50/19,5-
22.7/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha119.49 6 113.19 0 113.1918.55/19,6-
23.8/ZMŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha112.42 2 114.73 2 114.4219.78/20,9-
24.16/ZSKULÍŠEK Tomáš 1996 3 Boh.Pha116.61 0 114.66 0 114.6620.02/21,2-
25.17/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava109.66 6 112.64 6 115.6621.02/22,2-
26.9/ZMBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava116.40 2 115.21 2 117.2122.57/23,8-
27.18/ZSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB115.17 4 115.62 2 117.6222.98/24,3-
28.10/ZMVYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy120.08 4 117.94 0 117.9423.30/24,6-
29.11/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha120.75 6 118.63 0 118.6323.99/25,3-
30.12/ZMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava117.55 2 133.72 0 119.5524.91/26,3-
31.19/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Roztoky121.50 0 117.89 2 119.8925.25/26,7-
32.20/ZSMILLER Jan 1997 3 Turnov117.77 4 118.08 2 120.0825.44/26,9-
33.13/ZMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB116.92 4 119.22 2 120.9226.28/27,8-
34.14/ZMPŘÍHODA Matouš 1998 0 USK Pha121.00 6 119.41 2 121.4126.77/28,3-
35.15/ZMVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.121.59 4 117.84 4 121.8427.20/28,7-
36.21/ZSJUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto124.55 16 122.71 0 122.7128.07/29,7-
37.16/ZMŠEBELA David 1998 3 Kadaň117.69 6 123.62 8 123.6929.05/30,7-
38.17/ZMNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc124.23 0 127.72 58 124.2329.59/31,3-
39.22/ZSŽÍTEK Michal 1996 0 Hubertus130.68 2 123.09 2 125.0930.45/32,2-
40.23/ZSPECHMAN Vojtěch 1997 0 Roudnice130.38 2 125.77 0 125.7731.13/32,9-
41.24/ZSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK126.10 0 147.57 50 126.1031.46/33,2-
42.25/ZSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor120.43 10 121.04 6 127.0432.40/34,2-
43.18/ZMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.125.98 2 123.76 4 127.7633.12/35,0-
44.19/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 0 Benátky121.76 8 123.79 4 127.7933.15/35,0-
45.20/ZMŠTERCL Vít 1999 0 Dukla B.128.39 6 128.35 0 128.3533.71/35,6-
46.21/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha125.99 4 0.00 999 129.9935.35/37,4-
47.26/ZSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto128.84 2 148.28 0 130.8436.20/38,3-
48.22/ZMCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc141.00 2 131.56 0 131.5636.92/39,0-
49.23/ZMKYZLÍK Milan 1999 0 Roudnice129.86 2 135.78 8 131.8637.22/39,3-
50.24/ZMZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně126.16 50 128.47 4 132.4737.83/40,0-
51.27/ZSŠPALEK Vojtěch 1996 0 Benátky129.62 14 126.63 6 132.6337.99/40,1-
52.28/ZSSAHULA Vojtěch 1997 0 Benátky134.00 6 127.38 6 133.3838.74/40,9-
53.25/ZMPECHMAN Štěpán 1999 0 Roudnice134.67 2 133.59 0 133.5938.95/41,2-
54.26/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc138.08 60 132.71 2 134.7140.07/42,3-
55.27/ZMHALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn136.62 8 134.91 0 134.9140.27/42,6-
56.29/ZSKLABAN Martin 1997 0 KK Opava132.60 52 132.14 4 136.1441.50/43,9-
57.28/ZMBEK Kryštof 1999 0 KK Opava144.05 4 172.09 4 148.0553.41/56,4-
58.29/ZMLINEK Ondřej 1998 0 Olomouc152.35 104 151.64 2 153.6459.00/62,3-
59.30/ZMČÁŇ Libor 1999 0 Val.Mez.146.37 8 168.71 8 154.3759.73/63,1-
60.30/ZSKUBÍČEK Tomáš 1996 0 Olomouc143.97 52 155.56 2 157.5662.92/66,5-
61.31/ZMŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž152.74 104 156.68 12 168.6874.04/78,2-
62.32/ZMBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí0.00 999 146.99 58 204.99110.35/116,6-
63.33/ZMSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.156.68 110 150.02 56 206.02111.38/117,7-
64.31/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc0.00 999 150.28 60 210.28115.64/122,2-
65.34/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.207.68 10 215.32 4 217.68123.04/130,0-
66.32/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel183.04 116 167.38 56 223.38128.74/136,0-
67.35/ZMTÁBORSKÝ Antonín 1999 0 Horš.Týn193.63 52 176.90 54 230.90136.26/144,0-
68.33/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel188.58 58 206.29 56 246.58151.94/160,5-
69.34/ZSKLEVETA Jakub 1997 0 Olomouc159.08 108 0.00 999 267.08172.44/182,2-
70.36/ZMŠPETÍK Josef 1999 0 Val.Mez.241.29 260 0.00 999 501.29406.65/429,7-
71.37/ZMŠIMARA Dominik 1999 0 Litovel225.57 302 319.62 210 527.57432.93/457,4-
  PETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ZBOŘIL Martin 1997 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KUČA Jakub 1998 0 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HRBÁČ Jan 1999 0 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
121.48 0 118.56 2 120.56 -
2.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
128.41 2 126.63 0 126.636.07/5,0-
3.3/ZSŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
130.78 4 130.39 2 132.3911.83/9,8-
4.4/ZSJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
140.66 18 135.00 0 135.0014.44/12,0-
5.1/ZMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
139.90 8 140.93 0 140.9320.37/16,9-
6.5/ZSZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1998
1996
3 Kralupy
Boh.Pha
143.07 104 135.75 6 141.7521.19/17,6-
7.6/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona
KOBLENCOVÁ Anna
1997
1997
Kadaň
Kralupy
153.76 10 0.00 0 163.7643.20/35,8-
8.2/ZMŠMOLDAS Michal
KUČA Jakub
1998
1998
3 Litovel
Litovel
161.71 4 161.68 4 165.6845.12/37,4-
9.3/ZMPŘÍHODA
Matouš ŽÍŽALA Josef
1998
1999
USK Pha
USK Pha
154.83 16 153.95 12 165.9545.39/37,6-
10.4/ZMNOVOTNÝ Jan
CHALOUPKA Václav
1998
1998
Olomouc
Olomouc
169.65 6 168.91 12 175.6555.09/45,7-
11.5/ZMKAMINSKÝ
Jan ČÁŇ Libor
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
177.68 6 187.96 54 183.6863.12/52,4-
12.7/ZSKLEVETA Jakub
VRUBLOVSKÝ Jan
1997
1999
Olomouc
Olomouc
199.92 112 178.79 10 188.7968.23/56,6-
13.6/ZMPALOUDOVÁ Anežka
HOLICKÁ Adéla
1999
1999
Č.Kruml.
Dukla B.
204.88 18 178.82 12 190.8270.26/58,3-
14.7/ZMKAMINSKÁ Barbora
HUŇKOVÁ Nikola
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
278.00 114 231.22 12 243.22122.66/101,7-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava100.62 0 104.63 2 100.62 -
2.1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice118.76 2 104.45 0 104.453.83/3,8-
3.2/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha105.93 0 108.30 2 105.935.31/5,3-
4.2/ZMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno104.03 2 105.05 2 106.035.41/5,4-
5.3/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava108.83 0 106.59 0 106.595.97/5,9-
6.3/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.108.31 0 109.34 0 108.317.69/7,6-
7.4/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava106.67 2 106.31 4 108.678.05/8,0-
8.5/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň106.99 2 108.83 0 108.838.21/8,2-
9.6/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy115.02 2 112.06 0 112.0611.44/11,4-
10.7/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn112.77 2 112.39 2 114.3913.77/13,7-
11.8/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava114.23 4 113.79 2 115.7915.17/15,1-
12.4/ZMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha123.04 0 137.37 0 123.0422.42/22,3-
13.5/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.124.76 0 135.60 6 124.7624.14/24,0-
14.6/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.123.19 2 126.80 2 125.1924.57/24,4-
15.9/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 3 Boh.Pha125.76 4 125.91 8 129.7629.14/29,0-
16.7/ZMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava133.58 0 127.70 4 131.7031.08/30,9-
17.10/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB127.58 8 128.65 4 132.6532.03/31,8-
18.8/ZMHRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc133.85 6 132.71 0 132.7132.09/31,9-
19.9/ZMPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 0 Hubertus141.22 2 144.51 0 143.2242.60/42,3-
20.10/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.140.51 6 141.68 8 146.5145.89/45,6-
21.11/ZMFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc0.00 999 139.81 8 147.8147.19/46,9-
22.12/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 0 Olomouc155.69 2 162.60 2 157.6957.07/56,7-
23.13/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc160.35 2 168.86 54 162.3561.73/61,3-
24.14/ZMKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.158.65 8 164.68 4 166.6566.03/65,6-
25.15/ZMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.192.52 2 164.14 4 168.1467.52/67,1-
26.11/ZSMAŇASOVÁ Michaela 1997 0 Hubertus165.14 60 171.50 12 183.5082.88/82,4-
27.16/ZMHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.173.09 12 188.52 6 185.0984.47/83,9-
28.12/ZSNOVÁKOVÁ Marta 1997 0 Štětí194.36 114 252.49 210 308.36207.74/206,5-
  ŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava0.00 999 0.00 0 999.00 -
  BRÁZDOVÁ Johanka 1997 0 Kralupy0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy100.25 0 98.40 2 100.25 -
2.2/ZSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.102.21 0 102.55 2 102.211.96/2,0-
3.3/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha105.62 0 104.50 0 104.504.25/4,2-
4.1/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK111.95 0 112.71 0 111.9511.70/11,7-
5.2/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.113.08 0 114.05 0 113.0812.83/12,8-
6.4/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc114.65 0 119.57 0 114.6514.40/14,4-
7.5/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha117.84 0 119.81 2 117.8417.59/17,5-
8.6/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha117.57 4 123.13 0 121.5721.32/21,3-
9.3/ZMLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha126.69 4 127.77 2 129.7729.52/29,4-
10.4/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň141.55 2 134.17 0 134.1733.92/33,8-
11.5/ZMKUČA Jakub 1998 0 Litovel0.00 999 135.00 0 135.0034.75/34,7-
12.6/ZMKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.136.57 6 132.37 6 138.3738.12/38,0-
13.7/ZMCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek139.35 0 138.95 0 138.9538.70/38,6-
14.8/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel147.09 8 144.24 2 146.2445.99/45,9-
15.7/ZSHABICH Tomáš 1997 0 VS Tábor160.23 4 182.88 4 164.2363.98/63,8-
16.9/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.168.70 2 222.68 0 170.7070.45/70,3-
17.8/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel175.48 4 174.32 4 178.3278.07/77,9-
18.9/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel205.48 212 0.00 999 417.48317.23/316,4-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.129.37 0 127.36 0 127.36 -
2.2/ZMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno126.67 4 128.55 2 130.553.19/2,5-
3.1/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn131.22 0 135.06 52 131.223.86/3,0-
4.2/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 0 KK Opava0.00 999 142.14 2 144.1416.78/13,2-
5.3/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB153.50 6 151.56 6 157.5630.20/23,7-
6.3/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.162.22 2 166.70 0 164.2236.86/28,9-
  PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 0 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3