3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod

23.04.2016   Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
ředitel: Pavel Přindiš   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha93.30 0 92.50 0 92.50 75
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.93.20 0 92.34 2 94.341.84/2,068
3.1/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha96.39 4 94.70 0 94.702.20/2,462
4.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha92.57 6 94.77 2 96.774.27/4,657
5. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.98.19 0 93.56 4 97.565.06/5,553
6.2/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha98.13 0 97.87 0 97.875.37/5,849
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha97.50 4 96.11 2 98.115.61/6,146
8.1/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha97.31 2 97.32 4 101.328.82/9,543
9.2/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.97.09 2 95.94 10 105.9413.44/14,540
10.2/VMJEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha95.03 4 89.88 52 141.8849.38/53,437
11.3/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha96.58 8 95.93 0 95.933.43/3,735
12.4/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc105.01 56 96.64 2 98.646.14/6,633
13.5/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB104.07 110 99.88 0 99.887.38/8,031
14.3/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.110.23 64 99.92 2 101.929.42/10,229
15.6/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.103.51 0 100.40 2 102.409.90/10,727
16. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha105.19 8 101.81 4 105.8113.31/14,425
17. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha100.24 8 101.88 4 105.8813.38/14,523
18.7/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha150.86 4 106.84 0 106.8414.34/15,521
19.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.103.15 4 103.16 4 107.1514.65/15,819
20.8/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc121.14 6 106.95 2 108.9516.45/17,817
21.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc115.10 54 109.69 0 109.6917.19/18,615
22. PEŠEK Michal 1992 1 Kralupy112.49 8 109.50 2 111.5019.00/20,514
23.3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV115.65 6 110.34 2 112.3419.84/21,413
24.4/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice111.67 58 111.00 2 113.0020.50/22,212
25.5/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha109.53 62 107.89 8 115.8923.39/25,311
26.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.117.10 8 107.24 10 117.2424.74/26,710
27.3/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.111.74 14 112.56 8 120.5628.06/30,39
28. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy120.98 10 117.06 4 121.0628.56/30,98
29.4/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn113.48 12 114.81 10 124.8132.31/34,97
30.9/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec115.10 12 116.15 10 126.1533.65/36,46
31.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor134.37 14 124.62 10 134.6242.12/45,55
32. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.92.59 50 4.00 999 142.5950.09/54,24
33.6/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha102.38 56 109.09 54 158.3865.88/71,23
  KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl