vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu

11.09.2010   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Říha Martin 1992 1 USK Pha110.80 2 110.99 0 110.99 -
2. Božek Radim 1992 2+ Olomouc115.45 6 113.98 4 117.986.99/6,3-
3. Pešek Michal 1992 1 USK Pha118.51 0 118.03 0 118.037.04/6,3-
4. Cepek Marek 1994 2+ KVSPísek119.10 2 118.26 0 118.267.27/6,6-
5. Svoboda Adam 1994 2 USK Pha124.28 0 131.33 2 124.2813.29/12,0-
6. Matula Roman 1996 2 Kralupy138.14 8 124.42 4 128.4217.43/15,7-
7. Pexa Jakub 1994 2 USK Pha121.95 8 128.76 2 129.9518.96/17,1-
8. Vlčnovský Vilém 1994 2 SKVS ČB125.91 6 128.11 8 131.9120.92/18,8-
9. Mrůzek Jakub 1995 2+ KK Opava131.60 52 129.99 2 131.9921.00/18,9-
10. Hojda Jakub 1993 2+ Horš.Týn132.77 102 126.45 6 132.4521.46/19,3-
11. Rohan Lukáš 1995 2 USK Pha142.43 54 132.47 2 134.4723.48/21,2-
12. Zátopek Vladimír 1995 2 Val.Mez.155.31 8 133.08 2 135.0824.09/21,7-
13. Pospíchal Radek 1994 2 Kadaň203.26 60 125.79 12 137.7926.80/24,1-
14. Šeba Patrik 1992 2+ Kralupy140.67 8 136.42 2 138.4227.43/24,7-
15. Kristek Václav 1996 2 Val.Mez.147.85 56 141.47 6 147.4736.48/32,9-
16. Větrovský Jan 1997 2 USK Pha144.10 6 144.17 10 150.1039.11/35,2-
17. Jelínek Šimon 1994 2 Boh.Pha157.39 12 138.47 12 150.4739.48/35,6-
18. Liskovský Vladimír 1994 3 SKVS ČB186.44 18 147.20 6 153.2042.21/38,0-
19. Kouša Šimon 1994 2 USK Pha147.55 8 151.30 10 155.5544.56/40,1-
20. Habich Karel 1994 3 VS Tábor143.59 204 150.30 6 156.3045.31/40,8-
21. Ebel Matyáš 1992 3 USK Pha171.97 4 157.82 6 163.8252.83/47,6-
22. Rataj Antonín 1992 3 Kralupy167.24 8 168.48 156 175.2464.25/57,9-
23. Vrba Jiří 1997 3 Olomouc209.96 62 175.94 10 185.9474.95/67,5-
24. Franek Jakub 1995 2 Val.Mez.205.97 6 179.93 8 187.9376.94/69,3-
25. Lerch Adam 1998 3 Klášter.177.51 56 171.35 54 225.35114.36/103,0-
26. Slanina Vladimír 1994 3 L.Žatec170.18 66 173.68 56 229.68118.69/106,9-
27. Žniva Marek 1995 3 Val.Mez.204.12 160 198.74 110 308.74197.75/178,2-
28. Jílek Jan 1993 3 Vys.Mýto227.07 114 171.79 308 341.07230.08/207,3-
29. Pospíšil Adrian 1995 3 Trutnov239.51 266 252.35 110 362.35251.36/226,5-
  Rusín David 1994 3 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 DNS-B -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Galušková Karolína 1995 1 Sušice115.27 2 115.92 6 117.27 -
2. Valíková Barbora 1994 1 KK Opava123.59 4 122.11 0 122.114.84/4,1-
3. Zástěrová Pavlína 1993 1 Dukla B.123.17 4 123.19 0 123.195.92/5,0-
4. Bustová Anna 1992 1 USK Pha126.41 0 122.87 2 124.877.60/6,5-
5. Jančová Monika 1992 1 SKVS ČB132.33 60 122.16 4 126.168.89/7,6-
6. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice127.46 2 130.44 0 129.4612.19/10,4-
7. Foltysová Sabina 1996 2 KK Opava140.31 60 133.63 2 135.6318.36/15,7-
8. Sušánková Markéta 1992 1 USK Pha131.94 4 134.46 2 135.9418.67/15,9-
9. Svobodová Jana 1993 2+ Č.Lípa161.47 62 137.11 2 139.1121.84/18,6-
10. Mrůzková Kateřina 1995 2+ KK Opava138.47 6 133.48 6 139.4822.21/18,9-
11. Klementová Sylvie 1994 2+ L.Žatec139.36 4 136.16 6 142.1624.89/21,2-
12. Foltysová Denisa 1993 2+ KK Opava140.39 54 135.99 8 143.9926.72/22,8-
13. Mrázková Mária 1996 2 KK Opava151.21 4 148.48 4 152.4835.21/30,0-
14. Koblencová Anna 1997 2 Kralupy148.45 6 167.39 4 154.4537.18/31,7-
15. Matulková Jana 1996 2 Horš.Týn157.48 8 151.14 4 155.1437.87/32,3-
16. Satková Martina 1998 2 KK Brno153.22 6 158.55 54 159.2241.95/35,8-
17. Větrovská Aneta 1993 2 USK Pha156.72 4 147.21 54 160.7243.45/37,1-
18. Pospíchalová Simona 1997 2 Kadaň163.01 54 157.28 6 163.2846.01/39,2-
19. Brožová Tereza 1996 2 KK Opava158.36 12 156.73 60 170.3653.09/45,3-
20. Dvořáková Jitka 1994 2 SKVS ČB167.33 60 166.02 8 174.0256.75/48,4-
21. Hilgertová Amálie 1997 2 USK Pha147.65 110 147.26 60 207.2689.99/76,7-
22. Fišerová Tereza 1998 2 Roudnice161.47 58 164.00 56 219.47102.20/87,1-
23. Košárková Barbora 1996 2 KK Opava177.94 118 196.12 114 295.94178.67/152,4-
24. Šebelová Tereza 1994 3 Kadaň181.65 166 191.96 308 347.65230.38/196,5-
25. Hricová Klára 1999 3 Olomouc266.65 364 231.80 464 630.65513.38/437,8-
  Fialová Veronika 1998 3 Olomouc0.00 0 0.00 0 DNF -
  Krausová Tereza 1993 3 Olomouc0.00 0 0.00 0 DNS-B -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
128.48 2 126.72 0 126.72 -
2. Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
147.95 4 126.88 4 130.884.16/3,3-
3. Macášek Tomáš
Hojda Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
127.15 4 136.52 62 131.154.43/3,5-
4. Pešek Michal
Šindler Marek
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
129.61 2 128.21 6 131.614.89/3,9-
5. Medřický Ludvík
Ebel Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
131.47 2 130.44 2 132.445.72/4,5-
6. Cepek Marek
Pospíchal Radek
1994
1994
2 KVSPísek
Kadaň
136.28 6 140.98 8 142.2815.56/12,3-
7. Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
142.70 8 137.15 6 143.1516.43/13,0-
8. Raška Jan
Šiman Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
135.38 10 141.92 62 145.3818.66/14,7-
9. Cvikl Ondřej
Prskavec Jiří
1992
1993
2 Ostrava
USK Pha
135.37 14 158.74 14 149.3722.65/17,9-
10. Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
190.37 12 153.76 6 159.7633.04/26,1-
11. Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
159.37 70 159.91 16 175.9149.19/38,8-
12. Šoltys Tomáš
Mrázek Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
178.21 10 172.98 12 184.9858.26/46,0-
13. Kurfürst Jaroslav
Pexa Jakub
1993
1994
USK Pha
USK Pha
166.28 64 176.24 14 190.2463.52/50,1-
14. Franek Jakub
Kristek Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
202.35 60 184.32 116 262.35135.63/107,0-
15. Zvolánek Jan
Pechlát Hynek
1995
1995
2 Bechyně
Sušice
165.34 162 197.67 108 305.67178.95/141,2-
16. Žniva Marek
Zátopek Vladimír
1995
1995
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 0 172.74 214 386.74260.02/205,2-
  Mrázková Mária
Foltysová Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
0.00 0 0.00 0 DNF -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Jančová Monika 1992 3 SKVS ČB247.93 152 189.40 2 191.40 -
2. Fryšová Petra 1993 2 USK Pha195.74 14 185.86 8 193.862.46/1,3-
3. Satková Martina 1998 2 KK Brno249.49 208 214.96 8 222.9631.56/16,5-
4. Foltysová Denisa 1993 2 KK Opava233.41 6 215.63 116 239.4148.01/25,1-
  Matulková Jana 1996 3 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 DNF -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Prskavec Jiří 1993 1 USK Pha100.37 0 101.42 4 100.37 -
2. Cvikl Ondřej 1992 1 Ostrava106.37 2 106.43 0 106.436.06/6,0-
3. Strnad Jaroslav 1993 2+ USK Pha107.79 0 128.88 4 107.797.42/7,4-
4. Macášek Tomáš 1992 2+ Dukla B.107.96 2 111.02 2 109.969.59/9,6-
5. Bahenský Matouš 1994 2 KK Opava111.18 4 108.56 2 110.5610.19/10,2-
6. Bouzek Filip 1992 2 Sušice116.04 8 111.06 2 113.0612.69/12,6-
7. Binčík Petr 1994 2 KK Opava114.13 0 107.31 6 113.3112.94/12,9-
8. Hošek Ondřej 1995 2 KK Brno111.38 2 113.57 4 113.3813.01/13,0-
9. Šedivý Jakub 1994 2 Č.Lípa111.38 4 109.80 4 113.8013.43/13,4-
10. Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy117.63 0 114.00 0 114.0013.63/13,6-
11. Petříček Vojtěch 1994 2 L.Žatec118.82 0 113.21 2 115.2114.84/14,8-
12. Hric Filip 1993 2 Olomouc111.39 4 113.80 106 115.3915.02/15,0-
13. Abraham Tomáš 1992 2 Benátky113.40 2 110.55 8 115.4015.03/15,0-
14. Raška Jan 1995 2 USK Pha116.51 54 117.22 0 117.2216.85/16,8-
15. Urban Tomáš 1994 2 KK Opava116.24 2 112.87 6 118.2417.87/17,8-
16. Šiman Matěj 1995 2 USK Pha120.63 56 119.33 0 119.3318.96/18,9-
17. Kurfürst Jaroslav 1993 3 USK Pha127.45 4 118.60 4 122.6022.23/22,1-
18. Božek Radim 1992 Olomouc123.04 12 119.71 4 123.7123.34/23,3-
19. Myšák Albert 1994 2 Č.Lípa134.82 2 121.91 4 125.9125.54/25,4-
20. Medřický Ludvík 1992 2 USK Pha122.94 8 124.97 2 126.9726.60/26,5-
21. Šupolík Pavel 1997 2 Kralupy125.00 8 124.10 4 128.1027.73/27,6-
22. Vašina Jiří 1994 2 Ostrava118.10 10 124.71 56 128.1027.73/27,6-
23. Košík Michal 1995 2 SKVeselí126.94 4 124.43 4 128.4328.06/28,0-
24. Heger Kryštof 1992 2 Rakovník132.31 6 126.66 2 128.6628.29/28,2-
25. Zvolánek Jan 1995 2 Bechyně122.76 6 124.64 102 128.7628.39/28,3-
26. Zieris Matyáš 1995 2 Trutnov137.10 12 127.47 2 129.4729.10/29,0-
27. Šrámek Ondřej 1994 2 Sušice123.70 6 129.72 2 129.7029.33/29,2-
28. Smolka Ondřej 1994 2 Boh.Pha124.77 104 126.48 4 130.4830.11/30,0-
29. Tykal Jiří 1992 2 Klášter.127.27 4 139.40 56 131.2730.90/30,8-
30. Kořínek Filip 1995 3 USK Pha125.17 52 127.82 4 131.8231.45/31,3-
31. Matějka Michael 1997 3 USK Pha127.99 4 130.74 52 131.9931.62/31,5-
32. Pechlát Hynek 1995 2 Sušice127.43 8 121.61 108 135.4335.06/34,9-
33. Krameš Petr 1995 3 Olomouc133.60 2 151.71 52 135.6035.23/35,1-
34. Štětka Matěj 1996 2 SKVS ČB137.46 6 128.16 8 136.1635.79/35,7-
35. Šoltys Tomáš 1997 2 KK Opava0.00 0 133.51 4 137.5137.14/37,0-
36. Zapletal Vojtěch 1998 3 Kralupy150.26 10 138.48 0 138.4838.11/38,0-
37. Křišťan Filip 1992 2 Týniště136.42 16 133.23 8 141.2340.86/40,7-
38. Šrámek Jonatan 1994 2 Olomouc137.77 4 134.94 8 141.7741.40/41,2-
39. Brázda Vendelín 1996 3 Kralupy141.96 10 137.89 6 143.8943.52/43,4-
40. Šodek Petr 1998 3 Benátky131.54 54 135.90 8 143.9043.53/43,4-
41. Špeta Sebastian 1995 3 USK Pha0.00 0 137.94 6 143.9443.57/43,4-
42. Stefan Petr 1992 3 Soběslav140.57 8 138.10 8 146.1045.73/45,6-
43. Suchánek Daniel 1993 3 Vys.Mýto150.20 2 142.39 4 146.3946.02/45,9-
44. Stefan Tomáš 1995 3 Soběslav139.10 12 147.36 68 151.1050.73/50,5-
45. Vomáčka Jakub 1993 3 Trutnov144.34 8 137.76 58 152.3451.97/51,8-
46. Vrba Jiří 1997 2 Olomouc147.32 10 146.90 52 157.3256.95/56,7-
47. Mrázek Jan 1998 3 KK Opava153.13 6 151.86 54 159.1358.76/58,5-
48. Lerch Adam 1998 3 Klášter.184.65 58 165.91 8 173.9173.54/73,3-
49. Šebela David 1998 3 Kadaň184.69 108 168.94 6 174.9474.57/74,3-
50. Šindler Marek 1992 Dukla B.127.37 112 122.35 56 178.3577.98/77,7-
51. Lhota Matyáš 1999 3 USK Pha187.95 64 181.51 6 187.5187.14/86,8-
52. Weisl Jakub 1995 3 USK Pha167.51 20 170.75 208 187.5187.14/86,8-
53. Satke Adam 1994 3 KK Brno155.29 58 143.68 54 197.6897.31/97,0-
54. Sedlák Jan 1993 3 SKVS ČB143.85 64 155.18 60 207.85107.48/107,1-
55. Klement Adam 1996 3 Vys.Mýto173.77 110 154.25 60 214.25113.88/113,5-
56. Štěpán Bronislav 1996 3 Benátky158.36 62 164.78 158 220.36119.99/119,5-
57. Maikranz Alexandr 1997 3 Ostrava158.91 108 160.96 62 222.96122.59/122,1-
58. Kulíšek Tomáš 1996 3 Boh.Pha177.49 164 174.33 56 230.33129.96/129,5-
59. Kořínek Vilém 1999 3 USK Pha192.02 64 176.86 160 256.02155.65/155,1-
60. Vyhnálek Jan 1996 3 Vys.Mýto236.76 112 192.10 64 256.10155.73/155,2-
61. Papp Daniel 1995 3 Přerov206.14 64 177.22 166 270.14169.77/169,1-
  Jelínek Filip 1996 3 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -
  Střecha Petr 1994 3 VSDK0.00 0 0.00 0 0.00 -
  Petřík Matouš 1997 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3