vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile

30.04.2016   Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec01:12,08 60/176/0
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.01:12,480.40/0,653/164/0
3. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:12,800.72/1,047/152/0
4.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:15,333.25/4,542/0/45
5.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.01:15,062.98/4,138/0/33
6.3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:16,053.97/5,534/140/0
7. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:17,064.98/6,931/128/0
8. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:17,465.38/7,528/116/0
9. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:35,9723.89/33,125/104/0
10.2/DSKLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.01:18,286.20/8,622/92/0
11.1/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.01:21,699.61/13,320/80/0
12. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:19,667.58/10,518/68/0
13.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel01:20,398.31/11,516/0/21
14.3/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.01:19,577.50/10,414/56/0
15.5/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto01:21,399.31/12,912/44/0
16. VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.01:21,319.23/12,810/38/0
17.4/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub.01:20,378.29/11,59/32/0
18.1/DMŽENKA Martin 2000 2 Pardub.01:22,4610.38/14,48/26/0
19.2/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.01:20,278.19/11,47/20/0
20.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec01:29,6717.59/24,46/14/0
21.5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk01:24,0111.93/16,65/0/9
22.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:26,6414.56/20,24/8/0
23.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo01:28,8316.75/23,23/0/3
24.3/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk01:29,3617.28/24,02/0/2
25.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:30,9118.83/26,11/2/0
26.2/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc01:38,6426.56/36,80/0/1
27.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc01:38,7226.64/37,00/0/0
28.4/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.01:41,7429.66/41,10/1/0
29.5/ZSRUDORFER Martin 2003 Olomouc01:47,6535.57/49,30/0/0
30.1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.02:00,1448.06/66,70/0/0
  BEIER Matouš 2004 TrutnovDNS-A 0/0/0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 TrutnovDNS-A 0/0/0
  VESELÝ František 2000 TrutnovDNS-A 0/0/0
  NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.DNS-A 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno01:11,21 60/0/133
2.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz01:12,701.49/2,153/89/0
3.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.01:12,411.20/1,747/77/0
4.2/U23BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:13,652.44/3,442/0/121
5.3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel01:13,212.00/2,838/0/109
6.1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel01:12,521.31/1,834/0/97
7.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.01:14,863.65/5,131/0/85
8.4/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.01:14,172.96/4,228/65/0
9.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:16,505.29/7,425/53/0
10.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno01:15,113.90/5,522/0/73
11. VANDASOVÁ Lenka 1985 2 Soběslav01:15,193.98/5,620/41/0
12.4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:16,635.42/7,618/0/61
13.5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor01:16,605.39/7,616/29/0
14.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.01:17,546.33/8,914/23/0
15.6/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel01:19,988.77/12,312/0/49
16.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:20,469.25/13,010/0/37
17.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:19,137.92/11,19/0/25
18.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc01:19,418.20/11,58/0/13
19.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.01:21,4110.20/14,37/17/0
20.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:20,649.43/13,26/0/7
21.7/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:20,309.09/12,85/0/6
22. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:19,418.20/11,54/11/0
23.5/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.01:21,4010.19/14,33/0/5
24.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:22,9811.77/16,52/0/4
25. POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz01:21,2710.06/14,11/5/0
26.8/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice01:21,9710.76/15,10/4/0
27.5/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav01:26,2815.08/21,20/3/0
28.6/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav01:27,4616.25/22,80/2/0
29.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc01:28,6217.41/24,40/0/3
30. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc01:29,9818.77/26,40/0/2
31.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno01:28,1716.96/23,80/0/1
32.9/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.01:32,1020.89/29,30/0/0
33.2/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.01:27,9516.74/23,50/1/0
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.DSQ 0/0/0
  TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.DNS-A 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:11,47 60/112/0
2.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Val.Mez.
01:11,510.04/0,153/100/55
3. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
01:12,941.47/2,147/88/43
4. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:12,230.76/1,142/76/0
5.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
01:13,121.65/2,338/64/0
6. SLANINA Vladimír
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
MT L.Žatec
Č.Lípa
01:12,941.47/2,134/52/0
7.2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
01:13,231.76/2,531/0/31
8.3/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:14,092.62/3,728/40/0
9.1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
01:15,684.21/5,925/28/0
10.2/DSKLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:17,395.92/8,322/16/0
11.2/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:17,516.04/8,520/0/19
12.3/DSKRČ Ladislav
KYZLÍK Milan
1999
1999
3 Dukla B.
Roudnice
01:17,556.08/8,518/10/0
13.4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
01:19,808.33/11,716/4/7
14.3/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:18,697.22/10,114/3/0
15.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:20,338.86/12,412/2/0
16.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
01:18,817.34/10,310/0/1
17. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:21,219.74/13,69/1/0
18.4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:27,1115.64/21,98/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.01:05,70 75/166/0
2.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha01:04,45 68/154/0
3.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.01:06,080.38/0,662/142/0
4.2/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc01:05,23 57/0/104
5.3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno01:06,490.79/1,253/0/92
6.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov01:06,230.53/0,849/130/0
7. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž01:06,881.18/1,846/0/80
8.2/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.01:07,762.06/3,143/118/0
9.2/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.01:07,171.47/2,240/106/0
10.4/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:07,261.56/2,437/94/0
11.2/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.01:07,862.16/3,335/82/0
12.3/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov01:09,704.00/6,133/76/0
13.4/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:08,953.25/4,931/70/0
14.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:09,984.28/6,529/0/68
15.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:09,764.06/6,227/64/0
16.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz01:10,344.64/7,125/58/0
17.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí01:10,144.44/6,823/0/62
18.3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc01:11,215.51/8,421/0/56
19.3/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice01:09,794.09/6,219/52/0
20.4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:11,996.29/9,617/46/0
21.4/DSBOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.01:09,403.70/5,615/40/0
22. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.01:12,006.30/9,614/34/0
23.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí01:13,407.70/11,713/0/50
24.3/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.01:14,939.23/14,012/28/0
25.5/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno01:14,598.89/13,511/0/44
26. KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto01:11,165.46/8,310/22/0
27.5/DSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.01:12,216.51/9,99/16/0
28.6/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:15,549.84/15,08/10/0
29.2/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.01:15,679.97/15,27/9/0
30.7/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk01:16,4910.79/16,46/0/38
31. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž01:15,519.81/14,95/0/32
32.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:16,8911.19/17,04/0/26
33.8/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc01:19,6713.97/21,33/0/20
34.3/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc01:19,2813.58/20,72/0/14
35.9/DMWALTER David 2001 2 Šumperk01:19,1013.40/20,41/0/8
36.10/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov01:16,0110.31/15,70/8/0
37.4/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc01:19,0113.31/20,30/0/7
38.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:20,9015.20/23,10/0/6
39.4/VFILIPI Robert 1964 1 Č.Lípa01:20,4814.78/22,50/7/0
40.6/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc01:20,7815.08/23,00/0/5
41.11/DMBLÁHA Petr 2000 3 Loko Plz01:22,1216.42/25,00/6/0
42.7/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz01:21,9616.26/24,70/5/0
43.6/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz01:23,5117.81/27,10/4/0
44.8/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:23,4217.72/27,00/0/4
45.9/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:22,6616.96/25,80/0/3
46.12/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:25,6819.98/30,40/3/0
47.1/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel01:39,4733.77/51,40/0/2
48.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:38,2332.53/49,50/2/0
49.3/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.01:41,2635.56/54,10/1/0
50.10/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel01:40,4234.72/52,80/0/1
51.4/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.01:41,1635.46/54,00/0/0
52.5/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov01:44,5638.86/59,10/0/0
53.6/ZMSALAJ František 2004 Litovel01:43,7838.08/58,00/0/0
54.7/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel01:52,4046.70/71,10/0/0
  SMÍTKA Petr 1963 3 ChomutovDNS-A 0/0/0
  SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.PhaDNS-A 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno01:23,43 60/0/33
2.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.01:26,092.66/3,253/36/0
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno01:25,361.93/2,347/0/21
4.1/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.01:29,676.24/7,542/24/0
5.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:31,287.86/9,438/0/9
6.3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:30,917.48/9,034/12/0
7.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel01:31,187.75/9,331/0/3
8.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:30,757.32/8,828/0/2
9. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:30,336.90/8,325/6/0
10.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:35,6412.21/14,622/0/1
11.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:42,7719.34/23,220/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3