vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile

30.04.2016   Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:11,47 60/112/0
2.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Val.Mez.
01:11,510.04/0,153/100/55
3. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
01:12,941.47/2,147/88/43
4. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:12,230.76/1,142/76/0
5.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
01:13,121.65/2,338/64/0
6. SLANINA Vladimír
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
MT L.Žatec
Č.Lípa
01:12,941.47/2,134/52/0
7.2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
01:13,231.76/2,531/0/31
8.3/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:14,092.62/3,728/40/0
9.1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
01:15,684.21/5,925/28/0
10.2/DSKLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:17,395.92/8,322/16/0
11.2/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:17,516.04/8,520/0/19
12.3/DSKRČ Ladislav
KYZLÍK Milan
1999
1999
3 Dukla B.
Roudnice
01:17,556.08/8,518/10/0
13.4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
01:19,808.33/11,716/4/7
14.3/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:18,697.22/10,114/3/0
15.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:20,338.86/12,412/2/0
16.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
01:18,817.34/10,310/0/1
17. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:21,219.74/13,69/1/0
18.4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:27,1115.64/21,98/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3