vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Trutnovský slalom - 52.ročník

08.05.2016   Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.109.19 0 108.46 0 108.46 44
2.2/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.112.13 6 110.16 0 110.161.70/1,639
3.1/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK117.40 2 117.07 0 117.078.61/7,934
4. MOŠTĚK Ondřej 1982 3 Trutnov118.64 0 117.60 0 117.609.14/8,429
5.1/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov122.53 0 118.36 2 120.3611.90/11,024
6.2/VMHAUCK Marek 1977 2 Č.Skal.122.59 4 120.30 2 122.3013.84/12,819
7.3/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.120.66 2 4.00 999 122.6614.20/13,114
8.1/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK135.37 6 123.12 0 123.1214.66/13,59
9.4/VMBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3 Trutnov122.57 2 123.26 2 124.5716.11/14,98
10.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov125.79 2 124.86 0 124.8616.40/15,17
11.3/DMMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha133.12 0 129.32 2 131.3222.86/21,16
12.1/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov129.87 2 132.30 2 131.8723.41/21,65
13.4/DMHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha139.99 2 135.15 4 139.1530.69/28,34
14.2/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov143.42 2 140.53 0 140.5332.07/29,63
15.5/VMALBRECHT Miroslav 1974 Trutnov135.24 16 151.24 12 151.2442.78/39,42
16.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.155.30 4 153.83 2 155.8347.37/43,71
17.2/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov214.30 4 206.29 2 208.2999.83/92,00
  CAPALINI Daniel 2005 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2+ Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha120.12 0 119.94 0 119.94 25
2.1/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky143.88 6 124.06 0 124.064.12/3,420
3.2/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand125.48 0 128.33 0 125.485.54/4,615
4. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 KVS HK124.25 2 125.55 2 126.256.31/5,314
5.3/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha126.27 2 130.20 0 128.278.33/6,913
6. KUBÍČKOVÁ Lucie 1982 Č.Skal.132.13 2 129.03 0 129.039.09/7,612
7.4/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa127.56 2 128.36 2 129.569.62/8,011
8.1/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK149.43 2 130.65 0 130.6510.71/8,910
9.2/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky126.91 4 140.09 4 130.9110.97/9,19
10.1/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.132.53 0 133.73 2 132.5312.59/10,58
11.5/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand130.93 2 134.74 6 132.9312.99/10,87
12.6/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK137.41 2 159.71 2 139.4119.47/16,26
13.1/ZMSOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK146.44 4 138.09 2 140.0920.15/16,85
14.2/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky147.85 0 142.91 0 142.9122.97/19,24
15.7/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa155.68 2 143.36 2 145.3625.42/21,23
16.3/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa144.97 2 151.47 2 146.9727.03/22,52
17. VOLKOVÁ Pavla 1985 Trutnov149.55 4 168.47 4 153.5533.61/28,01
18.2/VMMARKOVÁ Jitka 1978 Trutnov176.51 4 154.90 4 158.9038.96/32,50
19.3/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov157.67 8 164.79 6 165.6745.73/38,10
20.8/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.182.87 8 188.22 2 190.2270.28/58,60
  SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
126.74 4 122.14 0 122.14 19
2. STRÁNSKÝ Dominik
ABRAHAM Tomáš
1999
1992
2 Benátky
Benátky
119.33 4 123.79 8 123.331.19/1,014
3. MOŠTĚK Ondřej
STOLÍN David
1982
1978
Trutnov
Trutnov
146.75 2 131.53 4 135.5313.39/11,09
4.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
141.64 50 139.48 2 141.4819.34/15,84
5.1/DMHOUSKA Jan
MAJER Kryštof
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
149.84 0 143.49 4 147.4925.35/20,83
6.1/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
156.19 4 162.43 6 160.1938.05/31,22
7.2/VMJEZVINA Václav
HAIN Přemysl
1973
1977
3 Trutnov
Dv.Král.
184.25 68 163.52 16 179.5257.38/47,01
8. HAMÁČKOVÁ Adéla
MARKOVÁ Jitka
1982
1978
Trutnov
Trutnov
244.84 68 1.00 999 312.84190.70/156,10
  BEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
Trutnov
Trutnov
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky102.38 0 101.17 0 101.17 82
2.1/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky100.89 10 102.41 0 102.411.24/1,277
3.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky101.32 6 100.66 2 102.661.49/1,572
4.1/VMHORYNA Lukáš 1980 3 Trutnov104.42 2 110.39 4 106.425.25/5,267
5.2/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov115.04 2 109.09 0 109.097.92/7,862
6.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.107.30 2 115.55 4 109.308.13/8,057
7.2/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.108.69 2 111.84 0 110.699.52/9,452
8.2/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha111.71 0 114.92 0 111.7110.54/10,447
9.3/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha113.45 52 113.96 0 113.9612.79/12,642
10.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.116.45 2 114.88 0 114.8813.71/13,637
11.2/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha116.00 0 113.72 2 115.7214.55/14,432
12.3/DSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK114.79 2 112.00 4 116.0014.83/14,727
13.3/VMABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky123.70 0 112.04 4 116.0414.87/14,726
14.2/VTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.119.85 0 116.74 0 116.7415.57/15,425
15.3/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky117.50 2 117.35 0 117.3516.18/16,024
16.4/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.118.99 0 119.57 6 118.9917.82/17,623
17.5/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.117.15 2 115.77 4 119.1517.98/17,822
18.6/VMJEZVINA Václav 1973 3 Trutnov122.55 4 121.04 0 121.0419.87/19,621
19.7/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand119.88 2 121.53 4 121.8820.71/20,520
20.4/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha123.20 2 122.07 0 122.0720.90/20,719
21.5/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha120.18 4 122.39 6 124.1823.01/22,718
22.6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky123.28 2 128.56 2 125.2824.11/23,817
23.4/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.126.46 0 129.28 4 126.4625.29/25,016
24.8/VMHAIN Přemysl 1977 Dv.Král.126.41 2 122.67 4 126.6725.50/25,215
25.1/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky127.23 0 125.94 2 127.2326.06/25,814
26.7/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha128.43 2 130.53 2 130.4329.26/28,913
27.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.138.06 2 129.41 2 131.4130.24/29,912
28.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky131.00 2 144.16 4 133.0031.83/31,511
29.9/VMZIERIS Maritn 1972 Trutnov129.86 6 129.22 4 133.2232.05/31,710
30.1/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky133.95 0 127.71 8 133.9532.78/32,49
31.2/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov131.21 4 132.23 4 135.2134.04/33,68
32.8/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand128.19 8 132.52 8 136.1935.02/34,67
33.9/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov143.46 4 136.96 0 136.9635.79/35,46
34.3/ZMZACH Radovan 2005 KK Brand134.98 2 136.58 2 136.9835.81/35,45
35.10/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky141.21 0 142.99 8 141.2140.04/39,64
36.4/DMČERNÝ Šimon 2001 Trutnov138.58 4 138.60 4 142.5841.41/40,93
37.4/ZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand151.49 6 146.32 2 148.3247.15/46,62
38.5/ZMPOPELKA Petr 2005 KK Brand165.09 4 146.76 2 148.7647.59/47,01
39.6/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov147.41 4 150.30 2 151.4150.24/49,70
40.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.180.48 0 153.22 0 153.2252.05/51,40
41.11/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky144.17 54 149.16 8 157.1655.99/55,30
42.7/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK156.82 4 158.52 2 160.5259.35/58,70
43.12/ZSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.156.78 6 157.18 58 162.7861.61/60,90
44.10/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.164.75 4 166.15 4 168.7567.58/66,80
45.8/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov155.95 18 155.67 14 169.6768.50/67,70
46.13/ZSENDRYCH Matouš 2003 Trutnov219.85 110 222.13 10 232.13130.96/129,40
  BOHATÝ Oto 2007 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEGER Jonáš 2006 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MOŠTĚK Ondřej 1982 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 3 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov157.28 52 143.39 4 147.39 6
2.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha174.42 4 160.14 2 162.1414.75/10,01
3.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov233.57 12 217.60 56 245.5798.18/66,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3