Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje

07.05.2016   Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz)
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB90.30 52 87.23 0 87.226 148
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz91.18 0 90.37 0 90.3733.14/3,6144
3.1/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz90.08 4 90.30 2 92.2995.07/5,8140
4.2/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB96.94 2 92.14 2 94.1426.91/7,9136
5.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně103.65 2 94.93 0 94.9347.70/8,8132
6.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB98.03 2 96.62 0 96.6159.39/10,8128
7.1/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB97.25 2 94.79 2 96.7949.56/11,0124
8. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor93.00 4 108.00 8 96.9989.77/11,2120
9.4/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.100.48 4 97.48 0 97.47510.25/11,8116
10.1/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB95.61 2 94.40 4 97.60510.38/11,9112
11.2/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy97.13 6 98.43 0 98.43311.20/12,8108
12. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 USK Pha97.11 2 99.14 2 99.10811.88/13,6104
13.1/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha97.44 6 99.42 0 99.41812.19/14,0100
14.3/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec95.86 4 98.09 52 99.85512.63/14,596
15.5/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice102.95 4 99.86 0 99.85712.63/14,592
16.6/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor98.37 2 97.97 4 100.36713.14/15,188
17. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy101.44 2 101.03 0 101.03113.80/15,884
18.4/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice107.85 4 95.47 6 101.46914.24/16,380
19.2/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec99.76 2 110.51 8 101.76214.53/16,776
20.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.102.79 2 102.28 0 102.27915.05/17,372
21.2/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice97.73 56 100.58 2 102.57715.35/17,668
22.7/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha104.69 4 103.04 0 103.03615.81/18,164
23.8/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz105.22 4 99.63 4 103.62716.40/18,860
24.1/VSCHOD Václav 1961 3 Blovice107.82 2 104.20 0 104.19816.97/19,556
25.3/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec108.53 6 104.42 0 104.42217.19/19,755
26.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor119.07 4 107.46 0 107.45920.23/23,254
27.4/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor114.07 62 107.51 0 107.50920.28/23,253
28.9/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy109.98 4 107.57 0 107.56920.34/23,352
29.5/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec106.46 10 109.23 0 109.22922.00/25,251
30.3/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB116.59 10 107.50 2 109.5022.27/25,550
31.10/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy109.24 6 107.79 2 109.78522.56/25,949
32.11/VMPAZOUREK Pavel 1976 3 Bechyně114.14 2 111.40 0 111.39624.17/27,748
33.5/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy112.39 2 111.65 4 114.3927.16/31,147
34.12/VMPAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně116.92 4 110.17 6 116.17228.94/33,246
35.2/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak117.37 4 116.22 0 116.22428.99/33,245
36.4/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB120.08 4 117.07 0 117.06829.84/34,244
37.4/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně124.33 4 113.44 4 117.43930.21/34,643
38.5/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB131.32 2 117.50 0 117.49730.27/34,742
39.3/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice117.01 2 111.71 6 117.70930.48/34,941
40.4/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.127.16 4 117.26 2 119.26432.03/36,740
41.6/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy123.23 2 117.33 2 119.32632.10/36,839
42.5/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha120.40 6 120.06 0 120.06132.83/37,638
43.6/ZMONDRUŠ Mario 2005 USK Pha128.53 2 117.03 4 121.03333.80/38,737
44.7/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy124.01 54 120.01 2 122.00634.78/39,936
45.8/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB139.61 54 116.01 6 122.01334.78/39,935
46.9/ZMPOLLERT Jan 2005 USK Pha120.03 2 120.02 4 122.02934.80/39,934
47.13/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy136.33 12 118.62 4 122.62435.39/40,633
48.14/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor130.70 4 122.63 0 122.62835.40/40,632
49.15/VMMATĚJKA Jakub 1981 SKŽižkov128.65 4 120.94 2 122.94435.71/40,931
50.10/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice119.98 4 131.45 2 123.97936.75/42,130
51.6/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha143.60 58 118.42 6 124.42437.19/42,629
52.7/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice120.56 4 128.34 4 124.55837.33/42,828
53.7/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy118.72 106 122.56 2 124.56237.33/42,827
54.6/DMGÜRTLER Adam 2001 USK Pha145.65 12 114.13 12 126.12938.90/44,626
55.8/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice118.56 104 118.86 8 126.85639.63/45,425
56.11/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB124.96 4 125.09 2 127.09339.86/45,724
57.8/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor118.16 10 123.13 6 128.16440.93/46,923
58.2/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak130.41 0 141.45 4 130.40943.18/49,522
59.3/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor134.19 4 126.28 6 132.27945.05/51,621
60.9/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek140.01 4 126.81 6 132.81445.58/52,320
61.9/ZSNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy129.50 4 137.35 4 133.49946.27/53,019
62.10/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.115.04 202 131.53 2 133.53146.30/53,118
63.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha125.69 56 131.57 2 133.56846.34/53,117
64.11/ZSKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy130.65 8 130.61 4 134.60747.38/54,316
65.12/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha132.48 8 130.22 6 136.21948.99/56,215
66.5/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.135.66 4 142.20 8 139.65952.43/60,114
67.16/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky131.34 10 143.77 6 141.33754.11/62,013
68.17/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak139.21 6 138.96 6 144.96457.73/66,212
69.18/VMPRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor145.15 8 141.94 4 145.93958.71/67,311
70.13/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.137.38 14 157.70 8 151.37564.15/73,510
71.6/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz149.68 8 144.34 50 157.67770.45/80,89
72.19/VMSTANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB194.71 8 153.61 10 163.60776.38/87,68
73.14/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha5.00 0 157.86 6 163.86376.63/87,87
74.15/ZMTURNER Karel 2004 Blovice154.09 14 230.54 54 168.09480.86/92,76
75.16/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice190.01 6 166.17 2 168.1780.94/92,85
76.7/DMBAUDISCH Adam 2001 USK Pha147.37 162 131.48 52 183.47796.25/110,34
77.12/ZSSTEHNO Petr 2003 USK Pha146.76 122 123.60 60 183.60296.37/110,53
78.7/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.196.46 6 181.64 2 183.64496.41/110,52
79.13/ZSCHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB133.18 54 163.02 52 187.18299.95/114,61
80.17/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice185.72 4 185.54 4 189.543102.31/117,30
81.8/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.180.64 12 198.78 8 192.644105.41/120,80
82.14/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň158.02 114 186.73 10 196.731109.50/125,50
83.18/ZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha163.27 60 147.23 52 199.23112.00/128,40
84.19/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha182.36 20 172.04 54 202.364115.13/132,00
85.20/VMMAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor154.08 56 210.02 108 210.076122.85/140,80
86.20/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy198.34 112 213.39 2 215.391128.16/146,90
87.21/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň234.50 164 169.21 54 223.213135.98/155,90
88.22/ZMMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy166.46 110 170.84 54 224.844137.61/157,80
89.23/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand183.61 266 173.51 102 275.508188.28/215,80
90.24/ZMNOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB172.76 256 219.66 60 279.655192.43/220,60
91.25/ZMKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB183.81 206 171.19 204 375.19287.96/330,10
92.26/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand147.63 362 152.73 258 410.732323.50/370,90
93.15/ZSČMEJREK Cyril 2003 USK Pha149.52 310 134.94 404 459.515372.29/426,80
94.27/ZMŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB5.00 0 199.88 356 555.878468.65/537,30
95.16/ZSMARTIN Václav 2002 Boh.Pha5.00 0 186.85 408 594.85507.62/581,90
96.28/ZMHORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha166.89 608 268.94 1100 774.887687.66/788,30
97.29/ZMPĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor83.87 708 105.08 850 791.869704.64/807,80
98.30/ZMPĚKNIC Pavel 2005 VS Tábor126.83 756 131.35 702 833.348746.12/855,30
Oddíl