vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Opavě

08.05.2016   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava1.00 999 242.80 158 400.80 0
2.2/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami1.00 999 241.40 200 441.4040.60/10,10
3.3/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná233.60 258 202.60 260 462.6061.80/15,40

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.105.70 0 104.30 4 105.70 30
2.1/VMRAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk116.00 4 115.80 0 115.8010.10/9,626
3.1/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk116.90 2 118.70 2 118.9013.20/12,522
4.2/VMVLADAŘ Marek 1981 Regent118.60 2 120.60 6 120.6014.90/14,118
5. PETŘÍK Jaroslav 1985 3 Zábřeh128.70 8 122.80 2 124.8019.10/18,114
6. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh124.90 0 4.00 999 124.9019.20/18,210
7.3/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm129.70 0 128.30 0 128.3022.60/21,46
8.1/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava128.10 4 146.10 2 132.1026.40/25,05
9.1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk125.20 8 131.60 6 133.2027.50/26,04
10.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk146.00 4 143.50 0 143.5037.80/35,83
11.2/DMVAVRLA Adam 2000 KK Opava166.50 108 151.30 2 153.3047.60/45,02
12.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná156.50 4 154.70 2 156.7051.00/48,21
13.2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk153.60 8 152.00 8 160.0054.30/51,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava110.40 2 107.50 0 107.50 39
2.1/DMPODOBRYAEVA Evdokia 2001 Rusko, Moskva113.50 0 111.30 0 111.303.80/3,50
3.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava110.90 2 111.40 2 112.905.40/5,031
4.2/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava121.50 6 115.30 2 117.309.80/9,127
5.2/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava124.90 8 120.20 0 120.2012.70/11,823
6.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava124.80 0 123.40 2 124.8017.30/16,119
7.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno126.40 4 125.40 2 127.4019.90/18,515
8.1/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava129.20 4 135.80 0 133.2025.70/23,911
9.3/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava148.40 4 133.50 2 135.5028.00/26,07
10. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh130.90 6 137.30 2 136.9029.40/27,36
11.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí129.30 10 137.60 2 139.3031.80/29,65
12.5/ZSCHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM143.30 2 1.00 999 145.3037.80/35,20
13.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno146.20 4 159.00 6 150.2042.70/39,74
13.7/ZSKALISKÁ Tereza 2002 KTK LM168.70 4 148.20 2 150.2042.70/39,70
15.1/ZMKALISKÁ Ester 2005 KTK LM150.30 6 149.00 4 153.0045.50/42,30
16.4/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk151.90 8 174.70 4 159.9052.40/48,73
17.2/DSROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava166.80 0 186.60 8 166.8059.30/55,22
18.5/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami168.30 60 212.30 10 222.30114.80/106,81
19.2/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná1.00 999 214.90 254 468.90361.40/336,20
20.3/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk1.00 999 196.30 350 546.30438.80/408,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
118.10 0 127.30 4 118.10 14
2. MRŮZEK Jakub
ŽÁK Jiří
1995
1986
Dukla B.
KK Opava
130.30 8 124.50 6 130.5012.40/10,56
3.2/U23KOŠÍK Michal
IVÁNEK Roman
1995
2002
3 SKVeselí
SKVeselí
4.00 999 164.50 2 166.5048.40/41,02
4.3/U23FOLTYSOVÁ Denisa
FOLTYSOVÁ Sabina
1993
1996
2 KK Opava
KK Opava
159.60 10 4.00 999 169.6051.50/43,61
5.1/ZSULITZKA Oliver
MRÁZEK Jakub
2002
2004
KK Opava
KK Opava
1.00 999 153.50 166 319.50201.40/170,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava98.20 8 97.10 0 97.10 62
2.1/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava99.40 0 100.20 2 99.402.30/2,458
3.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí100.10 0 99.30 2 100.103.00/3,154
4.2/U23ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava99.40 2 98.50 2 100.503.40/3,550
5.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava108.80 0 107.60 0 107.6010.50/10,846
6. PODOBRYAEV Alexey 1978 Rusko, Pereslavl-Zalesskij112.20 6 110.80 0 110.8013.70/14,10
7. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh114.50 4 107.00 4 111.0013.90/14,342
8.2/DSBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava114.10 0 108.30 50 114.1017.00/17,538
8.1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk110.10 4 112.50 56 114.1017.00/17,534
10.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí123.80 4 114.70 4 118.7021.60/22,230
11.3/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno126.00 4 115.40 4 119.4022.30/23,026
12.4/ZSBLAŠČÍK Matěj 2002 KTK LM118.50 6 119.90 4 123.9026.80/27,60
13.5/ZSPARFENOV Dmitrij 2002 Rusko, Pereslavl-Zalesskij129.80 2 125.20 0 125.2028.10/28,90
14.1/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava122.50 6 119.90 6 125.9028.80/29,722
15.2/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk132.20 4 124.40 4 128.4031.30/32,218
16.3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno129.90 0 145.90 4 129.9032.80/33,817
17.1/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava130.00 54 128.60 4 132.6035.50/36,616
18.2/VROUSEK Martin 1965 KK Opava134.10 4 4.00 999 138.1041.00/42,215
19.3/DSKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava130.30 8 4.00 999 138.3041.20/42,414
20.2/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm159.50 60 142.80 2 144.8047.70/49,113
21.4/DMWALTER David 2001 3 Šumperk176.30 8 141.30 8 149.3052.20/53,812
22.3/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk159.50 60 145.60 4 149.6052.50/54,111
23.6/ZSSTANKO Filip 2004 KTK LM148.50 2 170.20 4 150.5053.40/55,00
24.5/DMŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk150.70 6 148.60 2 150.6053.50/55,110
25.7/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm142.70 10 1.00 999 152.7055.60/57,39
26.1/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná154.50 6 176.00 10 160.5063.40/65,38
27.8/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno188.00 4 162.60 8 170.6073.50/75,77
28.4/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno203.10 6 170.00 6 176.0078.90/81,36
29.5/ZMRUMANSKÝ Richard 2005 KTK LM172.50 4 140.20 50 176.5079.40/81,80
30.9/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná201.10 14 172.80 10 182.8085.70/88,35
31.6/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná153.50 56 181.10 4 185.1088.00/90,64
32.10/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná214.40 60 190.30 12 202.30105.20/108,33
33.6/DMŠMÍD Jiří 2000 Tzunami203.80 12 214.20 14 215.80118.70/122,22
34.11/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh4.00 999 154.00 108 262.00164.90/169,81
35.7/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno195.00 158 168.00 104 272.00174.90/180,10
36.8/ZMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná229.80 54 1.00 999 283.80186.70/192,30
37.12/ZSPODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk171.60 258 162.30 310 429.60332.50/342,40
38.13/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná169.70 360 1.00 999 529.70432.60/445,50
  PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh1.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava129.50 0 130.30 2 129.50 19
2.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava137.60 2 135.00 2 137.007.50/5,815
3.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno140.60 10 135.50 2 137.508.00/6,211
4.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava155.40 4 149.90 2 151.9022.40/17,37
5.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí1.00 999 149.40 4 153.4023.90/18,53
6.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk151.90 6 180.10 2 157.9028.40/21,92
7.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno161.00 58 161.80 0 161.8032.30/24,91
8.3/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava166.20 6 200.40 2 172.2042.70/33,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3