2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L.

22.05.2016   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Lukáš Kubričan   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava81.96 2 82.06 0 82.06 75
2. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava83.65 0 82.77 6 83.651.59/1,968
3.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice80.35 4 82.12 2 84.122.06/2,562
4.1/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha85.16 0 84.92 108 85.163.10/3,862
5. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky85.19 0 86.99 4 85.193.13/3,857
6.2/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha86.10 0 84.83 2 86.104.04/4,953
7.3/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha84.38 2 85.87 6 86.384.32/5,349
8.2/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha82.83 4 89.36 8 86.834.77/5,846
9.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB84.44 4 86.84 10 88.446.38/7,846
10.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha86.74 2 86.80 2 88.746.68/8,143
11. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus85.34 4 82.84 6 88.846.78/8,343
12.4/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha87.11 2 87.32 8 89.117.05/8,643
13.5/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky85.92 4 88.57 6 89.927.86/9,640
14.6/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.88.39 2 90.17 2 90.398.33/10,237
15.3/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha90.78 0 91.43 8 90.788.72/10,635
16.2/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.91.09 0 102.94 10 91.099.03/11,033
17. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy89.48 2 91.30 2 91.489.42/11,531
18.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy85.54 6 85.27 54 91.549.48/11,629
19. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha87.68 4 88.06 6 91.689.62/11,727
20.4/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí87.20 6 87.79 4 91.799.73/11,925
21.3/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha90.36 6 89.86 2 91.869.80/11,923
22.5/U23VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava107.00 10 84.83 8 92.8310.77/13,121
23.4/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha89.03 4 96.30 4 93.0310.97/13,419
24. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice89.18 4 90.23 110 93.1811.12/13,617
25.6/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB89.75 4 88.80 8 93.7511.69/14,215
26.5/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim91.80 2 93.32 2 93.8011.74/14,314
27.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy92.18 8 92.01 2 94.0111.95/14,613
28.4/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec92.21 2 93.50 4 94.2112.15/14,812
29.6/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy90.70 8 90.37 4 94.3712.31/15,011
30.7/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník97.66 12 90.39 4 94.3912.33/15,010
31.7/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.94.79 0 93.52 2 94.7912.73/15,59
32.8/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno90.23 56 93.35 2 95.3513.29/16,28
33.7/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz91.68 4 105.36 8 95.6813.62/16,67
34.5/VMGORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy90.15 10 91.83 4 95.8313.77/16,86
35.9/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy89.90 6 101.32 10 95.9013.84/16,95
36.6/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.90.19 104 90.51 6 96.5114.45/17,64
37.8/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.96.61 0 107.13 56 96.6114.55/17,73
38.7/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy94.49 4 94.99 2 96.9914.93/18,22
39.8/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky90.64 16 93.26 4 97.2615.20/18,51
40.2/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice97.44 0 97.31 8 97.4415.38/18,70
41.9/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha92.74 6 89.57 8 97.5715.51/18,90
42.9/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice92.65 8 92.72 6 98.7216.66/20,30
43.10/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec94.80 4 93.91 52 98.8016.74/20,40
44.3/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha95.00 52 94.05 6 100.0517.99/21,90
45.11/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.90.10 10 97.37 8 100.1018.04/22,00
46.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava98.20 4 96.19 4 100.1918.13/22,10
47.8/VMLÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.89.52 54 92.36 8 100.3618.30/22,30
48.12/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc100.14 2 104.79 6 102.1420.08/24,50
49.13/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB95.21 8 98.67 10 103.2121.15/25,80
50. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice111.82 4 93.61 10 103.6121.55/26,30
51.14/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.94.37 10 94.49 12 104.3722.31/27,20
52.10/DSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK106.52 4 105.11 0 105.1123.05/28,10
53.9/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand101.37 4 117.35 6 105.3723.31/28,40
54.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky100.19 6 92.63 14 106.1924.13/29,40
55.5/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk98.75 8 4.00 999 106.7524.69/30,10
56.11/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.99.00 8 105.64 6 107.0024.94/30,40
57.6/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha105.75 2 104.44 8 107.7525.69/31,30
58.15/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.102.36 56 98.34 10 108.3426.28/32,00
59.16/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc118.97 54 102.84 6 108.8426.78/32,60
60.12/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec108.51 6 103.01 6 109.0126.95/32,80
61.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa110.11 10 106.32 4 110.3228.26/34,40
62. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice108.92 6 99.00 12 111.0028.94/35,30
63.7/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí103.58 8 114.20 12 111.5829.52/36,00
64.8/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB102.10 10 100.45 58 112.1030.04/36,60
65.17/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha105.02 8 112.16 8 113.0230.96/37,70
66.18/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha107.32 6 111.26 16 113.3231.26/38,10
67. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor107.62 8 104.88 10 114.8832.82/40,00
68.9/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc125.88 10 109.26 6 115.2633.20/40,50
69.19/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand113.37 2 113.01 12 115.3733.31/40,60
70.10/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc126.04 4 102.72 14 116.7234.66/42,20
71.20/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha119.07 108 109.06 8 117.0635.00/42,70
72.21/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha110.56 8 105.56 12 117.5635.50/43,30
73.11/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno109.88 8 115.90 10 117.8835.82/43,70
74.12/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.117.99 0 112.84 8 117.9935.93/43,80
75.13/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc114.77 4 117.81 4 118.7736.71/44,70
76. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy110.81 8 127.82 108 118.8136.75/44,80
77.22/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz113.47 6 116.44 56 119.4737.41/45,60
78.1/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava119.25 6 115.99 4 119.9937.93/46,20
79.14/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc111.09 10 127.12 4 121.0939.03/47,60
80.13/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník103.69 56 109.67 12 121.6739.61/48,30
81.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava120.67 2 120.95 52 122.6740.61/49,50
82.4/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4126.19 16 112.92 10 122.9240.86/49,80
83.23/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec148.15 14 121.66 2 123.6641.60/50,70
84.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB118.83 6 124.10 66 124.8342.77/52,10
85.10/U23NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno115.49 10 122.50 18 125.4943.43/52,90
86.11/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky137.67 8 117.78 10 127.7845.72/55,70
87.3/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice118.81 56 119.20 10 129.2047.14/57,40
88.4/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor125.24 6 121.27 8 129.2747.21/57,50
89.24/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava120.09 10 114.71 106 130.0948.03/58,50
90.5/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand120.13 10 127.71 6 130.1348.07/58,60
91.15/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky130.37 0 126.87 10 130.3748.31/58,90
92.16/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha118.82 12 125.28 6 130.8248.76/59,40
93.17/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha146.87 12 122.57 10 132.5750.51/61,60
94.10/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand126.90 8 126.76 6 132.7650.70/61,80
95.25/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno131.75 58 123.99 10 133.9951.93/63,30
96.18/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha125.13 10 129.11 6 135.1153.05/64,60
97.6/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha131.12 6 133.01 52 137.1255.06/67,10
98.7/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk133.92 6 128.97 12 139.9257.86/70,50
99.19/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky120.61 108 131.65 10 141.6559.59/72,60
100.8/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm130.09 126 134.18 10 144.1862.12/75,70
101.9/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand132.49 54 132.25 12 144.2562.19/75,80
102.20/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn127.15 20 146.36 14 147.1565.09/79,30
103.26/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha146.40 14 140.40 10 150.4068.34/83,30
104.21/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha157.69 4 141.63 10 151.6369.57/84,80
105.10/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc133.58 112 144.81 8 152.8170.75/86,20
106.27/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand99.32 56 102.96 54 155.3273.26/89,30
107.28/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk138.84 58 148.59 10 158.5976.53/93,30
108.22/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand167.34 8 142.80 16 158.8076.74/93,50
109.29/DMWALTER David 2001 3 Šumperk146.16 14 156.36 216 160.1678.10/95,20
110.23/ZSFUCHS Matouš 2002 3 Jablonec138.95 22 1.00 999 160.9578.89/96,10
111.11/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc168.21 4 157.42 4 161.4279.36/96,70
112.5/VPŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha169.50 6 157.28 110 175.5093.44/113,90
113.30/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk122.27 54 121.31 60 176.2794.21/114,80
114.24/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha174.84 158 168.97 10 178.9796.91/118,10
115.25/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha164.27 16 174.19 160 180.2798.21/119,70
116.26/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec111.61 156 122.59 58 180.5998.53/120,10
117.27/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm182.28 20 186.16 210 202.28120.22/146,50
118.31/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk118.25 110 148.96 62 210.96128.90/157,10
119.12/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand156.75 64 138.49 208 220.75138.69/169,00
120.14/DSFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec126.13 116 137.92 108 242.13160.07/195,10
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 3 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl