vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Chrudimce

02.06.2016   Řeka Chrudinka
ředitel: Jan Štastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.01:21,70 50
2.1/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub.01:23,201.50/1,842
3.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:23,401.70/2,134
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:23,501.80/2,226
5. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:23,802.10/2,618
6. TATÍČEK Miroslav 1985 Pardub.01:25,103.40/4,214
7.1/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.01:25,003.30/4,010
8.2/DMŽENKA Martin 2000 2 Pardub.01:25,103.40/4,26
9. NOVÁK Kuba 2001 3 Pardub.01:29,307.60/9,32
10. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.01:32,5010.80/13,21
11. BOUČEK Stanislav 1999 Pardub.01:36,8015.10/18,50
12.1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.02:27,9066.20/81,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.01:53,40 2
2. ŠOTOLOVÁ Kristýna 1999 Pardub.02:15,9022.50/19,81
3. DRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.02:35,6042.20/37,20
4. ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana 2004 Pardub.02:45,8052.40/46,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RUFFER Matěj
BOUČEK Stanislav
1999
1999
2 Pardub.
Pardub.
01:40,30 7
2.1/VKOTĚRA Martin
KROUPA Jan
1970
1956
3 Pardub.
Pardub.
01:49,809.50/9,53
3.1/ZMŠŤASTNÝ Matěj
MAKAROV Lukáš
2005
2006
Pardub.
Pardub.
02:10,7030.40/30,32
4.1/ZMNĚMEC Radek
NĚMEC Radek
2004
2004
Pardub.
Pardub.
02:11,7031.40/31,31
5. PLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
02:25,9045.60/45,50
6. PILAŘ Jan
PILAŘ Vít
2004
2006
Pardub.
Pardub.
02:29,3049.00/48,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.01:16,30 16
2. BOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.01:16,800.50/0,712
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto01:17,401.10/1,48
4. VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:18,702.40/3,14
5.1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.01:51,0034.70/45,53
6.1/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.01:53,4037.10/48,62
7.2/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.01:59,3043.00/56,41
8.2/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.01:58,3042.00/55,00
9.3/ZMVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.02:10,3054.00/70,80
10. KONVALINKA Jindřich 2000 Pardub.02:48,3092.00/120,60
11. KAŠPAR Lukáš 2001 Pardub.02:41,3085.00/111,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3