3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

04.06.2016   Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
ředitel: Ivan Pišvejc   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice94.73 0 89.24 0 89.24 75
2. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.95.12 2 92.30 0 92.303.06/3,475
3.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha99.91 2 97.31 0 97.318.07/9,075
4.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice97.95 0 97.53 2 97.958.71/9,875
5.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha99.69 4 96.35 2 98.359.11/10,275
6.3/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha99.63 4 99.30 0 99.3010.06/11,375
7.4/U23VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava100.35 4 99.58 0 99.5810.34/11,668
8.1/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha100.03 4 100.35 0 100.3511.11/12,462
9.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha115.27 56 101.09 0 101.0911.85/13,357
10. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava100.81 4 101.55 0 101.5512.31/13,857
11.2/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha99.92 2 106.38 0 101.9212.68/14,253
12.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB107.40 8 100.12 2 102.1212.88/14,449
13.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy102.32 6 100.56 2 102.5613.32/14,946
14. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus101.67 2 101.02 2 103.0213.78/15,443
15.5/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.102.18 4 99.11 4 103.1113.87/15,543
16. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha104.13 54 101.79 2 103.7914.55/16,343
17.6/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha109.06 60 104.27 0 104.2715.03/16,840
18.3/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky105.74 4 104.58 0 104.5815.34/17,237
19. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky100.66 4 104.87 2 104.6615.42/17,335
20.3/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha101.99 50 104.67 0 104.6715.43/17,333
21. DUPAL Jiří 1991 2 Olomouc101.88 4 100.80 4 104.8015.56/17,431
22. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice103.50 2 106.16 2 105.5016.26/18,229
23.7/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník110.58 10 103.68 2 105.6816.44/18,427
24.8/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy105.94 0 104.76 4 105.9416.70/18,725
25.4/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.107.06 4 102.25 4 106.2517.01/19,123
26.5/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice107.29 0 106.33 0 106.3317.09/19,221
27.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.107.09 56 106.44 0 106.4417.20/19,319
28.3/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.108.53 6 106.50 0 106.5017.26/19,317
29.4/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy103.02 4 103.69 4 107.0217.78/19,915
30.9/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno105.78 6 107.11 0 107.1117.87/20,014
31.5/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.110.88 8 105.45 2 107.4518.21/20,413
32.6/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy107.64 0 110.88 0 107.6418.40/20,612
33.6/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky106.10 2 113.11 6 108.1018.86/21,111
34.10/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB102.89 50 106.25 2 108.2519.01/21,310
35.4/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy107.36 4 106.88 2 108.8819.64/22,09
36.7/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava103.11 8 101.19 8 109.1919.95/22,48
37.11/U23ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava107.26 10 103.41 6 109.4120.17/22,67
38. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy108.58 4 107.47 2 109.4720.23/22,76
39.5/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim111.29 2 108.18 2 110.1820.94/23,55
40.7/VMLÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.108.70 2 108.33 4 110.7021.46/24,04
41.6/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha116.56 4 109.44 2 111.4422.20/24,93
42.7/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.109.26 4 107.53 4 111.5322.29/25,02
42.8/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.111.53 0 113.33 2 111.5322.29/25,01
44.12/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí106.85 6 103.54 8 111.5422.30/25,00
45.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava110.06 4 111.74 0 111.7422.50/25,20
46.8/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha108.51 6 108.97 6 114.5125.27/28,30
47.9/DSAITKEN Callum 1999 NZ109.99 52 108.85 6 114.8525.61/28,70
48.8/VMGORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy111.31 4 118.77 100 115.3126.07/29,20
49.9/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha116.01 2 111.45 4 115.4526.21/29,40
50.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha111.44 6 115.57 54 117.4428.20/31,60
51.10/DSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK117.25 4 117.49 0 117.4928.25/31,70
52.3/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno116.89 2 123.91 2 118.8929.65/33,20
53.11/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník115.56 56 116.03 4 120.0330.79/34,50
54.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky112.45 8 114.54 8 120.4531.21/35,00
55. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy122.35 6 116.74 4 120.7431.50/35,30
56.10/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz125.21 2 120.79 0 120.7931.55/35,40
57.12/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha117.38 4 114.88 6 120.8831.64/35,50
58.5/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk124.32 58 117.13 4 121.1331.89/35,70
59.11/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc116.15 6 117.07 6 122.1532.91/36,90
60.12/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.116.03 8 110.72 52 124.0334.79/39,00
61.6/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí132.93 54 118.44 8 126.4437.20/41,70
62.7/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc162.93 54 123.11 4 127.1137.87/42,40
63.8/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.136.92 10 119.41 8 127.4138.17/42,80
64.9/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha123.62 4 124.56 10 127.6238.38/43,00
65.13/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.124.24 6 122.02 6 128.0238.78/43,50
66.13/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha145.39 6 126.51 2 128.5139.27/44,00
67.10/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB123.05 6 127.86 58 129.0539.81/44,60
68.14/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice136.99 108 123.60 8 131.6042.36/47,50
69.15/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.133.85 58 130.55 2 132.5543.31/48,50
70.16/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha152.20 106 124.99 8 132.9943.75/49,00
71.17/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc127.33 6 134.35 10 133.3344.09/49,40
72.18/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha130.75 4 131.43 4 134.7545.51/51,00
73.19/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec131.38 4 133.56 8 135.3846.14/51,70
74.11/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc129.64 6 146.25 54 135.6446.40/52,00
75.2/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4138.99 6 128.13 8 136.1346.89/52,50
76.20/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB150.63 8 130.08 8 138.0848.84/54,70
77.12/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha130.46 8 132.70 10 138.4649.22/55,20
78.1/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice137.45 106 136.42 4 140.4251.18/57,40
79.13/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha143.08 52 140.87 0 140.8751.63/57,90
80.21/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand143.89 8 131.60 12 143.6054.36/60,90
81.22/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava136.75 8 151.23 60 144.7555.51/62,20
82.14/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky167.05 6 144.29 2 146.2957.05/63,90
83.15/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky161.09 108 140.66 6 146.6657.42/64,30
84.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor139.59 58 145.00 2 147.0057.76/64,70
85.16/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc137.43 10 129.85 58 147.4358.19/65,20
86.17/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc215.10 56 138.50 10 148.5059.26/66,40
86.23/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk138.50 10 131.26 252 148.5059.26/66,40
88.14/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.140.80 12 142.47 152 152.8063.56/71,20
89.3/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB145.81 8 154.47 204 153.8164.57/72,40
90.4/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava134.27 62 151.07 4 155.0765.83/73,80
91.5/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand156.97 2 159.12 8 158.9769.73/78,10
92.24/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno184.38 6 155.44 4 159.4470.20/78,70
93.25/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand157.62 62 155.67 4 159.6770.43/78,90
94.26/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz107.97 52 122.20 56 159.9770.73/79,30
95.18/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha157.02 6 153.75 8 161.7572.51/81,30
96.15/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec155.85 6 134.44 50 161.8572.61/81,40
97.19/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc208.51 56 158.48 4 162.4873.24/82,10
98.27/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk182.07 8 162.82 14 176.8287.58/98,10
99.20/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice124.51 56 112.64 104 180.5191.27/102,30
100.6/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk170.65 10 162.70 52 180.6591.41/102,40
101.21/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha196.19 108 174.99 6 180.9991.75/102,80
102.28/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec172.33 10 170.91 54 182.3393.09/104,30
103.22/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec163.36 106 135.37 56 191.37102.13/114,40
104.23/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn141.44 160 164.27 62 226.27137.03/153,60
105.29/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha3.00 999 122.01 106 228.01138.77/155,50
106.24/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand184.87 62 177.73 56 233.73144.49/161,90
107.30/DMŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk165.91 158 184.10 62 246.10156.86/175,80
108.7/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand144.29 106 202.17 116 250.29161.05/180,50
109.25/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha188.13 110 162.08 106 268.08178.84/200,40
110.26/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha198.16 108 163.59 106 269.59180.35/202,10
  KOŘÍNEK Filip 1995 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANŮ Filip 2002 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl