vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

05.06.2016   Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
ředitel: Ivan Pišvejc   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha94.84 0 91.57 0 91.57 75
2.2/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.94.01 0 109.49 56 94.012.44/2,775
3. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.94.86 0 92.57 50 94.863.29/3,675
4.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice99.97 54 94.03 2 96.034.46/4,975
5. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus94.70 2 98.34 2 96.705.13/5,675
6.1/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha104.00 6 97.71 0 97.716.14/6,775
7.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB107.91 4 96.84 2 98.847.27/7,968
8.2/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava97.75 2 104.66 106 99.758.18/8,962
9.3/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha99.49 2 97.83 2 99.838.26/9,057
10.3/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha105.06 0 100.52 0 100.528.95/9,853
11.4/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha100.71 0 107.78 6 100.719.14/10,049
12.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí101.08 0 100.84 4 101.089.51/10,449
13.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha104.04 4 101.18 0 101.189.61/10,546
14. DUPAL Jiří 1991 2 Olomouc113.40 4 100.21 2 102.2110.64/11,646
15.6/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha109.09 104 102.98 0 102.9811.41/12,543
16. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha101.10 2 99.36 4 103.1011.53/12,640
17.7/U23VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava101.49 2 101.45 4 103.4911.92/13,037
18. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky103.65 0 107.41 2 103.6512.08/13,235
19.2/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky105.61 2 104.14 0 104.1412.57/13,733
20.8/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB102.20 2 102.14 6 104.2012.63/13,831
21. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice92.86 12 107.73 58 104.8613.29/14,529
22.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.109.83 0 103.04 2 105.0413.47/14,729
23.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy110.28 4 105.11 0 105.1113.54/14,827
24. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice105.28 0 105.59 4 105.2813.71/15,025
25.9/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník106.22 4 105.96 0 105.9614.39/15,723
26.4/VMGORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy107.28 0 107.04 0 107.0415.47/16,921
27.4/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.106.00 4 103.23 4 107.2315.66/17,119
28.5/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy109.25 4 107.48 0 107.4815.91/17,417
29.3/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz107.99 0 104.77 54 107.9916.42/17,915
30.10/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy106.09 2 104.75 4 108.0916.52/18,014
31.4/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy106.44 2 102.10 6 108.1016.53/18,113
32.5/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy102.37 6 104.60 8 108.3716.80/18,312
33.5/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha100.57 52 104.61 4 108.6117.04/18,611
34.6/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.110.34 6 104.82 4 108.8217.25/18,810
35.7/VMLÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.109.70 6 109.13 0 109.1317.56/19,29
36.6/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.114.96 2 109.79 0 109.7918.22/19,98
37.11/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno116.76 2 107.50 4 111.5019.93/21,87
38.6/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha110.51 2 107.12 6 112.5120.94/22,96
39.7/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.110.79 2 103.90 50 112.7921.22/23,25
40.8/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha117.49 56 107.26 6 113.2621.69/23,74
41.12/U23ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava109.13 14 111.57 2 113.5722.00/24,03
42.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha109.49 52 109.60 4 113.6022.03/24,12
43.7/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice109.67 4 111.84 6 113.6722.10/24,11
44.3/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky105.91 8 112.22 54 113.9122.34/24,40
45.8/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.110.39 4 114.29 2 114.3922.82/24,90
46. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy110.86 4 109.93 6 114.8623.29/25,40
47.8/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.111.35 4 116.98 56 115.3523.78/26,00
48.9/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim112.84 50 110.11 6 116.1124.54/26,80
49.9/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník118.63 10 108.33 8 116.3324.76/27,00
50.10/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky125.31 6 106.39 10 116.3924.82/27,10
51.10/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB109.15 8 117.91 4 117.1525.58/27,90
52.4/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí133.61 6 117.16 0 117.1625.59/27,90
53.11/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.115.41 4 109.30 8 117.3025.73/28,10
54.12/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec116.99 2 112.47 52 118.9927.42/29,90
55. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava109.41 10 101.79 50 119.4127.84/30,40
56.13/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha112.41 56 114.11 6 120.1128.54/31,20
57.14/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.129.79 2 118.22 2 120.2228.65/31,30
58.5/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice122.23 4 116.41 4 120.4128.84/31,50
59.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava117.94 4 120.48 0 120.4828.91/31,60
60.6/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk118.81 2 130.39 106 120.8129.24/31,90
61.7/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno122.48 2 117.44 4 121.4429.87/32,60
62.11/DSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK133.95 12 119.86 2 121.8630.29/33,10
63.15/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha118.87 10 117.92 4 121.9230.35/33,10
64.16/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha124.40 8 122.25 0 122.2530.68/33,50
65.17/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc119.74 4 134.74 4 123.7432.17/35,10
66.12/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha118.97 10 120.72 4 124.7233.15/36,20
67.18/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz124.53 10 124.02 2 126.0234.45/37,60
68.8/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.122.25 4 131.50 8 126.2534.68/37,90
69.1/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice131.99 6 124.89 2 126.8935.32/38,60
70.9/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha127.01 0 125.69 104 127.0135.44/38,70
71.19/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand128.68 0 125.11 56 128.6837.11/40,50
72.10/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB123.05 6 121.25 58 129.0537.48/40,90
73.20/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc123.17 6 140.30 56 129.1737.60/41,10
74.21/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava155.33 202 128.19 2 130.1938.62/42,20
75.22/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha140.51 2 128.92 2 130.9239.35/43,00
76.23/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk138.19 8 131.74 0 131.7440.17/43,90
77.24/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha127.01 8 125.99 6 131.9940.42/44,10
78.13/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.122.49 10 135.72 4 132.4940.92/44,70
79.14/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec130.10 6 129.36 4 133.3641.79/45,60
80.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB147.44 56 131.66 2 133.6642.09/46,00
81.11/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha131.36 10 130.87 4 134.8743.30/47,30
82.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand136.49 8 135.74 2 137.7446.17/50,40
83.4/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava142.77 6 136.19 4 140.1948.62/53,10
84.12/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha143.75 8 138.45 2 140.4548.88/53,40
85.25/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk146.67 256 136.52 4 140.5248.95/53,50
86.13/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc134.23 52 129.63 12 141.6350.06/54,70
87. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy137.79 8 136.21 6 142.2150.64/55,30
88.14/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky182.16 10 142.05 4 146.0554.48/59,50
89.26/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec159.26 2 143.03 4 147.0355.46/60,60
90.15/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc166.49 4 142.16 6 148.1656.59/61,80
91.16/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc146.60 52 138.33 10 148.3356.76/62,00
92.5/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor147.31 2 159.44 52 149.3157.74/63,10
93.17/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec146.21 4 133.82 52 150.2158.64/64,00
94.6/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand141.64 10 173.31 0 151.6460.07/65,60
95.18/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand171.49 10 151.52 2 153.5261.95/67,70
96.2/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4150.02 6 142.39 52 156.0264.45/70,40
97.19/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky149.74 8 160.22 52 157.7466.17/72,30
98.20/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha189.22 12 155.43 4 159.4367.86/74,10
99.27/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno181.68 106 153.26 8 161.2669.69/76,10
100.15/DSAITKEN Callum 1999 NZ109.87 52 110.20 52 161.8770.30/76,80
101.28/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand157.35 12 158.49 4 162.4970.92/77,40
102.21/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha227.20 6 163.62 2 165.6274.05/80,90
103.22/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha225.08 106 172.28 2 174.2882.71/90,30
104.23/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc136.23 52 130.08 54 184.0892.51/101,00
105.29/DMŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk176.73 8 164.90 66 184.7393.16/101,70
106.24/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha178.16 8 203.54 54 186.1694.59/103,30
107.25/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc186.66 10 166.66 108 196.66105.09/114,80
108.7/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk163.30 110 144.37 56 200.37108.80/118,80
109.26/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn157.55 60 208.45 154 217.55125.98/137,60
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice4.00 999 1.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Filip 1995 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANŮ Filip 2002 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice121.49 2 124.33 2 123.49 60
2.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha120.55 4 123.76 4 124.551.06/0,960
3.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy128.13 2 128.57 0 128.575.08/4,160
4.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno152.13 54 135.16 6 141.1617.67/14,360
5.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc139.75 4 140.85 2 142.8519.36/15,753
6.2/DSPATERSON Claudia 1999 NZ149.12 10 151.28 4 155.2831.79/25,70
7.2/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec159.00 16 145.73 10 155.7332.24/26,147
8.3/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha161.65 56 147.97 10 157.9734.48/27,942
9.4/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn150.67 8 142.20 56 158.6735.18/28,538
10.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc176.55 12 156.75 4 160.7537.26/30,234
11.2/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava170.60 54 162.36 6 168.3644.87/36,331
12.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.162.43 6 186.46 2 168.4344.94/36,428
13.5/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno133.70 54 125.34 52 177.3453.85/43,625
14.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc173.36 6 1.00 999 179.3655.87/45,222
15.3/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov215.25 8 216.84 8 223.2599.76/80,820
16.5/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha187.75 56 216.13 12 228.13104.64/84,718
17.6/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava230.56 12 223.76 64 242.56119.07/96,416
18.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno202.08 58 243.16 12 255.16131.67/106,614
19.7/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí178.65 104 217.15 56 273.15149.66/121,212
20.8/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava196.86 108 1.00 999 304.86181.37/146,910
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc1.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
122.78 0 121.13 6 122.78 60
2.1/DSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
1 Olomouc
Olomouc
121.96 4 127.79 156 125.963.18/2,660
3.1/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
126.39 6 120.67 8 128.675.89/4,860
4.2/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
131.12 160 126.76 4 130.767.98/6,560
5.2/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
127.33 4 146.28 64 131.338.55/7,053
6.3/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
128.73 8 125.50 6 131.508.72/7,147
7.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
136.97 106 130.19 4 134.1911.41/9,342
8. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
132.51 8 127.94 14 140.5117.73/14,438
9. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
134.11 8 136.90 8 142.1119.33/15,738
10. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
145.58 52 151.57 56 197.5874.80/60,934
11.1/ZSFRENCL Josef
KADLEC Filip
2002
2003
3 USK Pha
USK Pha
221.13 12 251.74 114 233.13110.35/89,931
12.2/DMMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
187.64 68 201.94 110 255.64132.86/108,228
13.2/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
233.96 58 4.00 999 291.96169.18/137,825
  VLČEK Ladislav
MALÝ Vojtěch
1985
1986
1 Dukla B.
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.97.22 0 99.84 4 97.22 75
2.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha98.88 2 100.46 0 100.463.24/3,375
3.2/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.102.22 0 104.30 6 102.225.00/5,175
4. JOLY Cédric   FRA99.36 4 100.07 4 103.366.14/6,30
5.3/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB101.92 2 107.26 0 103.926.70/6,975
6.4/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc102.14 2 100.16 8 104.146.92/7,168
7.5/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha102.07 4 101.32 4 105.328.10/8,368
8.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.106.94 0 107.95 4 106.949.72/10,068
9.6/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.121.65 4 105.46 2 107.4610.24/10,562
10.7/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc105.98 2 114.67 8 107.9810.76/11,162
11.1/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.105.46 4 133.75 112 109.4612.24/12,657
12. KARÁSEK Petr 1986 2 USK Pha104.04 6 107.78 4 110.0412.82/13,253
13.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.132.31 4 109.05 2 111.0513.83/14,249
14.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV116.54 2 110.34 2 112.3415.12/15,646
15. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja130.16 2 110.58 2 112.5815.36/15,843
16.2/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha112.90 4 111.29 2 113.2916.07/16,540
17.3/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha112.50 2 110.06 4 114.0616.84/17,337
18.8/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha114.81 2 111.31 4 115.3118.09/18,637
19. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus122.54 2 111.49 4 115.4918.27/18,835
20.2/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK128.74 2 114.15 2 116.1518.93/19,533
21.3/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc114.32 4 113.21 4 117.2119.99/20,631
22.4/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB128.53 4 115.44 2 117.4420.22/20,829
23.9/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec118.02 0 118.13 4 118.0220.80/21,427
24. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.115.09 4 113.91 56 119.0921.87/22,525
25.5/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice115.54 4 114.81 6 119.5422.32/23,023
26.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice128.72 8 119.97 0 119.9722.75/23,421
27.4/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn117.88 56 110.91 12 122.9125.69/26,419
28.3/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov123.44 2 126.93 4 125.4428.22/29,017
29.4/VMVLADAŘ Marek 1981 3 Regent136.34 56 125.98 0 125.9828.76/29,615
30.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja124.78 2 134.34 4 126.7829.56/30,414
31. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB129.60 2 125.29 2 127.2930.07/30,913
32.5/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk122.70 108 121.94 6 127.9430.72/31,612
33.10/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB122.06 106 124.01 4 128.0130.79/31,711
34.2/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha143.88 2 131.22 0 131.2234.00/35,010
35.5/VMRAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk130.39 2 138.00 10 132.3935.17/36,29
36.6/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK130.78 2 148.72 8 132.7835.56/36,68
37.6/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc137.92 12 129.74 6 135.7438.52/39,67
38.11/DSAITKEN Callum 1999 NZ132.47 4 145.32 6 136.4739.25/40,40
39.7/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor128.38 12 142.17 54 140.3843.16/44,46
40.7/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand141.54 2 187.77 6 143.5446.32/47,65
41.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc141.97 2 155.87 8 143.9746.75/48,14
42.4/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava137.42 10 162.91 12 147.4250.20/51,63
43. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha149.74 4 146.84 8 153.7456.52/58,12
44.12/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK161.11 0 154.39 8 161.1163.89/65,71
45.5/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc179.42 4 209.14 10 183.4286.20/88,70
46.6/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn187.75 6 186.93 56 193.7596.53/99,30
47.7/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha279.04 64 295.62 66 343.04245.82/252,80
  JANDA Zbyněk 1974 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANŮ Filip 2002 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice109.69 0 106.71 0 106.71 75
2.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice107.75 2 110.65 0 109.753.04/2,875
3.2/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha115.89 2 111.56 0 111.564.85/4,568
4.2/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha111.87 4 108.10 4 112.105.39/5,168
5.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc121.28 6 113.71 0 113.717.00/6,668
6.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava112.27 56 109.14 6 115.148.43/7,968
7.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn120.01 4 116.02 0 116.029.31/8,768
8.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy116.21 0 121.67 4 116.219.50/8,962
9.4/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha115.30 2 120.96 4 117.3010.59/9,962
10.5/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno116.41 2 116.36 2 118.3611.65/10,957
11.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec118.47 0 119.87 2 118.4711.76/11,053
12.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava121.66 0 118.99 0 118.9912.28/11,549
13.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava120.77 2 125.14 8 122.7716.06/15,146
14.4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc124.09 0 123.80 2 124.0917.38/16,343
15.4/DSPATERSON Claudia 1999 NZ120.41 4 125.97 10 124.4117.70/16,60
16.6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno125.96 0 134.89 6 125.9619.25/18,040
17. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 KK Brno125.32 2 149.64 4 127.3220.61/19,337
18.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc131.12 6 125.99 2 127.9921.28/19,935
19.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.133.37 2 123.45 6 129.4522.74/21,333
20.7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor131.87 2 138.16 4 133.8727.16/25,531
21.8/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha130.93 6 130.07 4 134.0727.36/25,629
22.3/U23WILLIAMS Courtney 1997 NZ127.47 8 130.54 6 135.4728.76/27,00
23.6/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc148.68 4 130.04 6 136.0429.33/27,527
24.6/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc138.94 4 130.80 8 138.8032.09/30,125
25. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice137.07 2 134.04 52 139.0732.36/30,323
26.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV138.29 52 129.79 10 139.7933.08/31,021
27.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc172.21 56 140.56 0 140.5633.85/31,719
28. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy178.47 56 138.21 4 142.2135.50/33,317
29.7/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava139.83 6 159.84 6 145.8339.12/36,715
30.8/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí157.15 56 143.64 4 147.6440.93/38,414
31.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava141.12 8 151.29 4 149.1242.41/39,713
32.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha144.35 102 148.09 2 150.0943.38/40,712
33.5/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec140.82 54 139.95 14 153.9547.24/44,311
34.9/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk148.11 6 184.23 4 154.1147.40/44,410
35.9/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha160.16 2 144.13 10 154.1347.42/44,49
36.10/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc144.54 12 4.00 999 156.5449.83/46,78
37.10/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc158.55 4 190.17 56 162.5555.84/52,37
38.11/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand160.05 6 158.48 106 166.0559.34/55,66
39.12/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak164.33 4 180.78 2 168.3361.62/57,75
40.13/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky176.30 4 165.79 6 171.7965.08/61,04
41.11/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava170.16 152 169.98 2 171.9865.27/61,23
42.12/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand194.97 10 175.28 10 185.2878.57/73,62
43.13/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK186.04 6 189.56 8 192.0485.33/80,01
44.14/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand193.45 6 191.70 52 199.4592.74/86,90
45.14/DMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha161.17 152 191.50 8 199.5092.79/87,00
46.15/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno190.47 10 151.39 54 200.4793.76/87,90
47.16/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha198.86 2 203.52 64 200.8694.15/88,20
48.15/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand190.08 12 197.39 104 202.0895.37/89,40
49.17/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK157.23 54 262.54 110 211.23104.52/97,90
50.7/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand1.00 999 162.75 56 218.75112.04/105,00
  ORNSTOVÁ Eva 1989 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3