4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

05.06.2016   Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
ředitel: Ivan Pišvejc   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha94.84 0 91.57 0 91.57 75
2.2/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.94.01 0 109.49 56 94.012.44/2,775
3. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.94.86 0 92.57 50 94.863.29/3,675
4.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice99.97 54 94.03 2 96.034.46/4,975
5. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus94.70 2 98.34 2 96.705.13/5,675
6.1/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha104.00 6 97.71 0 97.716.14/6,775
7.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB107.91 4 96.84 2 98.847.27/7,968
8.2/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava97.75 2 104.66 106 99.758.18/8,962
9.3/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha99.49 2 97.83 2 99.838.26/9,057
10.3/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha105.06 0 100.52 0 100.528.95/9,853
11.4/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha100.71 0 107.78 6 100.719.14/10,049
12.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí101.08 0 100.84 4 101.089.51/10,449
13.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha104.04 4 101.18 0 101.189.61/10,546
14. DUPAL Jiří 1991 2 Olomouc113.40 4 100.21 2 102.2110.64/11,646
15.6/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha109.09 104 102.98 0 102.9811.41/12,543
16. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha101.10 2 99.36 4 103.1011.53/12,640
17.7/U23VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava101.49 2 101.45 4 103.4911.92/13,037
18. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky103.65 0 107.41 2 103.6512.08/13,235
19.2/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky105.61 2 104.14 0 104.1412.57/13,733
20.8/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB102.20 2 102.14 6 104.2012.63/13,831
21. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice92.86 12 107.73 58 104.8613.29/14,529
22.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.109.83 0 103.04 2 105.0413.47/14,729
23.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy110.28 4 105.11 0 105.1113.54/14,827
24. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice105.28 0 105.59 4 105.2813.71/15,025
25.9/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník106.22 4 105.96 0 105.9614.39/15,723
26.4/VMGORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy107.28 0 107.04 0 107.0415.47/16,921
27.4/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.106.00 4 103.23 4 107.2315.66/17,119
28.5/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy109.25 4 107.48 0 107.4815.91/17,417
29.3/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz107.99 0 104.77 54 107.9916.42/17,915
30.10/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy106.09 2 104.75 4 108.0916.52/18,014
31.4/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy106.44 2 102.10 6 108.1016.53/18,113
32.5/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy102.37 6 104.60 8 108.3716.80/18,312
33.5/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha100.57 52 104.61 4 108.6117.04/18,611
34.6/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.110.34 6 104.82 4 108.8217.25/18,810
35.7/VMLÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.109.70 6 109.13 0 109.1317.56/19,29
36.6/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.114.96 2 109.79 0 109.7918.22/19,98
37.11/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno116.76 2 107.50 4 111.5019.93/21,87
38.6/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha110.51 2 107.12 6 112.5120.94/22,96
39.7/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.110.79 2 103.90 50 112.7921.22/23,25
40.8/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha117.49 56 107.26 6 113.2621.69/23,74
41.12/U23ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava109.13 14 111.57 2 113.5722.00/24,03
42.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha109.49 52 109.60 4 113.6022.03/24,12
43.7/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice109.67 4 111.84 6 113.6722.10/24,11
44.3/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky105.91 8 112.22 54 113.9122.34/24,40
45.8/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.110.39 4 114.29 2 114.3922.82/24,90
46. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy110.86 4 109.93 6 114.8623.29/25,40
47.8/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.111.35 4 116.98 56 115.3523.78/26,00
48.9/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim112.84 50 110.11 6 116.1124.54/26,80
49.9/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník118.63 10 108.33 8 116.3324.76/27,00
50.10/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky125.31 6 106.39 10 116.3924.82/27,10
51.10/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB109.15 8 117.91 4 117.1525.58/27,90
52.4/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí133.61 6 117.16 0 117.1625.59/27,90
53.11/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.115.41 4 109.30 8 117.3025.73/28,10
54.12/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec116.99 2 112.47 52 118.9927.42/29,90
55. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava109.41 10 101.79 50 119.4127.84/30,40
56.13/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha112.41 56 114.11 6 120.1128.54/31,20
57.14/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.129.79 2 118.22 2 120.2228.65/31,30
58.5/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice122.23 4 116.41 4 120.4128.84/31,50
59.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava117.94 4 120.48 0 120.4828.91/31,60
60.6/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk118.81 2 130.39 106 120.8129.24/31,90
61.7/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno122.48 2 117.44 4 121.4429.87/32,60
62.11/DSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK133.95 12 119.86 2 121.8630.29/33,10
63.15/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha118.87 10 117.92 4 121.9230.35/33,10
64.16/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha124.40 8 122.25 0 122.2530.68/33,50
65.17/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc119.74 4 134.74 4 123.7432.17/35,10
66.12/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha118.97 10 120.72 4 124.7233.15/36,20
67.18/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz124.53 10 124.02 2 126.0234.45/37,60
68.8/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.122.25 4 131.50 8 126.2534.68/37,90
69.1/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice131.99 6 124.89 2 126.8935.32/38,60
70.9/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha127.01 0 125.69 104 127.0135.44/38,70
71.19/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand128.68 0 125.11 56 128.6837.11/40,50
72.10/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB123.05 6 121.25 58 129.0537.48/40,90
73.20/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc123.17 6 140.30 56 129.1737.60/41,10
74.21/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava155.33 202 128.19 2 130.1938.62/42,20
75.22/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha140.51 2 128.92 2 130.9239.35/43,00
76.23/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk138.19 8 131.74 0 131.7440.17/43,90
77.24/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha127.01 8 125.99 6 131.9940.42/44,10
78.13/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.122.49 10 135.72 4 132.4940.92/44,70
79.14/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec130.10 6 129.36 4 133.3641.79/45,60
80.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB147.44 56 131.66 2 133.6642.09/46,00
81.11/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha131.36 10 130.87 4 134.8743.30/47,30
82.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand136.49 8 135.74 2 137.7446.17/50,40
83.4/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava142.77 6 136.19 4 140.1948.62/53,10
84.12/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha143.75 8 138.45 2 140.4548.88/53,40
85.25/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk146.67 256 136.52 4 140.5248.95/53,50
86.13/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc134.23 52 129.63 12 141.6350.06/54,70
87. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy137.79 8 136.21 6 142.2150.64/55,30
88.14/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky182.16 10 142.05 4 146.0554.48/59,50
89.26/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec159.26 2 143.03 4 147.0355.46/60,60
90.15/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc166.49 4 142.16 6 148.1656.59/61,80
91.16/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc146.60 52 138.33 10 148.3356.76/62,00
92.5/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor147.31 2 159.44 52 149.3157.74/63,10
93.17/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec146.21 4 133.82 52 150.2158.64/64,00
94.6/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand141.64 10 173.31 0 151.6460.07/65,60
95.18/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand171.49 10 151.52 2 153.5261.95/67,70
96.2/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4150.02 6 142.39 52 156.0264.45/70,40
97.19/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky149.74 8 160.22 52 157.7466.17/72,30
98.20/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha189.22 12 155.43 4 159.4367.86/74,10
99.27/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno181.68 106 153.26 8 161.2669.69/76,10
100.15/DSAITKEN Callum 1999 NZ109.87 52 110.20 52 161.8770.30/76,80
101.28/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand157.35 12 158.49 4 162.4970.92/77,40
102.21/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha227.20 6 163.62 2 165.6274.05/80,90
103.22/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha225.08 106 172.28 2 174.2882.71/90,30
104.23/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc136.23 52 130.08 54 184.0892.51/101,00
105.29/DMŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk176.73 8 164.90 66 184.7393.16/101,70
106.24/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha178.16 8 203.54 54 186.1694.59/103,30
107.25/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc186.66 10 166.66 108 196.66105.09/114,80
108.7/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk163.30 110 144.37 56 200.37108.80/118,80
109.26/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn157.55 60 208.45 154 217.55125.98/137,60
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice4.00 999 1.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Filip 1995 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANŮ Filip 2002 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl