vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

05.06.2016   Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
ředitel: Ivan Pišvejc   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice109.69 0 106.71 0 106.71 75
2.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice107.75 2 110.65 0 109.753.04/2,875
3.2/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha115.89 2 111.56 0 111.564.85/4,568
4.2/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha111.87 4 108.10 4 112.105.39/5,168
5.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc121.28 6 113.71 0 113.717.00/6,668
6.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava112.27 56 109.14 6 115.148.43/7,968
7.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn120.01 4 116.02 0 116.029.31/8,768
8.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy116.21 0 121.67 4 116.219.50/8,962
9.4/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha115.30 2 120.96 4 117.3010.59/9,962
10.5/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno116.41 2 116.36 2 118.3611.65/10,957
11.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec118.47 0 119.87 2 118.4711.76/11,053
12.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava121.66 0 118.99 0 118.9912.28/11,549
13.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava120.77 2 125.14 8 122.7716.06/15,146
14.4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc124.09 0 123.80 2 124.0917.38/16,343
15.4/DSPATERSON Claudia 1999 NZ120.41 4 125.97 10 124.4117.70/16,60
16.6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno125.96 0 134.89 6 125.9619.25/18,040
17. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 KK Brno125.32 2 149.64 4 127.3220.61/19,337
18.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc131.12 6 125.99 2 127.9921.28/19,935
19.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.133.37 2 123.45 6 129.4522.74/21,333
20.7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor131.87 2 138.16 4 133.8727.16/25,531
21.8/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha130.93 6 130.07 4 134.0727.36/25,629
22.3/U23WILLIAMS Courtney 1997 NZ127.47 8 130.54 6 135.4728.76/27,00
23.6/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc148.68 4 130.04 6 136.0429.33/27,527
24.6/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc138.94 4 130.80 8 138.8032.09/30,125
25. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice137.07 2 134.04 52 139.0732.36/30,323
26.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV138.29 52 129.79 10 139.7933.08/31,021
27.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc172.21 56 140.56 0 140.5633.85/31,719
28. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy178.47 56 138.21 4 142.2135.50/33,317
29.7/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava139.83 6 159.84 6 145.8339.12/36,715
30.8/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí157.15 56 143.64 4 147.6440.93/38,414
31.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava141.12 8 151.29 4 149.1242.41/39,713
32.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha144.35 102 148.09 2 150.0943.38/40,712
33.5/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec140.82 54 139.95 14 153.9547.24/44,311
34.9/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk148.11 6 184.23 4 154.1147.40/44,410
35.9/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha160.16 2 144.13 10 154.1347.42/44,49
36.10/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc144.54 12 4.00 999 156.5449.83/46,78
37.10/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc158.55 4 190.17 56 162.5555.84/52,37
38.11/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand160.05 6 158.48 106 166.0559.34/55,66
39.12/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak164.33 4 180.78 2 168.3361.62/57,75
40.13/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky176.30 4 165.79 6 171.7965.08/61,04
41.11/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava170.16 152 169.98 2 171.9865.27/61,23
42.12/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand194.97 10 175.28 10 185.2878.57/73,62
43.13/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK186.04 6 189.56 8 192.0485.33/80,01
44.14/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand193.45 6 191.70 52 199.4592.74/86,90
45.14/DMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha161.17 152 191.50 8 199.5092.79/87,00
46.15/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno190.47 10 151.39 54 200.4793.76/87,90
47.16/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha198.86 2 203.52 64 200.8694.15/88,20
48.15/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand190.08 12 197.39 104 202.0895.37/89,40
49.17/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK157.23 54 262.54 110 211.23104.52/97,90
50.7/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand1.00 999 162.75 56 218.75112.04/105,00
  ORNSTOVÁ Eva 1989 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3