vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě

28.05.2016   Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB81.33 4 78.80 2 80.80 101
2.2/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk86.00 0 84.19 0 84.193.39/4,297
3.3/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky82.99 4 82.30 2 84.303.50/4,393
4.4/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha83.45 2 84.69 0 84.693.89/4,889
5.5/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno86.15 0 85.38 0 85.384.58/5,785
6.6/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc90.87 0 87.37 0 87.376.57/8,181
7.7/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice85.80 2 97.29 0 87.807.00/8,777
8.8/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha88.02 0 89.86 0 88.027.22/8,973
9.9/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí86.96 2 86.56 2 88.567.76/9,669
10.10/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB87.72 2 88.70 0 88.707.90/9,865
11.11/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.91.07 2 89.01 0 89.018.21/10,261
12.12/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc91.56 0 92.46 2 91.5610.76/13,357
13.13/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc92.01 0 107.44 0 92.0111.21/13,953
14.14/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB94.35 0 97.28 0 94.3513.55/16,852
15.15/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha94.43 2 95.09 0 95.0914.29/17,751
16.1/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice95.12 0 99.16 0 95.1214.32/17,750
17.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor96.06 0 95.79 0 95.7914.99/18,649
18.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava94.43 2 99.35 2 96.4315.63/19,348
19.4/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB99.10 0 95.14 2 97.1416.34/20,247
20.16/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky97.47 0 103.27 0 97.4716.67/20,646
21.17/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha101.05 2 97.88 0 97.8817.08/21,145
22.18/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn97.95 0 100.33 50 97.9517.15/21,244
23.19/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky98.10 0 105.64 0 98.1017.30/21,443
24.20/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc98.25 0 107.68 0 98.2517.45/21,642
25.5/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand105.38 2 98.73 0 98.7317.93/22,241
26.21/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava97.81 2 104.09 2 99.8119.01/23,540
27.22/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand114.30 50 102.63 0 102.6321.83/27,039
28.6/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand110.84 2 103.15 0 103.1522.35/27,738
29.7/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc103.16 0 104.67 0 103.1622.36/27,737
30.23/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha103.42 4 101.52 2 103.5222.72/28,136
31.8/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc105.32 2 103.13 2 105.1324.33/30,135
32.24/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha103.37 2 103.87 2 105.3724.57/30,434
33.9/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk118.46 2 105.01 2 107.0126.21/32,433
34.25/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc107.22 0 104.27 52 107.2226.42/32,732
35.10/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc110.23 2 108.03 0 108.0327.23/33,731
36.26/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha113.81 2 106.81 2 108.8128.01/34,730
37.11/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha108.78 2 107.34 2 109.3428.54/35,329
38.27/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky114.56 2 109.38 0 109.3828.58/35,428
39.28/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha121.01 2 110.90 0 110.9030.10/37,327
40.12/ZMJUDA Štěpán 2004 3 Benátky135.98 54 111.43 0 111.4330.63/37,926
41.29/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha112.11 0 113.38 0 112.1131.31/38,825
42.30/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh114.96 50 112.35 2 114.3533.55/41,524
43.31/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno115.70 2 115.99 6 117.7036.90/45,723
44.13/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.118.03 0 114.32 4 118.0337.23/46,122
45.32/ZSSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc132.27 0 118.67 0 118.6737.87/46,921
46.14/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand123.07 2 118.78 0 118.7837.98/47,020
47.33/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov117.00 2 121.51 0 119.0038.20/47,319
48.15/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná124.26 8 118.28 2 120.2839.48/48,918
49.16/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov119.09 2 119.03 4 121.0940.29/49,917
50.34/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky139.56 6 123.39 0 123.3942.59/52,716
51.35/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha148.54 4 119.61 4 123.6142.81/53,015
52.17/ZMPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha123.20 2 142.82 0 125.2044.40/55,014
53.18/ZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand119.78 6 146.19 54 125.7844.98/55,713
54.19/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno140.20 104 126.35 0 126.3545.55/56,412
55.20/ZMPOPELKA Petr 2005 KK Brand126.62 0 130.96 0 126.6245.82/56,711
56.36/ZSKUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn125.22 4 126.26 6 129.2248.42/59,910
57.37/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná145.31 2 128.06 2 130.0649.26/61,09
58.38/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh127.96 4 146.59 6 131.9651.16/63,38
59.21/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha133.21 2 124.94 8 132.9452.14/64,57
60.22/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc139.80 2 134.49 0 134.4953.69/66,46
61.23/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno130.77 4 134.55 4 134.7753.97/66,85
62.24/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc131.99 4 141.49 0 135.9955.19/68,34
63.25/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc151.85 4 135.47 4 139.4758.67/72,63
64.26/ZMŠTERCL Dominik 2005 KK Brand139.67 2 125.19 54 141.6760.87/75,32
65.27/ZMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná136.09 6 161.12 4 142.0961.29/75,91
66.39/ZSPODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk141.04 6 145.60 12 147.0466.24/82,00
67.28/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice148.20 4 137.47 52 152.2071.40/88,40
68.29/ZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha144.84 8 163.20 50 152.8472.04/89,20
69.30/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov153.03 58 147.21 6 153.2172.41/89,60
70.31/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov153.50 4 197.83 2 157.5076.70/94,90
71.40/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná150.74 10 169.75 104 160.7479.94/98,90
72.32/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc167.39 10 161.66 0 161.6680.86/100,10
73.41/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel157.83 210 174.27 54 228.27147.47/182,50
74.33/ZMSALAJ František 2004 Litovel142.07 156 154.30 102 256.30175.50/217,20
75.42/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná127.12 306 141.37 152 293.37212.57/263,10
76.34/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel118.98 202 1.00 999 320.98240.18/297,30
77.35/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc144.43 308 157.57 210 367.57286.77/354,90
78.36/ZMTRAČ Matyáš 2004 KK Opava197.19 208 163.53 306 405.19324.39/401,50
  VODÁK Norbert 2004 Litovel1.00 999 1.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEINICH Bruno 2002 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN Jaroslav 2004 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEPRT David 2005 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava98.10 2 97.14 2 99.14 28
2.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc101.10 0 100.06 0 100.060.92/0,924
3.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí111.26 0 106.06 0 106.066.92/7,020
4.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.107.19 0 116.94 0 107.198.05/8,116
5.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc108.40 2 107.67 0 107.678.53/8,612
6.5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc112.08 2 109.64 0 109.6410.50/10,68
7.6/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava121.01 0 114.85 0 114.8515.71/15,87
8.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc148.33 2 118.44 0 118.4419.30/19,56
9.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno117.39 2 152.15 2 119.3920.25/20,45
10.8/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha121.63 0 119.74 0 119.7420.60/20,84
11.9/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha122.33 0 124.60 0 122.3323.19/23,43
12.10/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc159.31 52 132.75 0 132.7533.61/33,92
13.3/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc139.28 0 143.94 2 139.2840.14/40,51
14.4/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn145.07 4 139.05 2 141.0541.91/42,30
15.11/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand153.83 102 137.24 4 141.2442.10/42,50
16.12/ZSCAPALINI Nicola 2002 KK Brand142.70 2 138.76 52 144.7045.56/46,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
122.52 0 110.58 2 112.58 18
2.2/ZSHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
2 Olomouc
Olomouc
115.23 0 142.36 58 115.232.65/2,414
3.3/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
128.65 104 128.78 2 130.7818.20/16,210
4.4/ZSFRENCL Josef
KADLEC Filip
2002
2003
3 USK Pha
USK Pha
130.67 2 146.67 4 132.6720.09/17,86
5.5/ZSSTANOVSKÝ Jakub
TESAŘ Vojtěch
2004
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
131.14 2 134.55 6 133.1420.56/18,35
6.6/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
143.53 10 136.68 6 142.6830.10/26,74
7.1/ZMCAPALINI Daniel
BÍZEK Marek
2005
2005
KK Brand
KK Brand
180.77 0 151.67 6 157.6745.09/40,13
8.7/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
Horš.Týn
Horš.Týn
200.75 54 164.38 8 172.3859.80/53,12
9.2/ZMPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
169.02 6 174.08 60 175.0262.44/55,51
10.8/ZSONDRUŠ Mario
ONDRUŠ Mikuláš
2005
2003
USK Pha
USK Pha
145.42 102 170.19 52 222.19109.61/97,40
11.3/ZMŠTERCL Dominik
POPELKA Petr
2005
2005
KK Brand
KK Brand
177.54 56 172.93 104 233.54120.96/107,40
12.4/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
153.11 250 188.12 58 246.12133.54/118,60
  ZACH Radovan
PROCHÁZKA Josef
2005
2002
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1P  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/MSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc134.64 2 135.26 2 136.64 0
2.2/MRETEK Václav 2007 Olomouc139.70 6 131.50 56 145.709.06/6,60
3.1/ZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami148.68 4 149.81 6 152.6816.04/11,70
4.2/ZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava158.73 4 151.79 52 162.7326.09/19,10
5.3/MSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc176.76 6 171.33 4 175.3338.69/28,30
6.4/MNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc190.38 8 180.99 4 184.9948.35/35,40
7.3/ZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná198.05 54 180.94 6 186.9450.30/36,80
8.5/MPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc136.74 254 161.64 50 211.6475.00/54,90
9.4/ZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc169.82 100 1.00 999 269.82133.18/97,50
10.6/MŠIMON Martin 2008 Olomouc229.77 152 188.03 102 290.03153.39/112,30
11.7/MTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí164.77 206 152.95 152 304.95168.31/123,20
12.8/MČAMEK David 2006 Litovel144.82 306 139.11 206 345.11208.47/152,60
13.5/ZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná191.17 202 195.50 154 349.50212.86/155,80
14.9/MFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh225.94 214 196.82 156 352.82216.18/158,20
15.6/ZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc249.82 314 199.49 156 355.49218.85/160,20
16.10/MSTRATIL Filip 2006 Litovel122.25 354 150.17 258 408.17271.53/198,70
17.11/MWEISER Kryštof 2007 Litovel109.54 404 112.66 310 422.66286.02/209,30
18.12/MBALARIN Evžen 2008 KK Opava173.18 414 170.67 258 428.67292.03/213,70
19.7/ZŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh196.86 404 210.19 260 470.19333.55/244,10
20.13/MPÁLENÍK Jan 2007 Litovel158.05 404 165.69 360 525.69389.05/284,70
  RETEK Toman 2007 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAROŠ Michael 2006 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEPRTOVÁ Martina 2007 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice93.22 0 91.68 2 93.22 20
2.2/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava95.28 0 100.54 0 95.282.06/2,216
3.3/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha94.72 2 97.60 2 96.723.50/3,815
4.4/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha102.51 0 102.23 2 102.519.29/10,014
5.5/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc109.90 0 105.05 0 105.0511.83/12,713
6.6/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc107.01 0 107.54 2 107.0113.79/14,812
7.7/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha158.66 10 109.48 2 111.4818.26/19,611
8.8/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk125.00 4 109.72 2 111.7218.50/19,810
9.9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc167.85 52 110.24 2 112.2419.02/20,49
10.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk119.52 2 112.14 2 114.1420.92/22,48
11.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc121.51 2 114.32 2 116.3223.10/24,87
12.3/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha115.55 6 114.90 2 116.9023.68/25,46
13.4/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov123.23 2 119.21 0 119.2125.99/27,95
14.5/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand122.73 0 138.22 0 122.7329.51/31,74
15.10/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn125.68 2 125.32 0 125.3232.10/34,43
16.11/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha187.08 2 133.38 2 135.3842.16/45,22
17.6/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc137.59 2 137.97 2 139.5946.37/49,71
18.7/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn147.25 2 140.78 6 146.7853.56/57,50
19.8/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava138.31 12 170.69 56 150.3157.09/61,20
20.12/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov150.66 4 151.97 4 154.6661.44/65,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec87.75 0 85.30 0 85.30 40
2.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava86.12 0 86.68 0 86.120.82/1,036
3.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava90.62 0 88.47 2 90.475.17/6,132
4.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.95.62 0 92.78 0 92.787.48/8,828
5.5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc94.25 0 95.17 0 94.258.95/10,524
6.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí96.97 6 96.71 0 96.7111.41/13,420
7.7/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava99.04 0 97.82 0 97.8212.52/14,716
8.8/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc99.02 2 99.34 0 99.3414.04/16,515
9.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc99.51 0 100.25 0 99.5114.21/16,714
10.9/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha100.73 4 102.62 0 102.6217.32/20,313
11.10/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha104.04 0 107.21 2 104.0418.74/22,012
12.11/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky104.65 0 102.30 2 104.3019.00/22,311
13.12/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc105.34 0 108.17 4 105.3420.04/23,510
14.13/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand107.46 2 106.18 0 106.1820.88/24,59
15.14/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno106.26 0 106.87 4 106.2620.96/24,68
16.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc107.71 0 107.08 4 107.7122.41/26,37
17.15/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand115.07 4 112.44 0 112.4427.14/31,86
18.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc117.35 0 120.80 0 117.3532.05/37,65
19.4/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky125.16 4 124.69 0 124.6939.39/46,24
20.5/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc128.82 4 144.31 4 132.8247.52/55,73
21.6/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn135.30 0 149.63 100 135.3050.00/58,62
22.7/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná187.40 56 155.80 2 157.8072.50/85,01
23.8/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk161.12 54 167.75 2 169.7584.45/99,00
24.9/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc166.39 56 163.17 52 215.17129.87/152,30
25.10/ZMKUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc177.72 60 176.27 58 234.27148.97/174,60
26.11/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno330.76 106 214.01 52 266.01180.71/211,90
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIPERKOVÁ Michaela 2005 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1P  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc161.78 106 213.44 52 265.44 0
2.2/PZNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc131.59 354 165.71 458 485.59220.15/82,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3