vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě

18.06.2016   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB86.10 2 92.50 2 88.10 131
2.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha93.97 8 91.74 2 93.745.64/6,4126
3.3/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice94.22 4 94.66 12 98.2210.12/11,5121
4.4/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk99.01 12 94.35 4 98.3510.25/11,6116
5.5/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB94.94 4 95.39 4 98.9410.84/12,3111
6.6/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky91.54 500 91.03 8 99.0310.93/12,4106
7.7/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha98.07 2 103.40 8 100.0711.97/13,6101
8.8/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí100.43 0 96.31 4 100.3112.21/13,996
9.1/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB110.95 4 103.28 0 103.2815.18/17,291
10.9/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.100.14 8 102.16 2 104.1616.06/18,286
11.2/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice111.36 2 106.57 0 106.5718.47/21,081
12.10/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha141.45 0 103.17 4 107.1719.07/21,676
13.11/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec105.77 2 109.35 6 107.7719.67/22,371
14.12/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB104.12 4 110.97 4 108.1220.02/22,766
15.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava104.34 4 106.77 4 108.3420.24/23,061
16.13/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc104.62 4 106.24 10 108.6220.52/23,360
17.14/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc108.07 2 103.56 6 109.5621.46/24,459
18.4/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy110.87 0 112.15 4 110.8722.77/25,858
19.5/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc111.29 0 115.11 2 111.2923.19/26,357
20.6/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand111.44 0 109.72 4 111.4423.34/26,556
21.7/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor110.12 2 108.48 4 112.1224.02/27,355
22.15/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky112.69 6 109.45 4 113.4525.35/28,854
23.16/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky117.91 4 107.90 6 113.9025.80/29,353
24.8/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm110.57 4 111.97 54 114.5726.47/30,052
25.17/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc107.02 8 104.93 12 115.0226.92/30,651
26.18/ZSFUCHS Matouš 2002 3 Jablonec114.24 4 105.84 56 118.2430.14/34,250
27.9/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc114.26 4 115.09 14 118.2630.16/34,249
28.19/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB123.28 6 115.24 4 119.2431.14/35,348
29.10/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha111.45 8 1.00 999 119.4531.35/35,647
30.20/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha113.59 6 102.53 56 119.5931.49/35,746
31.21/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB123.66 2 111.62 8 119.6231.52/35,845
32.22/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc116.15 4 113.12 52 120.1532.05/36,444
33.23/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha115.89 6 119.54 2 121.5433.44/38,043
34.24/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha113.69 8 117.00 104 121.6933.59/38,142
35.11/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha120.55 4 114.37 8 122.3734.27/38,941
36.25/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha124.50 2 121.42 2 123.4235.32/40,140
37.26/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand116.47 10 116.67 8 124.6736.57/41,539
38.27/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz122.68 2 116.38 50 124.6836.58/41,538
39.12/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov122.75 2 156.04 8 124.7536.65/41,637
40.28/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky123.53 2 120.91 4 124.9136.81/41,836
41.13/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.119.38 6 125.73 10 125.3837.28/42,335
42.29/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno121.67 4 118.07 8 125.6737.57/42,634
43.30/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha123.98 52 120.83 6 126.8338.73/44,033
44.31/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn143.27 8 117.15 10 127.1539.05/44,332
45.14/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk119.37 8 112.36 60 127.3739.27/44,631
46.15/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand120.50 12 117.50 10 127.5039.40/44,730
47.32/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov153.02 8 125.58 2 127.5839.48/44,829
48.16/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc125.62 2 1.00 999 127.6239.52/44,928
49.17/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB1.00 999 118.77 10 128.7740.67/46,227
50.18/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand130.00 54 127.24 2 129.2441.14/46,726
51.33/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB127.29 2 121.83 10 129.2941.19/46,825
52.19/ZMJUDA Štěpán 2004 3 Benátky1.00 999 122.16 8 130.1642.06/47,724
53.34/ZSKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy128.71 2 131.90 12 130.7142.61/48,423
54.20/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand130.61 4 132.08 10 134.6146.51/52,822
55.21/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice128.37 8 142.77 58 136.3748.27/54,821
56.22/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand130.23 12 132.60 4 136.6048.50/55,120
57.23/ZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha135.38 4 120.05 310 139.3851.28/58,219
58.24/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK139.43 4 133.48 164 143.4355.33/62,818
59.25/ZMŠTERCL Dominik 2005 KK Brand133.63 10 1.00 999 143.6355.53/63,017
60.35/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno96.39 50 94.40 52 146.3958.29/66,216
61.26/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň145.86 12 210.62 66 157.8669.76/79,215
62.36/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn145.80 14 163.66 16 159.8071.70/81,414
63.27/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno154.42 54 149.97 10 159.9771.87/81,613
64.28/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž160.06 12 151.28 10 161.2873.18/83,112
65.29/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov155.41 6 163.15 18 161.4173.31/83,211
66.30/ZMPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha150.00 154 159.63 4 163.6375.53/85,710
67.37/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm134.33 56 157.65 8 165.6577.55/88,09
68.31/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc171.21 108 153.60 14 167.6079.50/90,28
69.32/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno170.50 62 161.16 12 173.1685.06/96,57
70.38/ZSNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy118.09 56 143.92 60 174.0985.99/97,66
71.33/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice171.84 6 1.00 999 177.8489.74/101,95
72.34/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc153.00 106 174.20 6 180.2092.10/104,54
73.39/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov200.40 56 130.00 52 182.0093.90/106,63
74.35/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.1.00 999 134.90 58 192.90104.80/119,02
75.36/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov149.38 54 196.29 56 203.38115.28/130,91
76.37/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc138.32 110 148.11 58 206.11118.01/134,00
77.38/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.134.77 102 1.00 999 236.77148.67/168,80
78.40/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky165.16 106 1.00 999 271.16183.06/207,80
79.39/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice183.44 100 156.57 158 283.44195.34/221,70
80.41/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň132.61 404 158.00 166 324.00235.90/267,80
  STEHNO Petr 2003 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  TURNER Karel 2004 3 Blovice1.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc112.55 0 107.73 0 107.73 33
2.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava112.09 2 109.46 0 109.461.73/1,628
3.3/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.118.39 0 109.75 4 113.756.02/5,623
4.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí121.58 10 119.00 2 121.0013.27/12,318
5.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc124.41 2 140.31 4 126.4118.68/17,313
6.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc137.75 104 124.57 2 126.5718.84/17,58
7.6/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha126.08 2 135.12 4 128.0820.35/18,97
8.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno131.16 2 216.09 8 133.1625.43/23,66
9.8/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc134.23 4 150.66 4 138.2330.50/28,35
10.9/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava138.19 108 132.99 16 148.9941.26/38,34
11.10/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha147.41 56 148.85 14 162.8555.12/51,23
12.2/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc1.00 999 164.03 6 170.0362.30/57,82
13.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc146.27 106 137.46 60 197.4689.73/83,31
14.4/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn169.87 104 171.22 162 273.87166.14/154,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
112.59 8 1.00 999 120.59 13
2.2/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
135.55 12 139.62 12 147.5526.96/22,48
3.3/ZSSTANOVSKÝ Jakub
TESAŘ Vojtěch
2004
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
142.54 12 136.66 22 154.5433.95/28,27
4.1/ZMCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
143.71 16 1.00 999 159.7139.12/32,46
5.4/ZSONDRUŠ Mario
ONDRUŠ Mikuláš
2005
2003
USK Pha
USK Pha
161.92 16 150.75 12 162.7542.16/35,05
6.2/ZMJIRAS Filip
POLLERT Jan
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
129.87 104 129.22 52 181.2260.63/50,34
7.3/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
188.37 20 171.73 12 183.7363.14/52,43
8.5/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
149.06 62 136.60 58 194.6074.01/61,42
9.6/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
133.45 66 1.00 999 199.4578.86/65,41
10.7/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
Horš.Týn
Horš.Týn
165.68 168 228.16 158 333.68213.09/176,70
  HRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha101.48 0 98.93 0 98.93 25
2.2/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice101.72 6 99.12 4 103.124.19/4,220
3.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc111.77 0 110.83 2 111.7712.84/13,019
4.4/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava112.87 2 106.22 6 112.2213.29/13,418
5.5/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc110.75 4 122.04 6 114.7515.82/16,017
6.1/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha113.73 2 123.87 4 115.7316.80/17,016
7.6/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha111.51 8 112.34 4 116.3417.41/17,615
8.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk139.69 104 118.44 4 122.4423.51/23,814
9.3/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha120.87 2 123.49 2 122.8723.94/24,213
10.7/ZSLHOTA Kryštof 2002 USK Pha116.89 6 125.71 4 122.8923.96/24,212
11.8/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha124.01 4 118.16 6 124.1625.23/25,511
12.9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc123.20 8 116.89 8 124.8925.96/26,210
13.10/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak121.42 4 125.78 8 125.4226.49/26,89
14.11/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn136.36 6 126.85 2 128.8529.92/30,28
15.4/ZMJIRAS Filip 2005 3 USK Pha149.63 160 125.94 6 131.9433.01/33,47
16.12/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.128.60 4 132.48 52 132.6033.67/34,06
17.5/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov125.52 8 4.00 999 133.5234.59/35,05
18.6/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc128.68 8 128.77 10 136.6837.75/38,24
19.13/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB135.92 6 141.56 4 141.9242.99/43,53
20.7/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB142.88 10 134.08 10 144.0845.15/45,62
21.14/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha137.46 12 180.56 206 149.4650.53/51,11
22.8/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn181.29 120 143.37 108 251.37152.44/154,10
23.15/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov185.90 166 1.00 999 351.90252.97/255,70
  NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc1.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec92.53 0 93.75 6 92.53 60
2.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava98.65 2 103.31 0 100.658.12/8,855
3.3/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.102.74 2 103.31 0 103.3110.78/11,750
4.4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc101.39 2 102.87 2 103.3910.86/11,745
5.5/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha108.70 0 109.93 0 108.7016.17/17,540
6.6/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc112.10 6 107.20 2 109.2016.67/18,035
7.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc108.50 2 109.15 4 110.5017.97/19,430
8.7/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak112.17 4 112.74 0 112.7420.21/21,829
9.8/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava108.37 6 114.51 4 114.3721.84/23,628
10.9/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí106.85 8 105.99 10 114.8522.32/24,127
11.10/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand110.89 4 122.84 56 114.8922.36/24,226
12.11/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno113.65 2 137.06 106 115.6523.12/25,025
13.12/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand116.92 8 115.35 2 117.3524.82/26,824
14.13/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha131.77 6 116.70 2 118.7026.17/28,323
15.14/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy125.72 8 115.86 4 119.8627.33/29,522
16.15/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky112.20 8 120.80 6 120.2027.67/29,921
17.16/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc114.31 6 120.34 58 120.3127.78/30,020
18.17/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK120.29 2 150.69 2 122.2929.76/32,219
19.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc122.06 6 126.56 56 128.0635.53/38,418
20.18/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa142.33 52 127.03 2 129.0336.50/39,417
21.3/ZMSOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK126.27 4 129.34 0 129.3436.81/39,816
22.4/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB144.69 2 128.60 2 130.6038.07/41,115
23.5/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.135.15 4 125.81 8 133.8141.28/44,614
24.6/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky130.96 4 160.45 110 134.9642.43/45,913
25.7/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa129.19 52 131.41 4 135.4142.88/46,312
26.19/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha178.84 58 140.30 2 142.3049.77/53,811
27.20/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy133.32 12 141.79 62 145.3252.79/57,110
28.21/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa129.92 60 133.42 12 145.4252.89/57,29
29.8/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB109.79 208 133.95 12 145.9553.42/57,78
30.22/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak150.72 204 135.11 12 147.1154.58/59,07
31.9/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.143.82 10 136.89 12 148.8956.36/60,96
32.10/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha143.96 10 119.76 110 153.9661.43/66,45
33.23/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha164.14 12 152.02 4 156.0263.49/68,64
34.24/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy190.15 12 155.08 16 171.0878.55/84,93
35.11/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn159.80 14 147.55 150 173.8081.27/87,82
36.12/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc142.70 52 130.52 54 184.5291.99/99,41
37.25/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.128.99 108 131.76 62 193.76101.23/109,40
38.13/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno164.15 108 181.76 208 272.15179.62/194,10
39.14/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc137.72 258 164.92 164 328.92236.39/255,50
  NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3