vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě

19.06.2016   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB84.96 0 85.11 0 84.96 130
2.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno97.90 2 89.76 0 89.764.80/5,6125
3.3/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha91.30 0 94.23 54 91.306.34/7,5120
4.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky98.62 60 88.01 4 92.017.05/8,3115
5.5/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice92.18 0 103.80 50 92.187.22/8,5110
6.6/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB94.19 4 92.06 2 94.069.10/10,7105
7.7/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc95.71 0 94.09 0 94.099.13/10,7100
8.8/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk95.58 0 93.47 4 95.5810.62/12,595
9.9/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí96.17 2 97.59 4 98.1713.21/15,590
10.10/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha100.81 56 95.60 4 99.6014.64/17,285
11.11/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha99.89 0 100.53 2 99.8914.93/17,680
12.12/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.99.28 2 96.78 4 100.7815.82/18,675
13.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor104.66 6 103.74 0 103.7418.78/22,170
14.13/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc104.11 0 103.77 0 103.7718.81/22,165
15.14/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec106.38 4 101.92 2 103.9218.96/22,360
16.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk104.74 0 112.55 2 104.7419.78/23,359
17.15/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc102.81 2 4.00 999 104.8119.85/23,458
18.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava115.57 2 102.89 2 104.8919.93/23,557
19.16/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc99.31 6 101.83 54 105.3120.35/24,056
20.4/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB102.03 4 106.56 2 106.0321.07/24,855
21.17/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha112.01 10 106.21 0 106.2121.25/25,054
22.5/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice109.74 0 104.88 2 106.8821.92/25,853
23.18/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB105.72 2 109.57 0 107.7222.76/26,852
24.6/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm110.01 2 107.85 0 107.8522.89/26,951
25.19/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky110.04 2 104.12 4 108.1223.16/27,350
26.20/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky106.75 4 106.57 2 108.5723.61/27,849
27.21/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha102.46 50 108.61 0 108.6123.65/27,848
28.7/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand107.30 2 105.51 4 109.3024.34/28,647
29.22/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand106.21 6 108.30 2 110.3025.34/29,846
30.23/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB107.40 6 102.44 8 110.4425.48/30,045
31.8/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB115.23 12 106.76 4 110.7625.80/30,444
32.24/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB105.53 6 110.78 2 111.5326.57/31,343
33.25/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn107.86 4 111.74 52 111.8626.90/31,742
34.9/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha112.93 2 110.94 2 112.9427.98/32,941
35.10/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc109.55 4 114.00 2 113.5528.59/33,740
36.11/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand160.77 56 113.62 0 113.6228.66/33,739
37.26/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha112.57 2 119.40 4 114.5729.61/34,938
38.27/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha103.53 52 113.58 2 115.5830.62/36,037
39.28/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm117.52 0 151.57 52 117.5232.56/38,336
40.29/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky113.88 4 115.29 6 117.8832.92/38,735
41.12/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha114.19 102 114.73 4 118.7333.77/39,734
42.13/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.113.85 6 117.78 6 119.8534.89/41,133
43.30/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc121.76 2 115.17 6 121.1736.21/42,632
44.14/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc122.48 8 120.39 2 122.3937.43/44,131
45.15/ZMJUDA Štěpán 2004 3 Benátky125.14 4 120.63 2 122.6337.67/44,330
46.31/ZSNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy124.68 10 118.73 6 124.7339.77/46,829
47.32/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha121.37 4 136.61 56 125.3740.41/47,628
48.16/ZMŠTERCL Dominik 2005 KK Brand123.89 4 117.41 8 125.4140.45/47,627
49.33/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha119.88 8 126.62 58 127.8842.92/50,526
50.34/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha117.91 10 1.00 999 127.9142.95/50,625
51.35/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB135.22 54 123.33 6 129.3344.37/52,224
52.17/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand125.42 4 120.13 56 129.4244.46/52,323
53.18/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.123.44 8 1.00 999 131.4446.48/54,722
54.36/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov127.65 54 128.80 4 132.8047.84/56,321
55.19/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.121.34 52 125.16 8 133.1648.20/56,720
56.20/ZMPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha125.76 8 124.64 12 133.7648.80/57,419
57.21/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno133.79 8 132.16 2 134.1649.20/57,918
58.22/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov164.77 0 132.81 2 134.8149.85/58,717
59.23/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov139.84 8 127.44 8 135.4450.48/59,416
60.24/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand130.20 104 132.33 4 136.3351.37/60,515
61.25/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice133.53 4 142.70 54 137.5352.57/61,914
62.26/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc160.53 54 140.20 2 142.2057.24/67,413
63.27/ZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha138.22 12 138.36 4 142.3657.40/67,612
64.28/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice122.07 602 140.85 2 142.8557.89/68,111
65.29/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno179.73 4 138.55 6 144.5559.59/70,110
66.37/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov135.20 10 144.04 8 145.2060.24/70,99
67.30/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK134.73 52 141.74 4 145.7460.78/71,58
68.31/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice139.99 8 140.18 8 147.9963.03/74,27
69.32/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov136.95 12 150.77 62 148.9563.99/75,36
70.33/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc142.36 12 131.29 62 154.3669.40/81,75
71.38/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn155.87 4 170.14 54 159.8774.91/88,24
72.34/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice157.55 104 157.83 10 167.8382.87/97,53
73.35/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc118.88 108 121.71 50 171.7186.75/102,12
74.39/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno130.20 52 1.00 999 182.2097.24/114,51
75.36/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand124.85 58 133.06 52 182.8597.89/115,20
76.37/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž1.00 999 130.14 54 184.1499.18/116,70
77.38/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň1.00 999 133.27 54 187.27102.31/120,40
78.39/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc1.00 999 139.09 52 191.09106.13/124,90
79.40/ZSFUCHS Matouš 2002 3 Jablonec1.00 999 150.68 52 202.68117.72/138,60
80.41/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky1.00 999 158.24 110 268.24183.28/215,70
81.42/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň122.78 360 160.82 110 270.82185.86/218,80
  ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3