vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů

25.06.2016   řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žůrková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc143.00 2 136.00 0 136.00 0
2.1/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava134.50 2 170.60 4 136.500.50/0,40
3.2/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc139.40 0 157.10 2 139.403.40/2,50
4.3/PZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc139.00 6 144.00 6 145.009.00/6,60
5.4/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc159.10 4 139.40 6 145.409.40/6,90
6.5/PZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc154.10 0 154.60 6 154.1018.10/13,30
7.6/PZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc167.90 2 154.50 2 156.5020.50/15,10
8.7/PZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc151.40 6 158.00 54 157.4021.40/15,70
9.2/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami157.80 6 160.10 6 163.8027.80/20,40
10.8/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí177.40 2 165.20 6 171.2035.20/25,90
11.9/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc170.40 4 185.60 4 174.4038.40/28,20
12.3/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná169.60 8 180.50 8 177.6041.60/30,60
13.10/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc182.90 0 179.40 2 181.4045.40/33,40
14.4/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc318.10 52 197.20 4 201.2065.20/47,90
15.5/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc205.20 56 207.30 4 211.3075.30/55,40
16.6/PZZŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh207.60 110 190.50 54 244.50108.50/79,80
17.11/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava154.50 108 223.20 54 262.50126.50/93,00
18.12/PZMKAPOUNEK Lukáš 2007 Kroměříž212.80 112 266.60 14 280.60144.60/106,30
19.13/PZMKAZÍK Martin 2007 SKVeselí166.50 160 241.00 108 326.50190.50/140,10
20.14/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc216.40 206 351.80 4 355.80219.80/161,60
21.1/U23KLABAN Martin 1997 KK Opava218.80 512 283.00 454 730.80594.80/437,40
  PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná5.00 0 4.00 999 999.00 0
  FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh5.00 0 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMILLER Jan 1968 2+ Turnov101.30 2 98.70 0 98.70 49
2.1/VMRAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk102.60 0 102.50 0 102.503.80/3,945
3.2/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK104.30 4 102.60 0 102.603.90/4,041
4.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí105.10 2 104.20 0 104.205.50/5,637
5.1/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk98.50 6 102.70 2 104.505.80/5,933
6.1/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava114.10 2 105.70 0 105.707.00/7,129
7.2/U23MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno107.70 6 106.00 2 108.009.30/9,425
8. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh109.80 4 106.50 4 110.5011.80/12,021
9.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov115.10 0 111.40 0 111.4012.70/12,917
10.1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk111.50 8 109.80 2 111.8013.10/13,313
11.2/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí115.00 0 114.00 0 114.0015.30/15,512
11.3/VSKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB114.00 0 117.50 0 114.0015.30/15,511
13.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk116.80 0 126.30 4 116.8018.10/18,310
14.2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk114.70 10 114.80 4 118.8020.10/20,49
15.3/U23BLANÁŘ Jindřich 1993 3 Kroměříž117.20 2 120.10 4 119.2020.50/20,88
16.3/VMSTŘECHA Martin 1972 VSDK118.30 2 5.00 0 120.3021.60/21,97
17.4/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo121.00 0 121.50 2 121.0022.30/22,66
18.3/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí121.60 4 118.30 4 122.3023.60/23,95
19.2/VNEUGEBAUER Roman 1965 Stonava122.00 2 5.00 0 124.0025.30/25,64
20.3/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov127.10 0 132.40 4 127.1028.40/28,83
21.2/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava128.50 2 123.70 4 127.7029.00/29,42
22.4/ZSHRADEC Matěj 2003 Olomouc124.70 4 126.10 2 128.1029.40/29,81
23.2/DMVAVRLA Adam 2000 KK Opava164.70 8 127.00 4 131.0032.30/32,70
24.3/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc132.70 6 129.90 2 131.9033.20/33,60
25.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.143.20 8 131.50 2 133.5034.80/35,30
  PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 KK Brno101.20 2 98.20 0 98.20 43
2.1/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava99.60 0 100.50 0 99.601.40/1,439
3.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava98.40 2 99.20 2 100.402.20/2,235
4.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí102.80 0 101.20 0 101.203.00/3,131
5.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno103.10 2 107.60 0 105.106.90/7,027
6.4/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava105.90 0 108.40 2 105.907.70/7,823
7. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh108.10 0 124.00 0 108.109.90/10,119
8.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 Olomouc107.30 2 108.20 0 108.2010.00/10,215
9.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník109.50 2 109.60 0 109.6011.40/11,614
10.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk110.30 0 120.70 0 110.3012.10/12,313
11.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž110.70 2 111.00 2 112.7014.50/14,812
12.5/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno115.10 0 119.30 2 115.1016.90/17,211
13.3/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava115.30 2 128.00 2 117.3019.10/19,510
14.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav116.00 2 118.30 2 118.0019.80/20,29
15.6/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí114.80 4 136.80 0 118.8020.60/21,08
16.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc120.70 0 126.10 0 120.7022.50/22,97
17.4/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3 Tzunami148.90 4 123.70 0 123.7025.50/26,06
18.5/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3 Tzunami121.80 2 123.60 4 123.8025.60/26,15
19.2/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc121.50 6 121.90 2 123.9025.70/26,24
20.2/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK135.10 4 136.90 52 139.1040.90/41,63
21.3/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc151.20 4 140.30 0 140.3042.10/42,92
22.4/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK137.80 4 143.90 4 141.8043.60/44,41
23.5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno162.40 0 155.60 0 155.6057.40/58,50
24.6/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk208.20 6 158.10 4 162.1063.90/65,10
25.7/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK162.40 2 163.70 4 164.4066.20/67,40
26.1/VMATULÍKOVÁ Martina 1967 SKVeselí198.20 8 168.40 4 172.4074.20/75,60
27.8/ZMKUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc208.20 12 202.60 6 208.60110.40/112,40
  ŠPIČKOVÁ Klára 2005 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
122.50 0 125.50 2 122.50 15
2. BLANÁŘ Jindřich
CHRENKA Vojtěch
1993
1991
Kroměříž
Kroměříž
117.90 10 115.20 8 123.200.70/0,611
3.1/U23MARTINKA Antonín
MARTINKA Tomáš
1993
1993
3 Kroměříž
KK Brno
119.60 4 118.10 10 123.601.10/0,97
4.2/VSBŘEČKA Jan
BEDNÁREK Čestmír
1958
1961
SKVeselí
VS Desná
125.40 4 137.10 10 129.406.90/5,66
5.1/DMROUČA Samuel
HOLÍNEK Svatopluk
2002
2001
2 Šumperk
Šumperk
124.05 8 147.00 0 132.059.55/7,85
6.1/VMKOŠÍK Ivo
TOMEČEK Petr
1969
1978
3 SKVeselí
KKVeselí
128.00 6 4.00 999 134.0011.50/9,44
7.2/DMVÁCHA Ondřej
URBAN Daniel
2001
2001
3 Šumperk
Šumperk
129.40 56 132.30 4 136.3013.80/11,33
8.1/ZSBEKOVÁ Kateřina
KOŠÍKOVÁ Denisa
2002
2002
3 KK Opava
SKVeselí
136.00 4 137.80 6 140.0017.50/14,32
9.3/DMIVÁNEK Roman
LÁTAL Filip
2002
2001
3 SKVeselí
Olomouc
138.30 4 137.40 10 142.3019.80/16,21
10.1/ZMSTRNAD Ondřej
PAVELKA Marek
2004
2004
VS Desná
VS Desná
159.80 4 162.80 6 163.8041.30/33,70
11.2/ZMGÁBRLÍK Jakub
HRIC Ondřej
2004
2004
Olomouc
Olomouc
210.00 12 201.60 14 215.6093.10/76,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc82.20 0 84.10 0 82.20 115
2.1/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.82.90 2 83.60 0 83.601.40/1,7107
3.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí87.00 0 86.50 0 86.504.30/5,299
4.3/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno87.10 2 91.10 4 89.106.90/8,495
5. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava92.50 0 93.30 2 92.5010.30/12,591
6.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava93.00 0 93.60 0 93.0010.80/13,187
7.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí93.10 2 93.40 0 93.4011.20/13,683
8. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh92.00 2 94.90 0 94.0011.80/14,479
9.2/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk95.00 0 92.80 2 94.8012.60/15,375
10.1/VMTOMEČEK Petr 1978 3 KKVeselí95.00 0 94.80 2 95.0012.80/15,671
10.3/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno95.00 0 100.20 4 95.0012.80/15,667
12.2/VKOŠÍK Ivo 1969 3 SKVeselí95.70 0 97.20 2 95.7013.50/16,463
13.3/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava97.70 0 96.20 0 96.2014.00/17,059
14.1/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava101.90 4 96.90 0 96.9014.70/17,955
15.2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc97.30 0 99.10 0 97.3015.10/18,451
16.4/VSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník109.10 0 96.20 2 98.2016.00/19,547
17.4/U23NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno103.80 4 99.10 0 99.1016.90/20,643
18.5/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž100.10 2 99.50 0 99.5017.30/21,039
19.5/U23MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž98.20 2 104.08 6 100.2018.00/21,938
19.6/U23OLEJNÍK Jan 1996 SKVeselí100.20 0 4.00 999 100.2018.00/21,937
21.3/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk101.50 0 101.40 4 101.5019.30/23,536
22.1/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava101.10 4 101.80 0 101.8019.60/23,835
23.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž102.50 0 102.10 2 102.5020.30/24,734
24.2/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK102.70 0 102.80 0 102.7020.50/24,933
24.4/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc100.70 2 104.80 2 102.7020.50/24,932
26.4/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk105.40 0 103.20 0 103.2021.00/25,531
27. CHRENKA Vojtěch 1991 Kroměříž104.70 0 103.70 4 104.7022.50/27,430
28.5/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno107.30 0 100.90 4 104.9022.70/27,629
29.6/VHÁJEK Roman 1963 3 Ostrava102.20 4 105.50 0 105.5023.30/28,328
30.6/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž105.10 2 106.70 2 107.1024.90/30,327
30.7/U23CHABIČA Martin 1995 SKVeselí113.00 0 107.10 0 107.1024.90/30,326
32.7/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc107.00 2 109.20 0 109.0026.80/32,625
33.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk105.20 4 109.20 6 109.2027.00/32,824
34.3/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc108.90 2 111.70 0 110.9028.70/34,923
34.3/VMŠIŠPERA Petr 1979 KKVeselí4.00 999 108.90 2 110.9028.70/34,922
36. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž110.20 2 109.60 2 111.6029.40/35,821
37.2/VSPULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk113.00 0 114.40 2 113.0030.80/37,520
38.3/VSBŘEČKA Jan 1958 SKVeselí113.30 0 113.00 2 113.3031.10/37,819
39.4/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc115.40 2 113.60 2 115.6033.40/40,618
39.5/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno111.60 4 114.20 10 115.6033.40/40,617
41.8/DMWALTER David 2001 3 Šumperk119.00 2 115.80 0 115.8033.60/40,916
42. KOZUMPLÍK Matouš 1986 3 SKVeselí118.20 4 118.00 2 120.0037.80/46,015
43.6/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh121.10 0 101.80 60 121.1038.90/47,314
44.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.121.40 0 131.60 6 121.4039.20/47,713
45.5/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná121.70 0 120.10 2 121.7039.50/48,112
46.5/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno123.20 12 121.40 2 123.4041.20/50,111
47.6/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná132.00 2 123.00 2 125.0042.80/52,110
48.7/VROUČA Jaroslav 1970 Šumperk138.60 4 127.00 0 127.0044.80/54,59
49.7/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc131.20 2 129.00 0 129.0046.80/56,98
49.8/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc133.20 0 127.00 2 129.0046.80/56,97
51.7/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná131.11 0 142.00 0 131.1148.91/59,56
52.9/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž131.20 2 127.30 4 131.3049.10/59,75
53.10/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno137.40 6 133.80 0 133.8051.60/62,84
54.11/ZMTRAČ Matyáš 2004 KK Opava131.90 2 154.40 2 133.9051.70/62,93
55.9/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh136.30 0 148.10 6 136.3054.10/65,82
56.10/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK154.60 0 131.20 6 137.2055.00/66,91
57.11/DMSTABLA Matyáš 2001 Tzunami133.40 4 192.00 104 137.4055.20/67,20
58.12/ZMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná139.80 0 135.50 2 137.5055.30/67,30
59.8/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava138.90 102 130.80 8 138.8056.60/68,90
60.9/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK156.50 6 139.20 4 143.2061.00/74,20
61.10/ZSPODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk146.80 2 134.30 50 148.8066.60/81,00
62.11/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná148.00 12 157.80 54 160.0077.80/94,60
63.13/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc168.60 2 162.80 158 170.6088.40/107,50
64.14/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc147.90 52 170.90 4 174.9092.70/112,80
  PÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž5.00 0 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava106.80 0 109.20 4 106.80 19
2.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno108.50 2 105.80 2 107.801.00/0,915
3.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí112.10 2 113.10 2 114.107.30/6,811
4.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk114.30 0 120.60 0 114.307.50/7,07
5.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava115.80 0 116.10 0 115.809.00/8,43
6.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno126.50 0 123.60 0 123.6016.80/15,72
7.3/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava134.20 2 127.90 4 131.9025.10/23,51
8.4/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami157.60 6 153.20 6 159.2052.40/49,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3