vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Vysokém Mýtě

25.06.2016   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov103.30 0 101.30 0 101.30 57
2.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.105.80 0 106.80 4 105.804.50/4,453
3.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.106.40 0 109.60 52 106.405.10/5,049
4. ROLENC Ondřej 1991 Pardub.105.20 2 109.90 2 107.205.90/5,845
5.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov111.80 6 108.00 2 110.008.70/8,641
6.1/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.111.60 0 114.00 0 111.6010.30/10,237
7.1/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.113.50 0 113.60 0 113.5012.20/12,033
8.2/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.114.10 0 114.30 0 114.1012.80/12,629
9.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.112.40 2 112.40 10 114.4013.10/12,928
10.2/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.114.60 0 116.10 0 114.6013.30/13,127
11.3/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.116.30 0 114.70 2 116.3015.00/14,826
12.4/VMKUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto118.30 0 116.40 0 116.4015.10/14,925
13.1/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.117.20 0 120.10 0 117.2015.90/15,724
13.3/DMVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto123.90 4 117.20 0 117.2015.90/15,723
15.4/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště113.00 6 110.60 10 119.0017.70/17,522
15.3/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště121.70 0 119.00 0 119.0017.70/17,521
17.5/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto120.70 0 118.40 4 120.7019.40/19,220
18. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto121.50 0 124.50 2 121.5020.20/19,919
19.1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.120.30 2 139.10 4 122.3021.00/20,718
20.6/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto123.00 0 126.50 2 123.0021.70/21,417
21.1/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov128.00 0 124.60 0 124.6023.30/23,016
22.2/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm127.10 6 118.70 6 124.7023.40/23,115
23.3/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.123.40 2 126.90 2 125.4024.10/23,814
24.2/ZSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.124.40 2 129.40 4 126.4025.10/24,813
25.2/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK127.10 0 127.80 0 127.1025.80/25,512
26.3/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm127.00 2 127.20 2 129.0027.70/27,311
27.5/VMKUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel132.60 2 130.30 0 130.3029.00/28,610
28.6/VMBOHATÝ Karel 1974 Třebech.134.70 2 130.60 0 130.6029.30/28,99
29.4/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily132.10 0 130.50 4 132.1030.80/30,48
30.1/PZBOHATÝ Oto 2007 Třebech.130.60 2 132.50 2 132.6031.30/30,90
31.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov134.80 0 134.80 0 134.8033.50/33,17
32.2/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK129.30 6 130.60 6 135.3034.00/33,60
33.7/VMSTRATIL Michal 1973 3 Litovel135.70 2 138.40 4 137.7036.40/35,96
34. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov141.30 0 139.00 0 139.0037.70/37,25
35.5/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov136.60 4 137.20 2 139.2037.90/37,44
36.6/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel139.10 2 139.50 4 141.1039.80/39,33
37.7/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov142.60 6 136.90 6 142.9041.60/41,12
38.7/DMČERNÝ Šimon 2001 Trutnov138.00 6 143.70 4 144.0042.70/42,21
39.4/ZSHYNEK Pavel 2003 Semily147.10 2 148.20 0 148.2046.90/46,30
40.8/ZMTRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.148.80 0 151.00 2 148.8047.50/46,90
41.9/ZMSALAJ František 2004 Litovel155.10 4 147.50 2 149.5048.20/47,60
42.3/PZNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily150.90 0 156.60 2 150.9049.60/49,00
43.4/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice154.30 2 152.20 0 152.2050.90/50,20
44.5/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.155.10 8 148.50 4 152.5051.20/50,50
45.10/ZMGEPRT David 2005 Litovel159.80 4 153.70 0 153.7052.40/51,70
46.6/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily156.30 0 158.50 2 156.3055.00/54,30
47.11/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.152.80 4 158.30 8 156.8055.50/54,80
48.7/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel157.10 0 160.30 6 157.1055.80/55,10
49. VODRÁŽKA Matěj 2004 Semily146.00 54 149.00 10 159.0057.70/57,00
50.5/PZINDRUCH Matěj 2006 KVS HK155.30 4 159.60 0 159.3058.00/57,30
51.6/PZBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště159.00 2 166.10 4 161.0059.70/58,90
52.8/ZSŠPRYŇAR Jakub 2002 Týniště166.00 6 161.00 2 163.0061.70/60,90
53.7/PZSTRATIL Filip 2006 Litovel166.40 4 177.70 6 170.4069.10/68,20
54.12/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel165.00 8 169.20 12 173.0071.70/70,80
55.8/PZČAMEK David 2006 Litovel176.90 0 171.40 2 173.4072.10/71,20
56.9/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK171.30 4 167.80 6 173.8072.50/71,60
57.10/PZPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.171.60 6 187.10 6 177.6076.30/75,30
58.13/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.186.00 6 184.60 0 184.6083.30/82,20
59.11/PZSAMEK Petr 2008 Třebech.186.70 8 189.40 4 193.4092.10/90,90
60.14/ZMPILAŘ Jan 2004 Pardub.183.90 12 4.00 999 195.9094.60/93,40
61.12/PZPILAŘ Vít 2006 Pardub.202.60 2 197.30 4 201.30100.00/98,70
62.13/PZINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK237.90 58 204.90 16 220.90119.60/118,10
63.14/PZROZLIVKA Adam 2006 Vys.Mýto266.70 54 266.10 8 274.10172.80/170,60
64.15/PZDUŠEK Filip 2006 Vys.Mýto282.10 10 1.00 999 292.10190.80/188,40
  ROZSYPAL Filip 2002 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Jiří 1959 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRACHAŘ Jiří 2003 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3