vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Vysokém Mýtě

26.06.2016   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.97.80 2 97.90 0 97.90 61
2.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov98.40 0 97.90 2 98.400.50/0,557
3.1/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov98.80 2 105.80 6 100.802.90/3,053
4.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.102.40 0 103.70 0 102.404.50/4,649
5.1/VMČAMEK Petr 1977 2 Litovel104.80 0 102.90 0 102.905.00/5,145
6.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.106.60 0 105.20 2 106.608.70/8,941
7.2/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.107.70 0 108.70 2 107.709.80/10,037
8.3/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště107.30 2 106.10 2 108.1010.20/10,433
9.2/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.110.80 0 109.00 0 109.0011.10/11,329
10.3/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.109.60 0 4.00 999 109.6011.70/12,028
11.4/VMKUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto111.50 0 109.90 0 109.9012.00/12,327
12.5/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.112.50 2 112.50 0 112.5014.60/14,926
13.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.112.70 0 112.60 0 112.6014.70/15,025
14.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm113.00 0 112.80 2 113.0015.10/15,424
15.4/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto113.40 0 112.50 4 113.4015.50/15,823
16.5/DMVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto115.00 4 113.30 2 115.3017.40/17,822
17.1/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.115.20 2 116.10 0 116.1018.20/18,621
18.3/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště117.00 0 117.80 0 117.0019.10/19,520
19.6/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto120.20 0 121.10 0 120.2022.30/22,819
20.1/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov123.30 0 118.60 2 120.6022.70/23,218
21.2/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm125.10 0 120.70 0 120.7022.80/23,317
22. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto122.40 0 124.60 0 122.4024.50/25,016
22.2/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily124.70 0 122.40 0 122.4024.50/25,015
24.3/ZSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.122.50 0 124.60 0 122.5024.60/25,114
25.3/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.124.50 4 123.70 0 123.7025.80/26,413
26.6/VMKUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel127.70 2 124.80 0 124.8026.90/27,512
27.1/PZBOHATÝ Oto 2007 Třebech.125.60 0 127.30 0 125.6027.70/28,30
28.7/VMBOHATÝ Karel 1974 Třebech.125.80 0 128.20 0 125.8027.90/28,511
29.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.127.70 0 124.80 2 126.8028.90/29,510
30.4/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov128.80 0 127.60 2 128.8030.90/31,69
31.8/VMSTRATIL Michal 1973 3 Litovel127.00 2 129.00 2 129.0031.10/31,88
32.2/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK128.30 2 129.40 0 129.4031.50/32,20
33.5/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel128.70 2 130.00 0 130.0032.10/32,87
34.6/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.133.50 0 131.20 0 131.2033.30/34,06
35.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov132.40 0 131.60 0 131.6033.70/34,45
36.7/DMČERNÝ Šimon 2001 Trutnov134.70 2 133.60 0 133.6035.70/36,54
37. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov142.80 2 136.20 0 136.2038.30/39,13
38.7/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov136.40 4 132.80 4 136.8038.90/39,72
39.4/ZSHYNEK Pavel 2003 Semily138.90 2 144.70 2 140.9043.00/43,91
40.8/ZMSALAJ František 2004 Litovel136.50 52 141.10 0 141.1043.20/44,10
41.5/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.142.40 0 141.30 50 142.4044.50/45,50
42.9/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.143.70 2 142.60 0 142.6044.70/45,70
43.10/ZMTRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.151.80 0 143.60 0 143.6045.70/46,70
44.3/PZINDRUCH Matěj 2006 KVS HK144.30 2 145.90 0 145.9048.00/49,00
45.4/PZNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily148.70 0 149.60 6 148.7050.80/51,90
46.6/ZSLACINA Jakub 2003 Semily136.70 58 140.20 10 150.2052.30/53,40
47.7/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily156.90 2 150.50 0 150.5052.60/53,70
48.5/PZBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště151.60 0 155.80 0 151.6053.70/54,90
49.11/ZMGEPRT David 2005 Litovel151.15 2 158.70 0 153.1555.25/56,40
50.8/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel152.20 4 151.50 10 156.2058.30/59,60
51.6/PZČAMEK David 2006 Litovel155.00 2 157.10 2 157.0059.10/60,40
52.12/ZMPILAŘ Jan 2004 Pardub.156.50 2 159.00 8 158.5060.60/61,90
53.9/ZSŠPRYŇAR Jakub 2002 Týniště157.10 2 157.80 2 159.1061.20/62,50
54.13/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel162.70 0 163.10 6 162.7064.80/66,20
55.7/PZPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.163.80 6 160.80 2 162.8064.90/66,30
56.8/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK163.90 2 165.60 4 165.9068.00/69,50
57. VODRÁŽKA Matěj 2004 Semily158.80 14 161.70 6 167.7069.80/71,30
58.9/PZSTRATIL Filip 2006 Litovel173.60 4 167.70 2 169.7071.80/73,30
59.14/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.176.30 8 168.50 8 176.5078.60/80,30
60.10/PZSAMEK Petr 2008 Třebech.187.36 6 175.40 2 177.4079.50/81,20
61.11/PZPILAŘ Vít 2006 Pardub.179.70 8 4.00 999 187.7089.80/91,70
62.12/PZINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK201.70 4 206.10 6 205.70107.80/110,10
  FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUŠEK Filip 2006 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROZLIVKA Adam 2006 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROZSYPAL Filip 2002 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Jiří 1959 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRACHAŘ Jiří 2003 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROLENC Ondřej 1991 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3